Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Житомирі
Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Основні умови та кроки: Ваша квартира або будинок, земельна ділянка або нежитлове приміщення повинні бути у Вашій власності і перебувати в Житомирі. Наявність пакету документів в оригінальному вигляді (паспорт, ідентифікаційний номер, документи на нерухомість). Зв'язок з компанією через телефон / електронну пошту / форму на сайті.

Якщо Ваша квартира є заставним майном, Ви продовжуєте її використовувати на свій розсуд і залишаєтеся повноправним власником. Єдиний нюанс, питання продажу квартири повинно бути попередньо погоджено з співробітниками компанії.

Умовами кредитного договору передбачається можливість пролонгації кредиту без будь-яких штрафних санкцій. Для цього Вам необхідно зв'язатися з кредитним експертом компанії.

При оформленні кредиту від позичальника потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний номер та документи на право власності нерухомості. Будь-які інші документи, в тому числі довідка про доходи, не потрібні.

Процес оформлення кредитного договору займає близько 2-х годин в день звернення за наявності всіх необхідних документів. В цей же день Ви отримуєте грошові кошти в готівковій формі в тій валюті, яка позначена в кредитному договорі.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Як часто Вам доводилося позичати гроші у близьких і знайомих на термінові потреби або великі придбання? Кожен з Вас хоч раз в житті брав гроші в борг в силу різних обставин і, як правило, їх потрібно було швидко віддавати. Це не завжди зручно і можливо.

Фінансова компанія «UniGroup», філія якої знаходиться в м.Житомир, пропонує своїм клієнтам кредити під заставу нерухомості в Житомирі на тривалий термін (до 10 років) з можливістю пролонгації кредитного договору. Сума такої позики може бути до 50 000 000 гривень, а щомісячний відсоток по ньому - 1,5%.

Кредит під заставу нерухомості, розташованої в Житомирі, Ви можете взяти в компанії «UniGroup» при наявності паспорта, ідентифікаційного номера та документів на власність. Таким майном може бути:

 • квартира або приватний будинок;
 • нежитлове приміщення або будівля;
 • земельна ділянка.

Для отримання кредиту Вам не буде потрібно збирати додаткові документи, такі як довідка про доходи, виписки про відсутність заборгованості за комунальні послуги або за іншими фінансовими зобов'язаннями. Крім цього, великою перевагою отримання кредиту в нашій компанії є відсутність оплати позичальником страховок і комісій, а також безкоштовна оцінка нерухомості.

Основні умови позики:

 • Заставне майно повинно знаходитися в Житомирі.
 • Паспорт, оригінал ІПН.
 • Щомісячний відсоток від 1,5%.
 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 гривень.
 • Термін кредитного договору до 10 років.
 • Можливість пролонгації і дострокового погашення без штрафів.

Отримати в нашій компанії кредит під заставу нерухомості в Житомирі Ви можете в одній з валют: євро, долар або гривні. Після оформлення договору Ви відразу ж отримуєте всю суму позики готівкою в тій валюті, яку позначили в кредитному договорі.

Протягом терміну дії договору Ви можете виплачувати тіло кредиту частинами щомісяця разом з відсотками, або погашення всієї суми позики можливо по закінченню терміну дії договору. Який спосіб оплати тіла кредиту вибрати - вирішувати виключно Вам.

Кредит під заставу квартири в Житомирі

Кредит під заставу квартири - це один з найпопулярніших видів кредитування в Україні. Більшість людей в країні має в своїй власності квартиру. При виникненні необхідності фінансових вкладень, особливо великих, не завжди вистачає власних коштів. Тоді виникає тема позики під заставу житла.

Для отримання кредиту в банку потрібні численні довідки і наявність постійного місця роботи, не кажучи вже про ретельні перевірки служби безпеки на предмет кредитної історії позичальника. Щоб не витрачати час і гроші на таку виснажливу процедуру, компанія «UniGroup» вже багато років надає своїм клієнтам кредити під заставу їх квартир і пропонує вигідні умови:

 • ставка по кредиту - від 1,5% на місяць;
 • термін договору до 10 років з можливістю пролонгації;
 • сума від 30 000 до 50 000 000 грн .;
 • оформлення кредиту протягом 2-х годин.

При цьому, позичальникові важливо знати, що його квартира, будучи заставною, все також залишається у нього у власності і він може абсолютно повноправно розпоряджатися нею, як і раніше.

Оформлення кредиту в компанії «UniGroup» в Житомирі

Щоб отримати кредит в нашій компанії власникам квартир в місті Житомир, необхідно зв'язатися з нами зручним для вас способом: по телефону, електронній пошті або залишивши заявку на сайті. Менеджер компанії зв'яжеться з Вами і надасть вичерпну консультацію. У телефонній розмові він поцікавиться наявністю у Вас оригінальних документів: паспорта та ідентифікаційного номера, документів на квартиру, а потім призначить Вам дату і час зустрічі для оформлення кредитного договору.

При необхідності Ви можете взяти договір для ознайомлення і обговорення його з Вашим юристом. Після прийняття рішення оформити угоду, в призначений день Вам необхідно написати заявку на отримання кредиту та надати необхідний пакет документів. Кредит надається готівкою в будь-якій валюті, обумовленій в кредитному договорі, в день підписання договору.

Завжди вибирайте надійних партнерів!

Компанія «UniGroup» - це стабільна кредитна компанія, яка протягом багатьох років дає можливість своїм клієнтам користуватися позиковими коштами на вигідних для них умовах. При цьому угода оформляється відповідно до законодавства України та має всі правові підстави, захищаючи як позичальника, так і компанію.

З нами Ви економите свій час і гроші. Вибираючи кредит під заставу квартири в Житомирі у фінансовій компанії "UniGroup", Ви отримуєте ряд переваг, які не може запропонувати Вам жоден банк:

 • Мінімальний пакет документів.
 • Оформлення кредиту в день звернення.
 • Низькі ставки.
 • Не має значення кредитна історія і наявність постійного місця роботи.
UniGroup

Акція

Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти