Головна
Кредит на купівлю нерухомості
Кредит на купівлю нерухомості

Кредит на купівлю нерухомості

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит на купівлю нерухомості

При оформленні кредиту в нашій компанії Вам не потрібно надавати жодних довідок про відсутність заборгованості. Ваша кредитна історія не має значення і не буде перешкодою для оформлення кредиту.

- річна ставка - від 18 до 30%; - термін договору до 20 років; - сума від 30 000 грн. до 6 млн.грн .; - знаходження заставного майна в Києві та Київській області.

Для оформлення кредиту Вам необхідно зв'язатися з менеджером компанії по телефону, через e-mail або подати заявку на сайті. Персональний менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни для з'ясування всіх деталей і призначення дати зустрічі для оформлення кредиту.

У день Вашого звернення в компанію кредитний інспектор приймає рішення про видачу кредиту протягом декількох годин і призначає Вам дату підписання договору. Далі фахівець перевіряє Ваш пакет документів і проводить огляд об'єкта нерухомості. Після підписання договору Ви отримуєте всю суму позики.

Для оформлення кредиту на покупку нерухомості від Вас потрібні паспорт, ідентифікаційний номер, Форма-3 з ЖЕКу та правовстановлюючі документи.

Кредит на купівлю нерухомості

Поняття «життя в кредит» вже давно втратило негативний відтінок. Жителі розвинених країн ось уже багато десятиліть не відкладають комфортне життя, освіту і розвиток бізнесу на завтра. При нестачі або відсутності особистих коштів вони активно користуються кредитами.

Особливо популярні в усьому світі кредити на придбання квартир та іншої нерухомості, при яких сама нерухомість служить запорукою для отримання грошових коштів.

Дійсно, набагато розумніше отримати кредит на купівлю нерухомості, а потім погашати позику і насолоджуватися життям у власній квартирі, будинку або користуватися всіма перевагами власника комерційної нерухомості, ніж платити постійно зростаючу орендну плату. До того ж, аналіз ринку показує, що на сьогоднішній день щомісячні витрати на іпотеку можна порівняти з орендною платою за наймання вторинного житла. При цьому, повертаючи кредит на купівлю житла, ви фактично віддаєте гроші за власну квартиру.

Безумовно, видаючи гроші під заставу нерухомості, будь-які кредитні організації переслідують дві мети - отримання прибутку і забезпечення повернення фінансових коштів. Застава у вигляді нерухомості забезпечує виконання другого завдання, саме тому кредити на купівлю квартир видаються на найбільш вигідних для клієнта умовах за процентною ставкою і за термінами.

Прийнявши рішення про необхідність кредиту на купівлю квартири, потрібно з усією відповідальністю поставитися до вибору не тільки об'єкта (а це може бути квартира в новобудові або на вторинному ринку житла), а й до вибору кредитуючої організації. Звернувшись в компанію "UniGroup" ви протягом усього періоду дії договору будете мати справу з професіоналами. Ми не є посередниками і, на відміну від банку, не станемо вимагати від вас величезного пакету документів.


Для оформлення кредиту на купівлю нерухомості від вас буде потрібно тільки паспорт, ІПН, Форма-3 з ЖЕКу та правовстановлюючі документи. Ми приймаємо до розгляду заявки, не вимагаючи довідки про доходи, і працюємо навіть з клієнтами, що мають несприятливу кредитну історію.

Рішення приймається протягом декількох годин після подачі заявки на нашому сайті або по телефону. При особистій зустрічі наш фахівець проведе огляд об'єкту нерухомості, перевірить надані документи і підготує договір, після підписання якого ви отримаєте всю суму. Мінімальна процентна ставка і тривалий термін погашення кредиту на купівлю нерухомості дозволить вам в найкоротші терміни переїхати в свою квартиру. Наші фахівці допоможуть вам спланувати графік платежів, виходячи з ваших можливостей і без прив'язки до курсу долара.

Попередньо ви можете самостійно оцінити свої фінансові можливості, скориставшись нашим онлайн калькулятором.

Ми дорожимо своєю репутацією і видаємо власні кошти, тому готові до компромісів і лояльні до наших позичальників. У наших кредитних договорах немає прихованих платежів, додаткових страхувань і передоплат.

Ми надаємо можливість погашення кредиту на купівлю нерухомості достроково без штрафів і комісій.

Працюючи в правовому полі, ми гарантуємо прозорість і безпеку кожної угоди.

Якщо ви давно мрієте про квартиру, але ніяк не зберете потрібну суму, якщо ви вже задумалися про іпотеку, зверніться до фахівців компанії "UniGroup". Ми допоможемо вам швидко і вигідно вирішити квартирне питання.


Прості кроки отримання кредиту:
  • Заявка. Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповіді на всі питання.
  • Оцінка. При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов.
  • Видача. Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

  • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
  • Безкоштовний трансфер після підписання договору
  • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
    * При оформленні кредиту від 20 000$
  • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
  • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти