Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі
Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Заставним майном для оформлення кредиту в компанії "UniGroup" може бути квартира, приватний будинок, земельна ділянка, нежитлове приміщення або будівля. Така нерухомість повинна знаходитися у Вашій власності і територіально розташовуватися в межах міста Дніпро.

Паспорт, ідентифікаційний номер, документи на право власності квартири - повний пакет документів для отримання кредиту. Для оформлення позики Вам потрібно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом: по телефону або через заявку на сайті.

Так, при таких умовах Ви зможете отримати кредит у фінансовій компанії "UniGroup". Для оформлення кредиту у нас Вам не потрібно надавати жодних довідок про відсутність заборгованості. Ваша кредитна історія не має значення.

ставка на місяць - 1,5%; термін договору до 10 років; сума від 30 000 грн. до 50 млн.грн .; знаходження заставного майна в Дніпрі.

Компанія "UniGroup" видає до 90% від вартості заставного об'єкта. Після оцінки квартири або іншої нерухомості експертом, Вам буде озвучена максимальна сума, яку Ви зможете отримати в нашій компанії.

Кредит під заставу нерухомості у місті Дніпро від нашої компанії не передбачає позбавлення прав власності на заставне майно в період дії кредитного договору або вилучення оригіналів правовстановлюючих документів у власника.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

У житті кожної людини деколи виникає необхідність терміново внести обов'язкову оплату за що-небудь або здійснити велику покупку, але особистих коштів не вистачає. У такій ситуації, коли недостатньо грошей для оплати лікування, навчання або для фінансових вкладень і великих покупок, ми завжди звертаємось за допомогою до близьких і знайомих, а також до фінансових установ.

Як правило, займ через близьких і знайомих не передбачає великі суми, хоча перевагами такої позики є відсутність відсотків і можливість повернути позику через тривалий проміжок часу.

Фінансова компанія «UniGroup», філія якої знаходиться в м. Дніпро, пропонує своїм клієнтам отримати гроші під заставу нерухомості у Дніпрі під мінімальні відсоткові ставки і на тривалий термін (до 10 років) з можливістю пролонгації. Сума такої позики досить висока і може досягати 50 млн.грн.

Кредит в компанії «UniGroup» видається під заставу Вашої нерухомості, розташованої в Дніпрі. Це може бути:

 • квартира або приватний будинок;
 • земельна ділянка;
 • нежитлове приміщення або будівля.

Переваги оформлення кредиту у фінансовій компанії «UniGroup»

Кредит під заставу нерухомості у Дніпрі – далеко не нова послуга. Але не кожен мешканець Дніпра знає про всі переваги співпраці саме з приватними фінансовими компаніями. Багато хто помилково думає, що простіше і надійніше звернутися до банку. Чи це так? Ми розповімо Вам про переваги співпраці з нашою компанією, і ви зрозумієте, що кредит під заставу у місті Дніпро від нашої компанії – найкращий спосіб вирішити Ваші фінансові питання.

Фінансові вигоди

 • Низький щомісячний відсоток - від 1,5%.
 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 гривень.
 • Видаємо до 90% від ринкової вартості застави.
 • Немає прихованих платежів, попередніх оплат, комісій і страховок.
 • Оцінка нерухомості за рахунок кредитора.
 • Можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій.

Тимчасові вигоди

 • Швидке оформлення в день звернення - протягом 2-х годин.
 • Великий термін кредитування - 10 років.

Інші вигоди

 • Не потрібна довідка про доходи.
 • Не потрібна інформація про відсутність заборгованості за комунальні послуги або за іншими фінансовими зобов'язаннями.

Крім того, кредити в нашій компанії видаються в різних валютах: євро, доларах і гривнях, що зручно для більшості позичальників. Гроші під заставу нерухомості у Дніпрі ви можете отримати одразу в день оформлення угоди. Також суттєвою перевагою співпраці з нами є можливість вибору способу оплати тіла кредиту. Це може бути виплата всієї суми позики в кінці терміну дії договору або погашення тіла кредиту щомісячно частинами.

Кредит під заставу квартири в Дніпрі

Один з найпопулярніших видів кредитування в Україні - це кредит під заставу квартири. Популярність серед українців обгрунтована тим, що таку позику видають клієнтам фінансових компаній на вигідних умовах. А для кредитора застава є гарантією повернення виданих коштів.

Компанія «UniGroup» пропонує своїм клієнтам наступні умови:

 • ставка по кредиту - від 1,5% на місяць;
 • термін дії договору до 10-ти років;
 • сума від 30 000 грн. до 50 млн.грн.;
 • заставне майно повинно бути в межах Дніпропетровська;
 • просте і швидке оформлення в день звернення.

Власникам квартир в місті Дніпро легко отримати кредит в нашій компанії без великого пакета документів і безлічі перевірок. Таким чином, Вам не потрібні будуть ні довідка про доходи, ні інші додаткові документи, які підтверджують Вашу фінансову спроможність або відсутність заборгованостей за іншими кредитами в банках і фінансових компаніях. Заставне майно оцінюється нашим експертом протягом 15 хвилин і не вимагає від Вас фінансових витрат, а договір позики оформляється близько 2-х годин в день звернення. Для отримання грошей Вам знадобляться всього декілька документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи на право власності з фото квартири.

Після оформлення кредиту під заставу Вашої квартири, вона все так само залишається у Вас у власності і Ви можете абсолютно повноправно розпоряджатися нею, як і раніше. Якщо у Вас виникне необхідність продажу такої нерухомості до закінчення терміну дії кредитного договору, то Вам буде потрібно звернутися в нашу компанію, щоб залагодити бюрократичні моменти.

Процес оформлення кредиту в компанії «UniGroup» в Дніпрі:

 1. Перший етап - Ваше звернення в компанію за допомогою телефону, електронної пошти, форми на сайті.
 2. Кредитний експерт зв'язується з Вами найближчим часом і призначає дату оформлення договору.
 3. При необхідності Вам дається час на ознайомлення з договором позики та обговорення його з Вашим юристом.
 4. Оформлення угоди передбачає написання Вами заявки на отримання кредиту.
 5. Обробка менеджером компанії Вашого пакета документів.
 6. Кредит надається готівкою в будь-якій валюті, визначеній заздалегідь.

У нашій компанії Ви також можете оформити кредит під заставу будинку в Дніпрі, використати як заставу комерційне приміщення або земельну ділянку. З умовами кредиту під заставу в Дніпрі під різні види майна можна ознайомитися на нашому сайті, у відповідних розділах або уточнити усі питання, що цікавлять Вас у нашого менеджера.

Кредит під заставу будинку в Дніпрі також можна оформити на недобудований будинок. При цьому Ваше майно залишається у повному Вашому розпорядженні, Ви можете його добудовувати, робити ремонт тощо.

Ми пропонуємо Вам вигідне рішення фінансових проблем!

Часто наші нові клієнти задають питання про те, чому їм варто вибрати нашу компанію, а не піти в банк. Відповідь завжди проста і зрозуміла: з нами Ви економите свій час і гроші, а також знаходите надійного партнера, який пропонує на законних підставах вигідні умови.

Вибираючи кредит під заставу квартири в Дніпрі у фінансовій компанії "UniGroup", Ви отримуєте ряд переваг, які не можуть запропонувати Вам банки:

 • Оформлення кредиту протягом декількох годин.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Не важлива наявність постійного місця роботи у позичальника.
 • Не має значення кредитна історія.
 • Низькі ставки.

У банку ж оформлення кредиту - це трудомісткий процес, який може затягнутися не на один день. Вам буде потрібно зібрати значний пакет документів і погодитися на високий відсоток по кредиту. І навіть при таких, не самих вигідних, умовах в банках України, Вам можуть відмовити в отриманні кредиту в зв'язку з поганою кредитною історією або з інших причин.

Компанія «UniGroup» не є банківською установою. Ми стабільна кредитна компанія, даємо своїм клієнтам можливість оформити кредит у найкоротші терміни з мінімальним пакетом документів і на вигідних умовах. Кредит в нашій компанії - це завжди надійно, без додаткових витрат і клопоту! При цьому угоди завжди оформляються з дотриманням всіх законодавчих норм і правил.

Для того, щоб отримати консультацію і оформити кредит у нас, Вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном або через e-mail або подати заявку на сайті. Менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротший термін і допоможе підібрати вигідні умови для отримання кредиту.

Ми також даємо можливість отримати позику під заставу нерухомості не тільки у Дніпрі, а й в інших містах України: Київ та область, Одеса, Харків, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Суми.

За роки роботи нашої компанії на фінансовому ринку України ми допомогли тисячам українців вирішити їх фінансові питання, не вимагаючи при цьому нечуваних виплат за кредитами, звітів про використання кредитних коштів або надання великого пакету документів. Оформити позику під заставу нерухомості у Дніпрі, а також отримати необхідну суму коштів готівкою у будь-якій валюті, можна лише за пару годин з моменту подання заявки.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти