Головна
Терміновий викуп нерухомості
Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості

Видео
 • Сума викупу не обмежена можлива будь-яка валюта
 • При викупі видаємо до 85% від вартості нерухомості
 • Термін викупу нерухомості до 1-2 робочих днів
 • Оцінка нерухомості проводиться безкоштовно
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Викуповуємо нерухомість в м. Києві та Київській обл. до 35 км
 • Усі витрати і оформлення ми беремо на себе
Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Терміновий викуп нерухомості

Ми пропонуємо одну з найвищих ставок в Україні. При викупі компанія «UniGroup» готова видати до 90% від ринкової вартості житлової або нежитлової нерухомості.

Ми беремо на себе всі витрати. З нами Вам не доведеться витрачатися на оплату послуг оцінювача, юристів, нотаріуса та інших експертів.

При наявності всіх необхідних документів оформлення угоди триватиме выд пари годин до 2-х днів. Свої гроші Ви зможете отримати в найкоротший термін.

Ви самі можете вибрати відповідну валюту. Ми готові виплатити обумовлену суму в гривнях, євро або доларах готівкою.

Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості - вид угоди, що корістується попитом у столиці. Суть його полягає в тому, що ви продаєте нерухомість швидко і не приватній особі, а компанії.

Ситуації, в результаті яких вам знадобилося терміново продати квартиру або іншу нерухомість, можуть бути дуже різними. Наприклад, вам потрібні додаткові інвестиції в новий проект або необхідно терміново погасити заборгованості по іпотеці або іншому кредиту; ви є власником житла і проживаєте в іншому місті або за кордоном, і хочете продати квартиру терміново, приїхавши лише на кілька днів; або ж в силу різних обставин ви просто потрапили в скрутне фінансове становище.

Якщо у вас немає часу на багатомісячні очікування покупця, і ви вирішили терміново продати квартиру або іншу нерухомість - це завдання не з легких. Терміновий продаж з одного боку насторожує реальних покупців, а з іншого - залучає різного роду шахраїв.

Крім того, багато компаній, користуючись складним становищем клієнта, беруть плату за консультування та підготовку документів, свідомо занижують оціночну вартість нерухомості, затягують процес укладання угоди, вимагаючи при цьому численні довідки і папери, а при здійсненні операції видають не готівку, а гарантійні листи і т.п.


Терміновий викуп квартир та іншої нерухомості з «UniGroup»

 1. Можете бути впевнені в законності і безпеці угоди по терміновому викупу вашої нерухомості: ми дотримуємося всіх юридичних вимог, що стосуються купівлі-продажу, і діємо виключно в правовому полі.
 2. З нами ви економите час: наші фахівці проконсультують вас прямо в день звернення з питань термінового викупу квартир, проблемної нерухомості, будинків, іншого нерухомого майна в Києві та Київській області. При наявності всіх необхідних документів, угода по терміновому викупу нерухомості відбувається протягом декількох годин. Розрахунок здійснюється готівкою в банку або у нотаріуса.
 3. Крім того, з нами ви економите і гроші: ми надаємо будь-які консультації та послуги з оцінки вашої нерухомості безкоштовно і пропонуємо до 85% суми, яка відповідає її ринкової вартості. А всі витрати з оформлення документів купівлі-продажу компанія "UniGroup" бере на себе.
 4. І, нарешті, ми цінуємо кожного клієнта і піклуємося про те, щоб не було зайвої паперової тяганини.

Документи, необхідні для термінового викупу нерухомості

Для оформлення термінового викупу нерухомості (квартири, будинку або нежитлового приміщення) вам не доведеться збирати купу паперів і довідок в різних інстанціях, а знадобляться всього кілька документів:

 • Внутрішній паспорт громадянина України
 • Індивідуальні податковий код
 • Технічний паспорт та документи, що підтверджують право власності на нерухомість
 • Довідка за Формою-3 з ЖЕКу

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, вам додатково буде потрібно Свідоцтво про шлюб, паспорт та ідентифікаційний код вашого чоловіка або дружини.

Ми вирішуємо завдання клієнтів законно, якісно і оперативно. Терміновий викуп квартир та іншої нерухомості в Києві та Київській області здійснюється всього за 1-2 робочих дні. Звернувшись в "UniGroup" з приводу термінового викупу нерухомості, ви можете бути впевнені, що отримаєте необхідну суму швидко і без проблем!

Акція

Тільки до 31.08.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти