Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі
Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Заставним майном для оформлення кредиту в компанії "UniGroup" може бути квартира, приватний будинок, земельна ділянка, нежитлове приміщення або будівля. Така нерухомість повинна знаходитися у Вашій власності і територіально розташовуватися в межах міста Дніпро.

Паспорт, ідентифікаційний номер, документи на право власності квартири - повний пакет документів для отримання кредиту. Для оформлення позики Вам потрібно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом: по телефону або через заявку на сайті.

Так, при таких умовах Ви зможете отримати кредит у фінансовій компанії "UniGroup". Для оформлення кредиту у нас Вам не потрібно надавати жодних довідок про відсутність заборгованості. Ваша кредитна історія не має значення.

ставка на місяць - 1,5%; термін договору до 10 років; сума від 30 000 грн. до 50 млн.грн .; знаходження заставного майна в Дніпрі.

Компанія "UniGroup" видає до 90% від вартості заставного об'єкта. Після оцінки квартири або іншої нерухомості експертом, Вам буде озвучена максимальна сума, яку Ви зможете отримати в нашій компанії.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

У житті кожної людини деколи виникає необхідність терміново внести обов'язкову оплату за що-небудь або здійснити велику покупку, але особистих коштів не вистачає. У такій ситуації, коли недостатньо грошей для оплати лікування, навчання або для фінансових вкладень і великих покупок, ми завжди звертаємось за допомогою до близьких і знайомих, а також до фінансових установ.

Як правило, займ через близьких і знайомих не передбачає великі суми, хоча перевагами такої позики є відсутність відсотків і можливість повернути позику через тривалий проміжок часу.

Фінансова компанія «UniGroup», філія якої знаходиться в м. Дніпро, пропонує своїм клієнтам кредити під мінімальні відсоткові ставки і на тривалий термін (до 10 років) з можливістю пролонгації. Сума такої позики досить висока і може досягати 50 млн.грн.

Кредит в компанії «UniGroup» видається під заставу Вашої нерухомості, розташованої в Дніпрі. Це може бути:

 • квартира або приватний будинок;
 • земельна ділянка;
 • нежитлове приміщення або будівля.

Переваги оформлення кредиту у фінансовій компанії «UniGroup»

 

Фінансові вигоди

 • Низький щомісячний відсоток - від 1,5%.
 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 гривень.
 • Видаємо до 90% від ринкової вартості застави.
 • Немає прихованих платежів, попередніх оплат, комісій і страховок.
 • Оцінка нерухомості за рахунок кредитора.
 • Можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій.

Тимчасові вигоди

 • Швидке оформлення в день звернення - протягом 2-х годин.
 • Великий термін кредитування - 10 років.

Інші вигоди

 • Не потрібна довідка про доходи.
 • Не потрібна інформація про відсутність заборгованості за комунальні послуги або за іншими фінансовими зобов'язаннями.

Крім того, кредити в нашій компанії видаються в різних валютах: євро, доларах і гривнях, що зручно для більшості позичальників. Також суттєвою перевагою співпраці з нами є можливість вибору способу оплати тіла кредиту. Це може бути виплата всієї суми позики в кінці терміну дії договору або погашення тіла кредиту щомісячно частинами.

Кредит під заставу квартири в Дніпрі

Один з найпопулярніших видів кредитування в Україні - це кредит під заставу квартири. Популярність серед українців обгрунтована тим, що таку позику видають клієнтам фінансових компаній на вигідних умовах. А для кредитора застава є гарантією повернення виданих коштів.

Компанія «UniGroup» пропонує своїм клієнтам наступні умови:

 • ставка по кредиту - від 1,5% на місяць;
 • термін дії договору до 10-ти років;
 • сума від 30 000 грн. до 50 млн.грн.;
 • заставне майно повинно бути в межах Дніпропетровська;
 • просте і швидке оформлення в день звернення.

Власникам квартир в місті Дніпро легко отримати кредит в нашій компанії без великого пакета документів і безлічі перевірок. Таким чином, Вам не потрібні будуть ні довідка про доходи, ні інші додаткові документи, які підтверджують Вашу фінансову спроможність або відсутність заборгованостей за іншими кредитами в банках і фінансових компаніях. Заставне майно оцінюється нашим експертом протягом 15 хвилин і не вимагає від Вас фінансових витрат, а договір позики оформляється близько 2-х годин в день звернення. Для отримання грошей Вам знадобляться всього декілька документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи на право власності з фото квартири.

Після оформлення кредиту під заставу Вашої квартири, вона все так само залишається у Вас у власності і Ви можете абсолютно повноправно розпоряджатися нею, як і раніше. Якщо у Вас виникне необхідність продажу такої нерухомості до закінчення терміну дії кредитного договору, то Вам буде потрібно звернутися в нашу компанію, щоб залагодити бюрократичні моменти.

Процес оформлення кредиту в компанії «UniGroup» в Дніпрі:

 1. Перший етап - Ваше звернення в компанію за допомогою телефону, електронної пошти, форми на сайті.
 2. Кредитний експерт зв'язується з Вами найближчим часом і призначає дату оформлення договору.
 3. При необхідності Вам дається час на ознайомлення з договором позики та обговорення його з Вашим юристом.
 4. Оформлення угоди передбачає написання Вами заявки на отримання кредиту.
 5. Обробка менеджером компанії Вашого пакета документів.
 6. Кредит надається готівкою в будь-якій валюті, визначеній заздалегідь.

Ми пропонуємо Вам вигідне рішення фінансових проблем!

Часто наші нові клієнти задають питання про те, чому їм варто вибрати нашу компанію, а не піти в банк. Відповідь завжди проста і зрозуміла: з нами Ви економите свій час і гроші, а також знаходите надійного партнера, який пропонує на законних підставах вигідні умови.

Вибираючи кредит під заставу квартири в Дніпрі у фінансовій компанії "UniGroup", Ви отримуєте ряд переваг, які не можуть запропонувати Вам банки:

 • Оформлення кредиту протягом декількох годин.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Не важлива наявність постійного місця роботи у позичальника.
 • Не має значення кредитна історія.
 • Низькі ставки.

У банку ж оформлення кредиту - це трудомісткий процес, який може затягнутися не на один день. Вам буде потрібно зібрати значний пакет документів і погодитися на високий відсоток по кредиту. І навіть при таких, не самих вигідних, умовах в банках України, Вам можуть відмовити в отриманні кредиту в зв'язку з поганою кредитною історією або з інших причин.

Компанія «UniGroup» не є банківською установою. Ми стабільна кредитна компанія, даємо своїм клієнтам можливість оформити кредит у найкоротші терміни з мінімальним пакетом документів і на вигідних умовах. Кредит в нашій компанії - це завжди надійно, без додаткових витрат і клопоту! При цьому угоди завжди оформляються з дотриманням всіх законодавчих норм і правил.

Для того, щоб отримати консультацію і оформити кредит у нас, Вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном або через e-mail або подати заявку на сайті. Менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротший термін і допоможе підібрати вигідні умови для отримання кредиту.

UniGroup

Акція

Тільки до 31.10.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти