Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля

 • Сума кредиту від 30 000 до 2 500 000 грн.
 • Фіксована ставка по кредиту 3,5% в місяць
 • Без комісії за оформленя кредиту
 • Термін кредитування від 61 дня до 5 років
 • Автомобіль залишається в користуванні у власника
 • Вік автомобіля не бильше 10 років
 • Кредитна історія не має значення
 • Без довідки про доходи
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Територія реєстрації Київ, Київська область
Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу автомобіля

Компанії "UniGroup" не потрібна довідка про доходи, достатньо зібрати мінімальний пакет документів, кошти видаються готівкою в день звернення. Для отримання кредиту в банку може бути перешкодою Ваша кредитна історія, а в нашій компанії - ні.

Для отримання кредиту, необхідно оформити договір в компанії "UniGroup". Для цього Ви надаєте фахівцю компанії паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, документи на право власності, технічний паспорт, свідоцтво про шлюб і документи партнера, що засвідчують особу.

Кредит під заставу авто може видаватися зі збереженням права водіння. У Вас є два варіанти отримання кредиту під заставу авто: 1. авто залишається у Вас під рукою; 2. авто поміщається на стоянку компанії без права користування ним до погашення кредиту. Різниця між цими варіантами полягає в процентах по кредиту. У першому випадку ставка складе 4,5% в місяць, а в другому - 3,5%.

1. Сума кредиту від 30 тис.грн. до 2 млн.грн., але не більше 80% суми застави. 2. Відсоток по кредиту від 3,5% або від 4,5% на місяць в залежності від місцезнаходження авто (на стоянці компанії або у власника). 3. Термін кредитного договору до 5 років.

Ви зможете отримати кредит під заставу авто всього за 2 години. Для цього необхідно приїхати до нас в офіс і підписати всі документи. Гроші видаються готівкою в будь-якій валюті.

Компанія «UniGroup» не включає стан кредитної історії в список умов, які можуть вплинути на можливість отримання кредиту під заставу авто. Для отримання кредиту достатньо подати необхідні документи і бути власником майна, яке пропонується в якості застави. Розгляд заявки триває 10 хвилин.

Кредит під заставу автомобіля

Існує всім відомий вислів про те, що автомобіль - це не розкіш, а засіб пересування. Ми можемо додати, що автомобіль - це ще й засіб швидко отримати гроші, тобто взяти кредит під заставу авто. Життя дуже мінливе і непередбачуване, і іноді виникають обставини, при яких потрібно знайти за короткий час чималу суму грошей. Звичайно, у Вас є можливість звернутися за кредитом до банківських установ. Але якщо Ви коли-небудь це робили, то розумієте, що процедура займає багато часу. Для оформлення кредиту в банку потрібно зібрати чималу кількість документів, також потрібна позитивна кредитна історія. І якщо Ви успішно подолаєте марафон зі збору всіх довідок, немає ніякої гарантії, що банк все одно не відмовить Вам в кредитуванні, або Ви отримаєте необхідну Вам суму в повному обсязі. Для того, щоб у Вас з'явилася можливість швидко отримати гроші, і працює компанія «UniGroup». З нашою допомогою будь-який житель Києва і області зможе взяти кредит під заставу автомобіля. За умовами кредиту авто, а також правовстановлюючі документи залишаються у Вас. Ви можете експлуатувати авто навіть після отримання кредиту.

Умови кредитування під заставу авто

Є два варіанти отримання кредиту під заставу авто. При першому варіанті машина залишається у Вас, і Ви можете негайно почати її експлуатувати, або ж залишити її у нас на стоянці.

Якщо автомобіль знаходиться у Вас:

 • сума кредиту може становити від 30 000 до 2 000 000 грн.;
 • виплачується до 80% ринкової вартості авто;
 • щомісячна ставка по автокредиту від 4,5%;
 • термін прийняття рішення 10 хвилин;
 • термін кредитування від 3 місяців до 5 років;
 • Ви продовжуєте користуватися автомобілем.

Якщо автомобіль залишається у нас на стоянці:

 • сума кредиту від 30000 до 2 000 000 грн.;
 • видається до 80% від ринкової вартості авто;
 • щомісячна ставка по кредиту від 3,5%;
 • термін прийняття рішення 10 хвилин;
 • термін кредитування від 3 місяців до 5 років.

Кожен позичальник сам вибирає, який вид кредитування більше йому підходить. В Європі вже багато років нерухомість і автомобілі купують тільки в кредит. Це швидкий і зручний спосіб отримати бажане одразу, без компромісів.

Наявність офіційних доходів не потрібно. Регіон реєстрації авто не має значення.

Автоломбард або банк?

При виборі, взяти кредит в автоломбарді або в банку, ми однозначно рекомендуємо Вам скористатися послугами саме автоломбарду. Для того, щоб взяти кредит під заставу авто в банку, Вам потрібно не тільки мати хорошу кредитну історію, а й зібрати повний перелік документів. Взяти кредит в автоломбарді простіше і швидше. Банк може розглядати заявку на кредит терміном до 2-х місяців, і в підсумку Вам відмовити. Якщо Ви вирішите взяти кредит під заставу авто в компанії «Юнігруп», то Ви будете знати відповідь по заявці протягом 10 хвилин. Основна перевага автоломбарду - швидкість видачі грошових коштів. Друга незаперечна перевага автоломбарду - низька відсоткова ставка.

Переваги співпраці з фінансовою компанією «UniGroup» очевидні. А вигідна ставка по кредиту робить їх ще більш привабливими. При належному виконанні умов кредитного договору, кредит під заставу авто в Україні не приносить ніяких турбот. Автоломбард працює тільки «прозорими» методами - позичальникові не загрожують ніякі приховані платежі і витрати.

Документи, необхідні для отримання автокредиту в компанії «UniGroup» в Києві:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН (індивідуальний податковий номер);
 • свідоцтво про укладення (розірвання) шлюбу;
 • копії паспорта та ІПН чоловіка (дружини);
 • документи, що підтверджують право на володіння авто;
 • технічний паспорт.

Під заставу якої техніки можна отримати автокредит?

Кредит також можна отримати під заставу інших транспортних засобів. У цієї процедури аналогічні умови, як і при кредитуванні під заставу легкового авто. Низькі відсотки і швидкі терміни отримання грошей. Компанія «Unigroup» максимально орієнтована на інтереси клієнта.

Кредитування можливо під заставу спецтехніки - техніки, яка представляє значну фінансову цінність або є ексклюзивною.

Для того щоб визначити, чи підійде техніка в якості застави по кредиту, фахівці компанії «UniGroup» проведуть оцінку.

Техніка повинна відповідати певним вимогам:

 • Бути в хорошому стані;
 • Представляти фінансову цінність;
 • По можливості мати повну комплектацію. Повнота комплектації буде відображатися на вартості.

Якщо техніка підходить в якості застави, автокредит оформляється за аналогічними для заставного кредитування умовам, в найкоротші терміни і з максимальним комфортом для клієнта. Автогроші готівкою видаються позичальнику в день подачі заявки.

Компанія «UniGroup» надає клієнтам гарантії щодо конфіденційності інформації та належного зберігання заставного майна. Для клієнтів передбачена можливість дострокового погашення боргу. Кредит під заставу авто в Україні може бути зручним і вигідним - це підтверджено досвідом компанії «UniGroup»!

Приклад розрахуноку вартості кредиту

Існує всім відомий вислів про те, що автомобіль - це не розкіш, а засіб пересування. Ми можемо додати, що автомобіль - це ще й засіб швидко отримати гроші, тобто взяти кредит під заставу авто. Життя дуже мінливе і непередбачуване, і іноді виникають обставини, при яких потрібно знайти за короткий час чималу суму грошей. Звичайно, у Вас є можливість звернутися за кредитом до банківських установ. Але якщо Ви коли-небудь це робили, то розумієте, що процедура займає багато часу. Для оформлення кредиту в банку потрібно зібрати чималу кількість документів, також потрібна позитивна кредитна історія.

При невиконанні Позичальником своїх основних зобов'язань за кредитним договором, встановлюється пеня в розмірі 0,1% від суми заборгованості за кожен день прострочення, до виплати всіх прострочених платежів.

При повній відмові від виконань Позичальником основних зобов'язань за кредитним договором, Кредитор може в судовому порядку звернути стягнення, шляхом накладення арешту на все майно Позичальника.

Дані дії передбачені чинним законодавством України.

Акція

Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти