Головна
Терміновий викуп нерухомості
Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості

 • Сума викупу не обмежена можлива будь-яка валюта
 • При викупі видаємо до 85% від вартості нерухомості
 • Термін викупу нерухомості до 1-2 робочих днів
 • Оцінка нерухомості проводиться безкоштовно
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Викуповуємо нерухомість в м. Києві та Київській обл. до 35 км
 • Усі витрати і оформлення ми беремо на себе
Подати заявку
Подати заявку Видео

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Терміновий викуп нерухомості

Ми пропонуємо одну з найвищих ставок в Україні. При викупі компанія «UniGroup» готова видати до 90% від ринкової вартості житлової або нежитлової нерухомості. Викуп проблемних квартир здійснюється на тих же умовах.

Ми беремо на себе всі витрати. З нами Вам не доведеться витрачатися на оплату послуг оцінювача, юристів, нотаріуса та інших експертів.

При наявності всіх необхідних документів оформлення угоди триватиме выд пари годин до 2-х днів. Вам не потрібно подавати оголошення «Терміново продам квартиру» на всіх онлайн-майданчиках і чекати покупця місяцями. Свої гроші Ви зможете отримати в найкоротший термін.

Ви самі можете вибрати відповідну валюту. Ми готові виплатити обумовлену суму в гривнях, євро або доларах готівкою.

Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості - вид угоди, що корістується попитом у столиці. Суть його полягає в тому, що ви продаєте нерухомість швидко і не приватній особі, а компанії.

Ситуації, в результаті яких вам знадобилося терміново продати квартиру або іншу нерухомість, можуть бути дуже різними. Наприклад, вам потрібні додаткові інвестиції в новий проект або необхідно терміново погасити заборгованості по іпотеці або іншому кредиту; ви є власником житла і проживаєте в іншому місті або за кордоном, і хочете продати квартиру терміново, приїхавши лише на кілька днів; або ж в силу різних обставин ви просто потрапили в скрутне фінансове становище.

Якщо у вас немає часу на багатомісячні очікування покупця, і ви вирішили терміново продати квартиру або іншу нерухомість - це завдання не з легких. Терміновий продаж з одного боку насторожує реальних покупців, а з іншого - залучає різного роду шахраїв.

Крім того, багато компаній, користуючись складним становищем клієнта, беруть плату за консультування та підготовку документів, свідомо занижують оціночну вартість нерухомості, затягують процес укладання угоди, вимагаючи при цьому численні довідки і папери, а при здійсненні операції видають не готівку, а гарантійні листи і т.п.


Терміновий викуп квартир та іншої нерухомості з «UniGroup»

Фінансова компанія «UniGroup» створила унікальну пропозицію на ринку нерухомості - терміновий викуп квартир, будинків і комерційної нерухомості по всій території України. Ми здійснюємо швидкий викуп нерухомості в Києві, Київській області, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Сумах, Черкасах, Івано-Франківську, Одесі, Чернівцях, Дніпрі, Хмельницькому та інших регіонах. Як ми працюємо?

 1. Можете бути впевнені в законності і безпеці угоди по терміновому викупу вашої нерухомості: ми дотримуємося всіх юридичних вимог, що стосуються купівлі-продажу, і діємо виключно в правовому полі.
 2. З нами ви економите час: наші фахівці проконсультують вас прямо в день звернення з питань термінового викупу квартир, проблемної нерухомості, будинків, іншого нерухомого майна в Києві та Київській області. При наявності всіх необхідних документів, угода по терміновому викупу нерухомості відбувається протягом декількох годин. Розрахунок здійснюється готівкою в банку або у нотаріуса.
 3. Крім того, з нами ви економите і гроші: ми надаємо будь-які консультації та послуги з оцінки вашої нерухомості безкоштовно і пропонуємо до 85% суми, яка відповідає її ринкової вартості. А всі витрати з оформлення документів купівлі-продажу компанія "UniGroup" бере на себе.
 4. Зазвичай в інших фінустановах викуп квартир з обтяженням супроводжується великою кількістю бюрократії. Ми цінуємо кожного клієнта і піклуємося про те, щоб у Вас не було зайвої паперової тяганини, всю роботу виконають фахівці "UniGroup".

