Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири – один з найпопулярніших видів кредитування. Суть кредитування під заставу квартири полягає в тому, що в якості застави виступає квартира, власником якої ви є.

Важливим моментом є те, що після підписання відповідного договору та отримання грошей під заставу квартири, ви продовжуєте залишатися власником квартири, що знаходиться під заставою, і можете використовувати її за призначенням. Єдиним обмеженням є неможливість продати квартиру без згоди кредитної установи або до виконання умов за договором позики.

Де можна взяти кредит під заставу квартири

Позика під заставу квартири надають на фінансовому ринку України більшість банків і багато фінансових компаній, що працюють в сфері кредитування, оскільки кредит під заставу квартири має ряд незаперечних переваг, як для кредитуючої компанії, так і для людини, якій необхідно отримати гроші під заставу квартири.

Однак, процедура отримання грошей під заставу нерухомості в банку зазвичай досить трудомістка. Крім стандартного пакета документів, обмежень за віком, інформації про наявність постійного місця роботи та довідки про доходи, клієнту, щоб взяти кредит під заставу квартири,   необхідно мати хорошу кредитну історію. Таких ідеальних для банку клієнтів не так вже й багато в реальному житті і, якщо ви не є таким, наше завдання допомогти вам знайти вихід із, здавалося б, безвихідної ситуації.

В компанії "UniGroup" можна отримати гроші під заставу квартири максимально швидко і вигідно, без паперової тяганини і прихованих платежів. Це обумовлено тим, що ми не є посередниками і видаємо власні гроші.

Питання про видачу грошей під заставу квартири вирішується протягом 1-2 годин.

Ми працюємо з будь-якими клієнтами у віці від 18 до 75 років, в тому числі і з тими, хто має негативну кредитну історію.

Кредит під заставу квартири видається в будь-якій валюті. Ми готові до компромісів і наші фахівці підберуть для вас максимально зручний спосіб погашення кредиту.

Процедура отримання кредиту під заставу квартири проста і зрозуміла, ми працюємо без попередньої оплати і страховок, всі платежі оговорюються до підписання договору.

Крім того, ви можете попередньо самі розрахувати суму відсотків по кредиту під заставу квартири, використовуючи наш онлайн калькулятор.

І, нарешті, головне, для оформлення договору в компанії "UniGroup" вам знадобляться всього кілька документів:
 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • документи на право власності, оригінали яких після здійснення угоди залишаються у вас на руках

Як отримати кредит під заставу квартири

Якщо питання про те, де взяти гроші під заставу квартири в Києві чи іншому місті Київській області застало вас зненацька, зверніться в компанію "UniGroup". Вам потрібно зробити всього три простих кроки, що відокремлюють вас від вирішення ваших фінансових проблем:

 1. Залишити заявку на отримання кредиту під заставу квартири зручним для вас способом - на нашому сайті або по телефону. Наші консультанти зможуть відповісти на всі ваші запитання і запропонувати найбільш прийнятні умови, за якими ви зможете взяти кредит під заставу квартири в Києві, Київській області.
 2. Надіслати по електронній пошті або привезти до нас в офіс документи і фотографії квартири. Наші юристи перевірять надані вами документи, протягом 30 хвилин приймуть рішення, підготують договір з урахуванням попередньо обраних вами умов і домовляться з вами про час проведення угоди.
 3. Підписати договір і отримати всю необхідну вам суму.

Акція

Тільки до 31.08.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти