Головна
Блог
Кредит на рік

Кредит на рік

Зображення: Кредит на рік

Кредит на рік зазвичай беруть для вирішення фінансових проблем середнього рівня, адже, щоб купити квартиру або дорогий автомобіль позичальникові навряд чи вистачить 12-ти місяців кредитування. Хоча бувають різні ситуації, все залежить від розміру Вашого доходу. В Україні можна оформити кредит на 12 місяців онлайн на карту або готівкою, обидва варіанти цілком доступні практично для будь-якої людини. У цій статті Ви дізнаєтесь, де краще брати кредит на 12 місяців, щоб не отримати відмову і не заробити великі борги.

Кредит на 12 місяців в банку

Позику на 12 місяців можна отримати або в банку, або у приватного кредитора. Цей варіант відноситься до середньострокових позик, банк вимагає менше від позичальника, ніж при довгостроковому кредитуванні, але тут «спливають» інші підводні камені. Щоб компенсувати фінансові втрати банк використовує кілька прийомів:

 • Підвищення відсоткової ставки - замість плаваючої (з періодом лояльності - 6-12 місяців) вона стає фіксованою, а замість 2-2,5% на місяць Ви заплатите 3% і більше;
 • Збільшення комісії за оформлення - в середньому комісія при підписанні договору 1-2%, ряд банків збільшують цей параметр, якщо Ви берете кредит на рік;
 • Додаткові витрати - всі супутні витрати, які значно збільшують реальну відсоткову ставку залишаються актуальними. Грубо кажучи, на рекламній брошурі - 14-16%, з урахуванням комісій і оплати послуг - 30% і більше;
 • Жорсткі вимоги - куди ж без «рамок» для позичальника. В обов'язковому порядку Ви повинні відповідати таким вимогам:
  1. Бути офіційно працевлаштованим (не менше 6-12 місяців) і надати довідку про доходи;
  2. Ваш регулярний дохід повинен бути високим - від 15 до 27 тисяч грн на місяць (в залежності від банку і суми кредиту);
  3. Ви не повинні мати проблем з кредитною історією;
  4. Потрібно надати поручителя, який зобов'язується повернути борг в разі Вашої неплатоспроможності.

Чи існує безпроцентний кредит на рік?

Кредити 2021 року - це кредити без відсотків, так стверджує практично будь-який магазин побутової техніки, автосалон або забудовник. Чи так це? Чи можна взяти кредит без відсотків на рік? Так, це реально, ось Вам приклади.

 • Купівля товару до 1000 $ (наприклад, смартфон або пральна машина) - ця функція доступна власникам банківських карт з кредитним лімітом. Якщо Ви вчасно повертаєте борг, з Вас не беруть відсотки. Недолік - дуже маленька сума і чітко цільовий кредит;
 • Купівля дорогого товару в розстрочку - тут банк і продавець працює за бартером. Банк дає кредит на 12 місяців або більше без відсотків, в свою чергу продавець компенсує це за рахунок високої маржі на товар. Загалом, ситуація «шило на мило», обсяг переплати залишається таким же, як і при стандартному кредиті.

Де взяти кредит на рік без відмови?

Кредит на рік без відмови доступний тільки при приватному заставному кредитуванні. У банку відмову одержує величезна кількість людей, а мікропозики видають гроші в борг максимум на 1-2 місяці, тобто, обидва варіанти нам не підходять. Кредит на рік без відмови Ви можете взяти в «UniGroup», ми пропонуємо самі лояльні умови для позичальників, саме тому схвалюємо 99% всіх заявок. Детальніше про те, як оформити позику на рік без відмови в «UniGroup» ми розповімо нижче.

Позика на рік з щомісячним платежем в «UniGroup»

Приватна фінансова компанія «UniGroup» пропонує оформити позику на рік з щомісячним платежем для всіх, хто екстрено потребує фінансової підтримки.

Як ми працюємо?

 • Кредит під заставу нерухомості (квартира, будинок, нежитлові приміщення, земельна ділянка);
 • Регіони кредитування «UniGroup» - Київ, Київська область, Полтава, Одеса, Івано-Франківськ, Чернігів, Черкаси, Львів, Дніпро, Суми, Житомир, Харків та інші;
 • Оформлення кредиту та видача готівки за 1 день;
 • Термін кредитування - до 10 років;
 • Фіксована ставка - від 1,5% на місяць;
 • До 90% від ринкової вартості застави;
 • Максимальна сума - 50 000 000 гривень.

Кредит на рік без відмови в «UniGroup» можна оформити онлайн на сайті або відвідати наш офіс в Києві. На будь-які питання щодо заставного кредитування відповість фахівець «UniGroup» по телефону.

«Кредит на 12 місяців онлайн на карту без відмови» - один з популярних нині запитів в інтернеті. Якщо Ви хочете взяти кредит на рік на карту без відмови в «UniGroup», наша команда з радістю допоможе оформити такий тип позики юридично правильно і зі збереженням всіх умов компанії.

Кредит на рік без довідки про доходи

У «UniGroup» можна взяти кредит на рік без довідки про доходи, офіційне працевлаштування позичальника для нас не має ніякого значення, на відміну, наприклад, від банку. Ми значно зменшили загальний перелік документів, який потрібен, щоб взяти кредит на рік.

Сьогодні це:

 1. Паспорт;
 2. ІПН;
 3. Правовстановлюючі документи.

Взяти кредит на рік без довідок і поручителя можливо завдяки злагодженій роботі великої команди «UniGroup» і підтримки приватних інвесторів.

Позики з 18 років з поганою кредитною історією

Кредит на 12 місяців з поганою кредитною історією - це реальність. Якщо в банку Вам відмовлять з ймовірністю майже 100%, то в «UniGroup» ми не враховуємо наявність прострочень в минулому, або незакритих поточних кредитів.

Ми видаємо позики з 18 років з поганою кредитною історією більше 10 років, і за цей час переконалися, що проблеми з попередніми кредитами в абсолютній більшості випадків ніяк не впливають на актуальну платоспроможність клієнта.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит на рік

Кредит на рік можна отримати або в банку, або в приватній фінансовій компанії, другий варіант позбавлений багатьох бюрократичних моментів + ​​нижча відсоткова ставка. Щоб оформити кредит на 1 рік в «UniGroup» Вам потрібно надати заставу - авто або нерухомість.

Кредит без відсотків на рік (розстрочка) в основному пропонують для конкретних цілей - купівлі техніки або автомобіля у певного дилера. Відсутність відсоткової ставки компенсується дуже великою націнкою на товар.

Кредит онлайн на карту на рік в банку отримати може далеко не кожен. Для цього необхідно відповідати всім критеріям банку як позичальник. За домовленістю з фахівцем «UniGroup» Ви можете отримати позику на рік на банківську карту замість готівки.

Щоб взяти кредит на 12 місяців в «UniGroup» досить залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з менеджером в телефонному режимі. Розгляд Вашої заявки триває не більше 15 хвилин, видача готівкових коштів - протягом 24 годин.

Так, в «UniGroup» Ви можете взяти кредит на рік з поганою кредитною історією або низьким рейтингом за UBKI. Для нас цей параметр не має ніякого значення.


Контакти