Головна
Блог
Як швидко і вигідно продати нерухомість

Як швидко і вигідно продати нерухомість

Зображення: Як швидко і вигідно продати нерухомість

У кожного, хто хоч раз продавав нерухомість, зовсім різне враження від отриманого досвіду. Дехто описує пошук покупця і процес оформлення угоди, як нескладну задачу, вирішення якої не зайняло багато часу. Але іноді пошук хорошого покупця може затягнутися на місяць і навіть на рік. Продаж нерухомості перетворюється на низку візитів незнайомих людей, яких не цікавить придбання Вашого об'єкту.

Іноді продавці нерухомості вирішують скористатися послугами посередника - ріелтора. Але навіть участь професійного фахівця з продажу нерухомості не гарантує підписання угоди найближчим часом. Пошук покупця може бути занадто тривалим, вимагає підготовки об'єкта до продажу та не завжди завершується отриманням очікуваної суми.

Для того, щоб швидко продати нерухомість за гідну ціну, краще звернутися до компанії, яка займається терміновим викупом нерухомості. У Києві всього декілька компаній спеціалізуються на викупі нерухомості за власний кошт, а «UniGroup» - одна з них.


Переваги співпраці з компанією по терміновому викупу нерухомості

Можна нескінченно перераховувати причини, чому варто звернутися в компанію по швидкому викупу, але найбільш значуща серед них - Ви заощадите свій час, а в результаті отримаєте більше грошей за об'єкт. Компанія «UniGroup» оформляє викуп нерухомості за 2 дні. Від моменту звернення в компанію до завершення угоди, за умови наявності всіх необхідних документів, проходить не більше двох днів.

Якщо у продавця частина документів на нерухомість загублена, або є інші проблеми з об'єктом угоди, співробітники компанії допоможуть все відновити в короткий термін. Ми забезпечуємо повний юридичний супровід на весь період оформлення.

Для укладання договору з нашою компанією Вам не доведеться спеціально готувати об'єкт до продажу, а це зекономить Ваші гроші.


Які витрати несе продавець при самостійному продажу нерухомості

Перед продажем квартири, будинку або іншого об'єкта його потрібно, так би мовити, привести в товарний вигляд. Перед початком показу потенційним покупцям об'єкт потребує прибирання і вивезення всього майна. Якщо за час користування житлом скупчився великий обсяг речей, то послуги транспортної компанії можуть вдарити по сімейному бюджету. Також варто вивезти все сміття і непотріб, якого у всіх вистачає.

Перед початком показу житла необхідно викликати оцінювача нерухомості і отримати висновок про її реальну вартість. Ця умова не обов'язкова для виконання, але її варто врахувати, щоб не втратити в ціні при укладанні угоди.

Послуги ріелтора, найчастіше, оплачує покупець. Але іноді витрати за послуги посередника поділяються навпіл, що забирає певний відсоток від фінальної ціни.

Витрати за послуги нотаріуса також діляться навпіл між продавцем і покупцем. Крім цього в Україні кожен продавець нерухомості повинен заплатити держмито (близько 1% від вартості) та військовий збір.

Комунальні послуги не найбільш вагома витратна стаття, але в зимовий період оплата щомісячних платежів цілком неприємний бонус.


Викуп проблемної нерухомості в компанії «UniGroup»

Компанія «UniGroup» здійснює викуп проблемної нерухомості. Більшість потенційних покупців остерігається інвестувати кошти в проблемну нерухомість. Наша компанія спеціалізується на викупі будь-якої житлової та комерційної нерухомості в Києві і 35 км зоні від міста.

Власники проблемних об'єктів можуть отримати до 80% від ринкової вартості всього за 2 дні. Ми покриваємо всі витрати на оформлення. Гроші Ви отримаєте готівкою після підписання паперів у нотаріуса. На відміну від конкурентів «UniGroup» пропонує викупити нерухомість дорого і в короткий термін. Ми утримуємо кращі ціни на ринку і купуємо на вигідних умовах і для продавця, і для нас.

Нашими клієнтами зазвичай стають ті, хто вже обрав собі нове житло і не хоче витрачати час на продаж старої нерухомості. Часто виникають ситуації, коли продавець нерухомості приїздить із-за кордону виключно для укладання угоди куплі-продажу. У такому разі кожен день на рахунку. Ми пропонуємо кращу ціну за терміновий продаж нерухомості в Києві в 2019 році. Кожне житло унікальне і розмір викупу встановлюється індивідуально.

Для уточнення деталей звертайтеся до співробітників компанії. Після опису кількості кімнат, загального стану будинку, площі і перерахунку прописаних осіб, Вам буде оголошена попередня вартість і всі умови викупу. Остаточне рішення завжди за Вами.

UniGroup

Контакти