Документи, необхідні для термінового викупу нерухомості

Для оформлення термінового викупу нерухомості (квартири, будинку або нежитлового приміщення) вам не доведеться збирати купу паперів і довідок в різних інстанціях, а знадобляться всього кілька документів:

 • Внутрішній паспорт громадянина України
 • Індивідуальні податковий код
 • Технічний паспорт та документи, що підтверджують право власності на нерухомість
 • Довідка за Формою-3 з ЖЕКу

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, вам додатково буде потрібно Свідоцтво про шлюб, паспорт та ідентифікаційний код вашого чоловіка або дружини.

Ми вирішуємо завдання клієнтів законно, якісно і оперативно. Терміновий викуп квартир та іншої нерухомості в Києві та Київській області здійснюється всього за 1-2 робочих дні. Звернувшись в "UniGroup" з приводу термінового викупу нерухомості, ви можете бути впевнені, що отримаєте необхідну суму швидко і без проблем!

Викуп проблемної нерухомості

Продати квартиру терміново з наявністю юридичних проблем досить складно. Звичайний покупець не стане погоджуватися на операцію, яка обтяжує його, як нового власника, різними бюрократичними і фінансовими питаннями. Іноді можна зустріти пропозицію «Викупаємо проблемне житло» в інтернеті, це зазвичай приватні особи, які дійсно можуть допомогти з продажем проблемної нерухомості, однак вони занизять вартість житла на 25-30%.

"UniGroup" пропонує викуп проблемної нерухомості зі знижкою не більше 10%, при цьому наші фахівці вирішують усі паперові та юридичні питання за клієнта. Вам потрібно лише підписати договір купівлі-продажу і отримати суму викупу готівкою.

Терміновий викуп будинків по всій Україні

Будинок продати завжди складніше, якщо приватне домоволодіння знаходиться в межах великого міста, то його ціна може значно перевищувати вартість квартири. Послуга «Терміновий викуп будинків» від "UniGroup" вирішує проблему пошуку покупця і знижує Ваші витрати на ріелтора, нотаріуса та інші моменти.

Викуп комерційної нерухомості

Вам потрібно продати бізнес або нежитлове приміщення? "UniGroup" пропонує строковий викуп комерційної нерухомості в Києві і інших містах. В якості застави можуть бути надані:

 • Магазини;
 • Кафе;
 • Бізнес-центри;
 • Склади;
 • СТО та інша нерухомість.

Чому варто звернутися саме до нас?

 1. Співпрацюючи з нами, Ви рятуєтеся від багатьох турбот: не потрібно надавати нерухомості товарний вигляд, вивозити меблі і старі речі, робити генеральне прибирання перед терміновим викупом квартири.
 2. Оформлення документів проходить максимально швидко, і Ви вже на наступний день можете отримати всю суму готівкою в будь-якій валюті. Ми не занижуємо вартість житла при оцінці його ринкової вартості.
 3. Ми готові здійснити викуп проблемної нерухомості (з простроченням за комунальні послуги, яка перебуває в заставі і з іншими проблемами). З деталями Вас може ознайомити співробітник компанії по телефону або при зустрічі.
 4. Ми готові виплатити до 90% від вартості житла, погодьтеся 10% невеликий дисконт за терміновість. І при цьому наша компанія покриває усі витрати: на оформлення договору, на оцінку вартості будинку або квартири.
 5. Вам не потрібно буде оплачувати рекламу і послуги третіх осіб, адже ріелтори часто беруть комісію як з покупця, так і з продавця нерухомості.
 6. Компанія «UniGroup" не бере будь-яких комісій і передплат. Компанія працює чесно і виключно в правовому полі.

"UniGroup" гарантує терміновий викуп проблемних квартир і викуп комерційної нерухомості в найкоротші терміни. У Вас є квартира під викуп або домоволодіння? Не можете знайти клієнта, а гроші потрібні найближчим часом? Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру, і отримаєте потрібну суму готівкою протягом 24-48 годин.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти