Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу квартири

Так, в Україні є банки, що надають кредит під заставу квартири. Недоліками угоди з банком є: складний і довгий процес оформлення, завищена реальна процентна ставка, занижена вартість застави при оцінці і додаткові витрати на страховку.

Іпотечний кредит під заставу квартири - це можливість купити нову нерухомість під її заставу або під заставу старої квартири/будинку, який знаходиться у володінні позичальника.

Так, в «UniGroup» Ви можете взяти кредит готівкою під заставу квартири в іпотеці, швидко погасити борг і співпрацювати з нами вже на більш вигідних умовах. Подробиці угоди можна дізнатися у фахівця по телефону або на сайті.

«UniGroup» видає кредити під заставу квартири та іншої нерухомості в будь-якій валюті. Процентна ставка та інші параметри кредитування при цьому залишаються незмінними.

Так, при наявності прострочень або інших проблем з кредитною історією і рейтингом, Ви можете звернутися за фінансовою допомогою в «UniGroup». Ми завжди готові піти на компроміс і схвалюємо такі заявки у 99% випадків.

Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири – один з найпопулярніших видів кредитування. Суть кредитування під заставу квартири полягає в тому, що в якості застави виступає квартира, власником якої ви є.

Важливим моментом є те, що після підписання відповідного договору та отримання грошей під заставу квартири, ви продовжуєте залишатися власником квартири, що знаходиться під заставою, і можете використовувати її за призначенням. Єдиним обмеженням є неможливість продати квартиру без згоди кредитної установи або до виконання умов за договором позики.

Де можна взяти кредит під заставу квартири?

Позика під заставу квартири надають на фінансовому ринку України більшість банків і багато фінансових компаній, що працюють в сфері кредитування, оскільки кредит під заставу квартири має ряд незаперечних переваг, як для кредитуючої компанії, так і для людини, якій необхідно отримати гроші під заставу квартири.

Однак, процедура отримання грошей під заставу нерухомості в банку зазвичай досить трудомістка. Крім стандартного пакета документів, обмежень за віком, інформації про наявність постійного місця роботи та довідки про доходи, клієнту, щоб взяти кредит під заставу квартири,   необхідно мати хорошу кредитну історію. Таких ідеальних для банку клієнтів не так вже й багато в реальному житті і, якщо ви не є таким, наше завдання допомогти вам знайти вихід із, здавалося б, безвихідної ситуації.

В компанії "UniGroup" можна отримати гроші під заставу квартири максимально швидко і вигідно, без паперової тяганини і прихованих платежів. Це обумовлено тим, що ми не є посередниками і видаємо власні гроші. Географія «UniGroup» постійно розширюється, у 2021 році Ви можете отримати позику під заставу квартири в Києві, Київській області, Одесі, Чернівцях, Харкові, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Полтаві, Івано-Франківську, Житомирі, Сумах, Львові та інших містах.

Питання про видачу грошей під заставу квартири вирішується протягом 1-2 годин.

Ми працюємо з будь-якими клієнтами у віці від 18 до 75 років, в тому числі і з тими, хто має негативну кредитну історію.

Кредит під заставу квартири видається в будь-якій валюті. Ми готові до компромісів і наші фахівці підберуть для вас максимально зручний спосіб погашення кредиту.

Процедура отримання кредиту під заставу квартири проста і зрозуміла, ми працюємо без попередньої оплати і страховок, всі платежі оговорюються до підписання договору.

Крім того, ви можете попередньо самі розрахувати суму відсотків по кредиту під заставу квартири, використовуючи наш онлайн калькулятор.

Гроші під заставу квартири на будь-які цілі

Одна з основних проблем заставного кредитування в банку - це цільові кредити. Щоб отримати більш низьку процентну ставку позичальник погоджується передати повний контроль над грошовими коштами банківській структурі. Якщо Ви витратите кредитні гроші не відповідно до договору, то доведеться платити штраф. У банку також можна взяти і нецільовий кредит, але умови в даному випадку ще гірші: процентна ставка вище, а список документів для оформлення - більший.

Якщо Ви не хочете мати справу з такою проблемою, зверніться в «UniGroup», ми видаємо позики під заставу на будь-які цілі і ніколи не контролюємо, куди саме йдуть кошти наших клієнтів. Наприклад, Ви можете взяти 1 000 000 гривень, з яких половину витратити на покупку нерухомості, частину на ремонт, а залишок на будь-які інші потреби.

Позика під заставу квартири в іноземній валюті

Через фінансову кризу 2008 року в Україні практично неможливо отримати кредит під заставу квартири в іноземній валюті. У банку такі позики доступні тільки юридичним особам, які отримують доходи в доларах, євро і т.д. Компанія «UniGroup» готова видати кредит під заставу в будь-якій іноземній валюті готівкою, що для багатьох позичальників є дуже актуальним питанням.

Кредит під заставу квартири без довідок про доходи та інших документів

На сайті будь-якого українського банку можна ознайомитися з переліком документів, які потрібні, щоб отримати кредит під заставу квартири. Зазвичай це паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи, довідка про доходи, виписка з кредитної історії УБКІ, довідки з ЖЕКу, свідоцтво про шлюб, всі документи чоловіка/дружини, довідка про склад сім'ї та безліч інших. У разі, якщо кредит бере юридична особа, до переліку можна сміливо додавати 5-6 зайвих паперів.

Безумовно, така бюрократія - це відгомони системи кредитування початку 2000-х років. «UniGroup» підтримує сучасний підхід при видачі позик і не вимагає ніяких зайвих документів.

І, нарешті, головне, для оформлення договору в компанії "UniGroup" вам знадобляться всього кілька документів:
 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • документи на право власності, оригінали яких після здійснення угоди залишаються у вас на руках

Як отримати кредит під заставу квартири

Якщо питання про те, де взяти гроші під заставу квартири в Києві чи іншому місті Київській області застало вас зненацька, зверніться в компанію "UniGroup". Вам потрібно зробити всього три простих кроки, що відокремлюють вас від вирішення ваших фінансових проблем:

 1. Залишити заявку на отримання кредиту під заставу квартири зручним для вас способом - на нашому сайті або по телефону. Наші консультанти зможуть відповісти на всі ваші запитання і запропонувати найбільш прийнятні умови, за якими ви зможете взяти кредит під заставу квартири в Києві, Київській області.
 2. Надіслати по електронній пошті або привезти до нас в офіс документи і фотографії квартири. Наші юристи перевірять надані вами документи, протягом 30 хвилин приймуть рішення, підготують договір з урахуванням попередньо обраних вами умов і домовляться з вами про час проведення угоди.
 3. Підписати договір і отримати всю необхідну вам суму.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти