Головна
Блог
Гроші в кредит

Гроші в кредит

Зображення: Гроші в кредит

Інформаційний простір навколо переповнений рекламою. Фінансові організації та приватні особи пропонують видати гроші в кредит. Перш ніж почати співпрацювати з кредитним інвестором, необхідно упевнитися в його чесності та порядності. Не полінуйтеся уважно прочитати кредитний договір і дізнатися всі умови кредиту. Уточніть не тільки кредитну ставку, але і наявність додаткових платежів по кредиту. Не забудьте запитати про штрафні санкції в разі прострочення кредиту.

Гроші онлайн

Чи варто брати гроші онлайн? Кредити онлайн економлять час на похід в кредитну організацію і тому вони так популярні. Але під час взяття кредиту онлайн не завжди зрозумілі умови кредиту. Через час можуть з'явитися питання про реальну процентну ставку по кредиту, про суму переплати в разі прострочення кредиту, про необхідність заплатити за страховку по кредиту.

У яких випадках варто брати гроші онлайн? Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, і немає можливості відвідати офіс кредитної організації. Під час відвідування офісу у Вас буде можливість задати питання, на які Ви не знайшли відповіді на сайті кредитора і ще раз обдумати правильність рішення отримати кредит саме в цій фінансовій компанії.

Яку суму грошей можна отримати онлайн? Гроші онлайн видаються на суму до 10-15 тис. грн. Кредит на велику суму вимагає підтвердження наявності постійного робочого місця і регулярної оплати Вашої праці.

кредит під заставу нерухомості

Гроші в кредит в Києві

Великі суми грошей в кредит в Києві видають приватні інвестори. Гроші від приватного інвестора можна отримати за кілька годин. Оформлення первинних документів займає 2 години. Загальне оформлення кредиту триває кілька днів.

Сума, яку можна отримати без застави - до 50-100 тис. грн. у різних інвесторів. Кредит без застави видається тільки після підтвердження позичальником своєї платоспроможності. Кредити на велику суму вимагають забезпечення.

Гроші в кредит від приватного інвестора

Рішення за заявкою на отримання кредиту відомо через 30 хвилин після її подачі. Приватний інвестор видає власні гроші в кредит, тому відсутня паперова тяганина при передачі коштів, як в банку.

Приватні інвестори видають гроші в борг особам з негативною кредитною історією. Більш того, дотримання умов отриманої позики може виправити кредитну історію.

Приватні інвестори видають гроші в кредит без довідки про доходи. Документи, які потрібні для отримання грошей під заставу майна:

  • паспорт;
  • Ідентифікаційний податковий номер;
  • Документи на заставне майно.

 

Яке майно може служити заставою

Найбільш якісною запорукою вважають нерухомість. На другому місці автомобілі і спецтехніка.

Приватні кредитори видають гроші під житлову та нежитлову нерухомість. Проблемна нерухомість теж може бути об'єктом кредиту.

Відсоткова ставка під заставу нерухомості найвигідніша - від 1,5% на місяць.

Умови кредиту під заставу авто в компанії «UniGroup» залежать від того, чи будете Ви залишати автомобіль на нашій стоянці. Кредит під заставу авто з розміщенням авто у нас видається під 3,5% на місяць. Якщо авто залишається у Вас, то ставка за кредитом від 4% в місяць.

Гроші в кредит від компанії «UniGroup»

Компанія «UniGroup» видає гроші в кредит під заставу нерухомості, яка знаходиться в Києві і 35 км від Києва. Кредит видається повнолітнім громадянам України, а також громадянам інших держав, у яких є нерухомість в Києві.

Для того, щоб уточнити деталі зв'язуйтеся з менеджерами компанії, і вони в комфортній атмосфері дадуть відповідь на всі питання.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти