Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості у Львові
Кредит під заставу нерухомості у Львові

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH
Зображення: Кредит під заставу нерухомості у Львові

Кожен українець хоч раз стикався з потребою зробити термінову виплату, наприклад, за навчання, лікування або необхідністю виконати велике придбання, а особистих коштів не вистачає. Але не тільки фізичні особи, і малий, і великий бізнес періодично потребує фінансових вкладень, в той час, як кошти компанії не завжди дозволяють піти в бажаний ріст і розвиватися. На сьогоднішній день для отримання додаткових фінансових коштів частою практикою є оформлення кредиту.

Фінансова компанія «UniGroup», філія якої знаходиться в м. Львів, пропонує своїм клієнтам кредити під заставу нерухомості, розташованої у Львові. Заставним майном може бути:

 • квартира або приватний будинок;
 • нежитлове приміщення або будівля;
 • земельна ділянка.

Наша компанія не є банківською установою, що дозволяє нам пропонувати найбільш вигідні умови своїм клієнтам. Це обумовлено тим, що компанія розпоряджається особистими коштами і в законодавчому полі надає позикові кошти у великих сумах, на довгострокових умовах, з мінімальним пакетом документів і вигідним відсотком. Банк не зможе запропонувати Вам такі умови, як компанія «UniGroup», а саме:

 • Низький щомісячний відсоток - від 1,5%.
 • Виплачуємо до 90% від ринкової вартості застави.
 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 гривень.
 • Відсутність прихованих платежів, комісій і страховок.
 • Нам не потрібна довідка про доходи і не важлива Ваша кредитна історія.
 • Швидка оформлення в день звернення.
 • Великий термін кредитування - 10 років.
 • Безкоштовна оцінка нерухомості за 15 хвилин.

Кредит під заставу квартири у Львові

Найбільш поширеним і популярним видом кредиту в Україні є кредит під заставу квартири. Наша компанія пропонує львів'янам та власникам майна у Львові отримати позику на таких умовах:

 • 1,5% на місяць;
 • сума до 50 000 000 грн .;
 • термін до 10 років;
 • просте і швидке оформлення в день звернення.

Кредит під заставу квартири у Львові Ви можете отримати готівкою в різній валюті: євро, долар або гривні. Для отримання грошей Вам знадобиться упевнитися в наявності оригіналів документів на право власності, паспорта та ідентифікаційного номера, і зв'язатися з нами зручним для Вас способом:

 • за допомогою телефону;
 • електронної пошти;
 • форми на сайті.

Процес оформлення договору

Після звернення в нашу компанію, кредитний експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом. У телефонному режимі Ви отримаєте вичерпну консультацію і зможете призначити дату оформлення договору. У разі необхідності попереднього ознайомлення з кредитним договором і узгодження його з Вашим юристом, Вам нададуть такий договір на невизначений час.

При позитивному ухваленні Вами рішення про отримання кредиту, фахівець компанії призначить Вам дату зустрічі. У цей день необхідно написати заяву на отримання кредиту та надати паспорт, ідентифікаційний номер, документи, що підтверджують право власності на заставне майно та фото квартири. Протягом двох годин Ви отримуєте кредит в повній сумі готівкою, згідно кредитного договору.

Період дії кредитного договору

За час дії договору Ви можете оплачувати тіло кредиту по будь-якому графіку: щомісячно частинами або в кінці терміну дії договору. Якщо спочатку передбачений кредитним договором термін Вас не влаштовує і Ви хотіли б його продовжити, то така пролонгація в нашій компанії можлива. Продовження терміну дії договору або дострокове погашення кредиту не передбачають накладення ніяких штрафних санкцій.

Поширені запитання

✅ У мене квартира і дача у Львові. Під заставу якої нерухомості я можу взяти кредит в компанії "UniGroup"?

Кредит в компанії "UniGroup" Ви можете взяти під заставу квартири, приватного будинку, земельної ділянки, нежитлового приміщення або будівлі. Вся ця нерухомість повинна знаходитися в межах Львова.

✅ Якщо я візьму кредит під заставу своєї квартири, я зможу в ній і далі жити?

Заставне майно залишається у Вас у власності і Ви можете абсолютно повноправно розпоряджатися їм, як і раніше. Єдине обмеження, якщо Ви вирішите продати таку нерухомість, то потрібно буде звертатися в нашу компанію для врегулювання бюрократичних питань.

✅ Для отримання кредиту в компанії "UniGroup" потрібна довідка про доходи або інші довідки?

Для отримання кредиту в нашій компанії Вам необхідні тільки паспорт, ідентифікаційний номер, документи на право власності на заставне майно. Ні довідки про доходи, ні інших додаткових документів не потрібно.

✅ Чому я повинен (-а) вибрати фінансову компанію "UniGroup"?

Оформлення кредиту займає всього лише пару годин, що заощаджує Ваш час. Пакет документів мінімальний, що дає можливість отримати кредит без безлічі перешкод. Не має значення наявності у Вас постійної роботи і кредитної історії, що також збільшує шанси на отримання кредиту. Ставки по кредиту завжди менше, ніж в банках.

✅ Як у Львові я можу оформити кредит в компанії "UniGroup"?

Для отримання консультації і оформлення кредиту, Ви можете зв'язатися з менеджером компанії по телефону, через e-mail або подати заявку на сайті. Фахівець компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни для уточнення всіх деталей і призначення дати оформлення кредитного договору.

UniGroup

Акція

Тільки до 31.10.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти