Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Одесі
Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Кредит в компанії "UniGroup" Ви можете взяти під заставу нерухомості, яка знаходиться у Вашій власності і розташована в межах Одеси. Це може бути: квартира, приватний будинок, земельну ділянку, нежитлове приміщення або будівля.

Для оформлення кредитного договору в компанії "UniGroup" Вам знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт; ідентифікаційний код; документи на право власності та фото квартири. Компанія не вимагає довідку про доходи або інші додаткові документи для підтвердження джерел Ваших доходів.

Ви можете отримати в компанії "UniGroup" кредит під заставу нерухомості в сумі від 30 тис.грн. до 50 млн.грн. (В будь-якій валюті). Кредитний договір може оформлятися на термін до 10-и років. Також є можливість пролонгації дії договору.

Переваги оформлення кредиту у фінансовій компанії "UniGroup" досить вагомі: оформлення кредиту відбувається в день звернення, тоді як в банку така процедура займає декілька днів; пакет документів мінімальний; не має значення наявність постійної роботи у позичальника і його кредитна історія; ставки по кредиту мінімальні.

Для отримання консультації і оформлення кредиту, Ви можете зв'язатися з менеджером компанії по телефону, через e-mail або подати заявку на сайті. Фахівець компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни, уточнить наявність всіх документів і призначить дату зустрічі для оформлення кредиту.

Ми працюємо лише на заставній основі. Це дозволяє нам запропонувати вигідніші умови клієнтам. Отримати в борг велику суму готівкою можна лише під 1,5% на місяць.

Так звичайно. Наші договори чесні та прозорі. За бажання, ми надішлемо вам копію кредитного договору, щоб ви могли проконсультуватися у незалежних експертів.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Кожен у своєму житті хоч раз стикався з фінансовими труднощами. Для термінового дорогого лікування, необхідності внести оплату за навчання, а також для здійснення великих покупок або фінансових вкладень не завжди вистачає власних коштів. На допомогу приходять і родичі, і знайомі, і навіть благодійні фонди, але дуже часто такою паличкою-виручалочкою є кредит.

Фінансова Компанія «UniGroup», філія якої знаходиться в м. Одеса, пропонує своїм клієнтам кредити під заставу нерухомості, розташованої в Одесі. Ми не є банківською установою. Компанія «UniGroup» - це стабільна кредитна компанія, яка для отримання позикових коштів дає своїм клієнтам можливість оформити кредит та отримати гроші під заставу нерухомості в Одесі у найкоротші терміни, з мінімальним пакетом документів та багатьма іншими перевагами. При цьому угоди завжди оформляються з дотриманням всіх законодавчих норм і правил.

Кредит під заставу в Одесі в нашій компанії видається під заставу нерухомості, яка є у Вашій власності. Це може бути:

 • квартира;
 • приватний будинок;
 • земельна ділянка;
 • нежитлове приміщення або будівля.

Кредит під заставу нерухомості в Одесі, оформлений у фінансовій компанії «UniGroup», має ряд переваг:

 

 • Немає прихованих платежів, попередніх оплат, комісій і страховок.
 • Низький щомісячний відсоток - від 1,5%.
 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 гривень.
 • Не потрібна довідка про доходи, підтвердження про відсутність заборгованості за комунальні послуги або за іншими фінансовими зобов'язаннями.
 • Швидке оформлення в день звернення - протягом 2-х годин.
 • Великий термін кредитування - 10 років.
 • Оцінка нерухомості за рахунок кредитора.
 • Кредити видаються в різних валютах: євро, доларах, гривнях.

Також суттєвою перевагою є можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту під заставу нерухомості в Одесі без штрафних санкцій, а також право вибору Вами одного з двох способів сплати тіла кредиту, а саме:

 1. Виплата всієї суми кредиту в кінці терміну дії договору.
 2. Погашення тіла кредиту щомісячно частинами.

Незалежно від вибору Вами способу оплати всієї суми кредиту, відсотки необхідно вносити щомісяця. Ми завжди підходимо до клієнта з увагою і готові запропонувати найкращу для нього кредитну програму. Для цього потрібно просто зв'язатися з нами зручним для Вас способом.

Процес оформлення кредиту в компанії «UniGroup» в Одесі:

 1. Ви звертаєтеся до нас за допомогою телефону, електронної пошти, форми на сайті.
 2. Кредитний експерт зв'язується з Вами найближчим часом і призначає дату оформлення договору.
 3. У разі необхідності попереднього ознайомлення з кредитним договором, Вам надається такий договір.
 4. Оцінка заставного об'єкту триває максимум 15 хвилин.
 5. Для оформлення угоди, Ви пишете заявку на отримання кредиту і надаєте паспорт, ідентифікаційний номер, документи власності на заставне майно та фото нерухомості.
 6. Кредит надається готівкою.

Кредит з поганою кредитною історією оформляється за договором позики та іпотеки у нотаріуса. Послуги нотаріуса оплачуються по факту угоди.

Кредит під заставу квартири в Одесі

Одним з найпопулярніших видів кредитування в Україні - це кредит під заставу квартири. Наша компанія пропонує одеситам вигідні умови:

 • ставка по кредиту - 1,5% на місяць;
 • сума до 50 млн.грн. (В будь-якій валюті);
 • термін договору до 10 років;
 • знаходження заставного майна в межах Одеси;
 • просте і швидке оформлення в день звернення.
 • видачу грошей під заставу нерухомості в Одесі у день підписання договорів.

Якщо Ви є власником квартири в Одесі, яка стане заставним майном при оформленні позики, то легко отримаєте кредит в нашій компанії без довідок про доходи та інших додаткових документів. Заставне майно все також залишається у Вас у власності і Ви можете абсолютно повноправно розпоряджатися ним, як і раніше. Єдине обмеження, якщо Ви вирішите продати таку нерухомість, то потрібно буде звертатися в нашу компанію для вирішення виниклого питання.

Для оформлення договору в компанії "UniGroup" Вам знадобляться всього декілька документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи на право власності та фото квартири.

Різниця в оформленні кредиту в банку і в фінансовій компанії "UniGroup"

Вибираючи кредит під заставу квартири в Одесі у фінансовій компанії "UniGroup", Ви значно економите свій час і гроші. Пропонуємо оцінити різницю між оформленням кредиту в банку і в нашій фінансовій компанії:

Банк

 1. Оформлення кредиту - трудомісткий процес, який може зайняти не один день.
 2. Значні обмеження за віком.
 3. Великий пакет документів.
 4. Наявність у позичальника постійного місця роботи.
 5. Має значення кредитна історія клієнта.
 6. Високі ставки за кредитами.

Фінансова компанія

 1. Оформлення кредиту в день звернення протягом декількох годин.
 2. Вік позичальника може бути від 18 років і до 75.
 3. Мінімальний пакет документів.
 4. Наявність постійного місця роботи не має значення.
 5. Не має значення кредитна історія.
 6. Компанія розпоряджається своїми коштами самостійно і може регулювати ставки до мінімальних значень.

Єдиним і важливим збігом між нами є абсолютна законність і надійність угод.

Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що оформляючи кредит під нерухомість в Одесі, всі оригінали документів залишаються у Вашому користуванні. Нам будуть потрібні лише копії правовстановлюючих документів на нерухомість, а також паспорта та ІПН.

Кредит під заставу нерухомості в Одесі від UniGroup гарантує Вам повну прозорість співпраці, невеликі ставки по кредиту, а також отримання до 90% від ринкової вартості житлової заставної нерухомості в Одесі. Ми також надаємо кредити під комерційну нерухомість в Одесі.

Завдяки вигідним умовам кредитування Ви можете отримати необхідні засоби для запуску або розвитку власного бізнесу. При цьому заставна нерухомість у місті Одеса залишається у Вашому повному розпорядженні, ви може продовжувати вести господарську діяльність або здавати в оренду комерційні площі.

Кредит готівкою під заставу нерухомості в Одесі - ваш найкращий інструмент для вирішення всіх фінансових питань!

Для отримання консультації і оформлення кредиту в нашій компанії, Ви можете зв'язатися з нами по телефону, через e-mail або залишити заявку на сайті. Персональний менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни і допоможе підібрати Вам найкращі умови для отримання кредиту.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти