Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Черкасах
Кредит під заставу нерухомості в Черкасах

Кредит під заставу нерухомості в Черкасах

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Черкасах

Чітко визначеної максимальної суми немає. Вона розраховується в кожному окремому випадку і залежить від оціночного стану і рентабельності заставної нерухомості. Якщо в якості застави житловий будинок або квартира - видаємо до 90% від вартості.

Право продажу повертається до власника відразу після повного погашення кредиту. При необхідності кредит можна повернути достроково, ніяких комісій при цьому оплачувати не потрібно.

Ми не беремо комісію за оформлення кредиту. Також немає комісії за його дострокове погашення. Ми пропонуємо максимально вигідні умови своїм клієнтам. Для оформлення потрібен тільки паспорт, ІПН і документи на заставу.

Завдяки заставі у вигляді нерухомості, позичальник отримує спрощені і вигідні умови для отримання кредиту - ставка 1,5% на місяць; без довідки про доходи; велика сума кредиту. Заставний кредит можна отримати в нашій компанії всього за один день. Оригінали залишаються у Вас.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Черкасах

Будь-який розвиток вимагає вкладень. Бізнес вимагає інвестицій. Освіта - дорогих оплат. У сучасних реаліях потреба у фінансовій підтримці це абсолютна норма.

Але одночасно з ринковими відносинами розвиваються і фінансові можливості. Тепер можна не брати в борг у родичів і не користуватися невигідними банківськими кредитами. Гроші на вигідних умовах в Черкасах може надати сучасна фінансова компанія «UniGroup».

Один з найбільш вигідних способів отримати кредитні кошти - кредит під заставу нерухомості в Черкасах.

Грошова сума в кредит від «UniGroup» - це:

 • швидко;
 • просто;
 • безпечно.

Позика під заставу нерухомості вважається надійною для фінансової компанії. А клієнт отримує вигідні і спрощені умови для його отримання і повернення. Взаємовигідна співпраця - це новий рівень у сфері кредитних послуг.

Переваги оформлення кредиту під заставу квартири в Черкасах

Позика під заставу квартири від «UniGroup» при серйозному ставленні і своєчасними виплатами, практично не відчутна для звичного бюджету. Відсоткова ставка по кредиту становить 1,5% на місяць і це максимально вигідні умови для погашення боргу в Черкасах.

На відміну від боргових зобов'язань перед банками або знайомими, кредит під заставу квартири у приватного кредитора дає комфортний, гнучкий графік виплат і не залежить від рівня відносин.

Взяти кредит під заставу квартири - отримати можливість:

 • Здійснити швидку велику покупку;
 • Підтримати та розвинути бізнес;
 • Закрити невигідний банківський займ;
 • Оплатити навчання або іншу дорогу послугу.

Кредит під заставу нерухомості в Черкасах можна оформити всього за день. Фахівці компанії розглядають заявку в найкоротші терміни, а гроші під заставу квартири можна отримати одразу після підписання договору.

Позичальник має право використовувати заставну квартиру на свій розсуд. Проживати, здавати в оренду, зберігати в ній майно. Обмежується тільки право на відчуження (продаж, дарування). Після того, як кредит під квартиру буде погашений, право на відчуження повертається.

Для початку процедури оформлення кредиту під заставу квартири досить мінімальних умов:

 • Підтверджене документально право на власність заставного майна (квартири);
 • Паспорт, код ІПН особи, яка збирається закласти нерухомість.

На відміну від банків компанія «UniGroup" не затягує терміни і не ускладнює процедуру оформлення. Тільки сучасний підхід до клієнта і продуктивна співпраця.

Заявка на кредит під нерухомість розглядається за кілька годин. Іноді цей термін займає всього 30 хвилин. Позичальник отримує кредит готівкою під заставу нерухомості на руки в день оформлення. Процедуру супроводжують професійні юристи.

Кредит під заставу будинку в Черкасах дає нові можливості кредитування

Швидке оформлення та вигідні умови для повернення - значно виділяють кредит під заставу нерухомості в Черкасах серед інших видів.

Сучасний підхід дозволяє позбутися від стереотипного поняття боргового зобов'язання. На умовах від компанії «UniGroup» - це швидше комфортна послуга повернення грошової суми частинами.

Кредит під заставу будинку також стабільний спосіб отримати велику суму. Житлова нерухомість має високу ліквідність, що робить її хорошим об'єктом застави.

Умови кредиту під заставу будинку такі ж, як і під заставу квартири. Досить пройти прості етапи:

 • Подати необхідні документи фахівцям «UniGroup» в Черкасах;
 • Укласти кредитний договір;
 • Отримати на руки бажану суму.

Вся процедура щодо термінів займає не більше одного дня. Позичальник економить сили, час і значно виграє на умовах. Це новий рівень сервісу.

У чому переваги співпраці з компанією «UniGroup» в Черкасах?

«UniGroup» - фінансова компанія, яка прагне задовольнити інтереси клієнта і надати стабільну фінансову підтримку кожному, хто звертається за послугою.

На відміну від застарілого банківського підходу, пріоритети спрямовані саме на інтереси клієнта.

Послуги «UniGroup» в Черкасах дають унікальні переваги:

 • Швидка видача грошей - позичальник отримує гроші під нерухомість в день подачі заявки, відразу після підписання договору;
 • Для комфортного погашення кредиту передбачені гнучкі терміни і низька фіксована відсоткова ставка 1,5% на місяць;
 • Позичальник може отримати кредит під заставу нерухомості навіть при наявності негативної кредитної історії або відмови з банку;
 • Довідка про доходи не вимагається;
 • Клієнт отримує професійні консультації та юридичний супровід на весь термін дії договору;
 • Передбачена можливість достроково погасити кредит;
 • Заставна нерухомість знаходиться в повному користуванні позичальника, обмеження стосується тільки продажу або дарування;
 • Компанія працює тільки в правовому полі України і не використовує приховані умови і завуальовану інформацію.

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід і приділяється максимальна увага. Сервіс високого рівня доповнює загальну якість послуг від «UniGroup». Це нові можливості кредитування, і тепер вони доступні в Черкасах!

UniGroup

Акція

Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти