Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Харкові
Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Кредит під заставу нерухомості в банку отримати складніше, потрібно мати офіційне працевлаштування, високий дохід, хорошу кредитну історію та зібрати безліч документів. До того ж, банк видає не більше 50% від ринкової вартості квартири / будинку у Харкові.

«UniGroup» видає заставні кредити у Харкові клієнтам від 18-ти до 75-ти років. У той же час банк скорочує віковий діапазон, в середньому він становить 21-65 років.

В «UniGroup» Ви можете отримати кредит під заставу будинку або квартири на суму до 50 000 000 гривень (90% від ринкової ціни Вашої нерухомості).

Так, усі кредити «UniGroup» видаються готівкою в банку або у нотаріуса. Гроші можна отримати в гривні, доларах, євро та інших валютах на розсуд позичальника.

Кредитна історія не грає ролі при оформленні кредиту під заставу нерухомості в «UniGroup». Будь-який позичальник може отримати позику навіть при наявності відкритих прострочень або низькому кредитному рейтингу.

Ні. Наша компанія видає гроші лише у разі надання застави. Заставна нерухомість у Харкові є гарантом повернення виданих коштів позичальником. До того ж, позика під заставу нерухомості у місті Харків дає можливість отримати велику суму, на необхідні Вам витрати, під невеликий відсоток – всього 1,5% на місяць.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Гроші потрібні завжди, але одна справа, коли їх не вистачає на дрібні витрати і зовсім інше, коли раптом з'являється необхідність в досить велику суму. Основним способом отримання грошей вважається займ у друзів або батьків, однак, як показує практика, позичання у близьких людей часто стає причиною зіпсованих відносин з ними. Щоб не ризикувати дружбою і родинними відносинами, можна звернутися за кредитом, але де взяти позику під вигідний відсоток і з мінімальними ризиками? Відповідь на це питання має знати кожен житель Харкова.

Якими можуть бути способи отримання кредиту під заставу квартири в Харкові?

Існує декілька способів отримання позики, найпопулярніший з яких - кредит під заставу нерухомості. У чому його переваги? По-перше, фінустанова отримує гарантію того, що позичальник буде регулярно і своєчасно вносити відсоткові виплати. Адже якщо цього не робити, людина ризикує залишитися без житла. По-друге, кредит під заставу нерухомості в Харкові - це оптимальний варіант оформлення позики під мінімальні відсотки.

Але багато клієнтів заздалегідь бояться і переживають, з приводу того, що взяти кредит під заставу квартири в місті Харків просто так не вийде, і доведеться зіткнутися з величезною кількістю паперової та бюрократичної тяганини, а також тривалим очікуванням на схвалення заявки. До того ж, не всі кредитори можуть запропонувати гроші під заставу нерухомості в Харкові швидко і без додаткових комісій за інкасацію коштів або переведення їх в іншу валюту. З метою уникнення подібних ситуацій, рекомендуємо серйозно підійти до питання кредитування, вивчити ринок кредиторів та умови угоди, що надаються у тій чи іншій організації.

Щоб допомогти Вам у прийнятті рішення та пошуку найкращого варіанту для того, щоб взяти кредит під заставу у Харкові, рекомендуємо ознайомитись із наведеними нижче способами отримання позики.

Для оформлення вигідного кредиту під нерухомість у Харкові, в першу чергу, потрібно визначитися з якою фінансовою організацією варто співпрацювати.

Існує декілька варіантів:

 • банки приватні і державні компанії, що займаються кредитуванням ще з часів досягнення Україною незалежності. Багато жителів Харкова і раніше вважали банки єдиним вірним способом оформлення позики, однак, згідно зі статистикою, популярність цих фінустанов з кожним роком стає все нижче, а можливість взяти позику під заставу нерухомості в Харкові практично зводиться до нуля. Пов'язано це з багатьма причинами. По-перше, банки не підійдуть, якщо мова йде про терміновий кредит. Для оформлення позики їм потрібно близько 15-45 робочих днів. По-друге, кількість людей, які можуть отримати гроші в банку, стрімко зменшується. Це пояснюється поганою кредитною історією, яку клієнти отримують в разі несвоєчасної сплати попередніх позик. По-третє, для того щоб заява на кредит хоча б почала розглядатися, людина повинна надати великий список документів. Серед них - довідка про доходи, яка видається тільки у роботодавця. Офіційно працевлаштованих людей стає все менше, тому кредити в банках виявляються доступними лише деяким клієнтам. Та й щоб отримати схвалення кредиту під нерухомість у Харкові, офіційна заробітна плата має бути більшою за мінімальну;
 • ломбарди- готові надати кредит під заставу нерухомості в Харкові в найкоротші терміни. Цим організаціям не потрібні довідки про доходи. Потрібні лише паспорт, ІПН і документ, що підтверджує право власності на житло. Крім того, ломбарди видають позики навіть людям з поганою кредитною історією. Крім плюсів, у ломбардного кредитування є істотні недоліки. Перший з них - дуже висока відсоткова ставка. У деяких організаціях клієнти змушені переплачувати за 0,1-1% від суми позики щодня. Це еквівалентно 36-365% річних, що для багатьох жителів Харкова може виявитися непідйомною сумою. Для порівняння в тих же банках відсоткова ставка становить 41,5-54% річних. Крім того, в ломбардах неможливо отримати кредити на великі суми. Не варто забувати і про штрафи, які доведеться сплатити в разі затримки клієнта з щомісячним платежем за відсотками;
 • приватні особи - крім банків і ломбардів видати кредит під заставу квартири в Харкові можуть і звичайні інвестори. Для багатьох з них також не грає ролі кредитна історія клієнта і його працевлаштування. Головне - заробити на відсоткових виплатах і повернути всі видані гроші. При цьому важливо пам'ятати, що серед приватних інвесторів зустрічаються аферисти. Вони використовують безліч найрізноманітніших шахрайських схем, обманюючи людей, залишаючи їх не тільки без грошей, але і без житла. Щоб уникнути цього, житель Харкова повинен уважно підійти до вибору інвестора, вивчити умови співпраці з ним і, якщо є можливість, почитати відгуки попередніх позичальників.

При оформленні позики, будь то банк, ломбард або приватна особа, слід оцінити свою платоспроможність. Варто зважити власне фінансове становище і спробувати вгадати, яким воно буде через декілька років. Адже кредит під заставу нерухомості видається не на один рік і, якщо раптом виникнуть непередбачені труднощі, людина може опинитися в глибокій борговій ямі.

Але що ж робити в ситуації, коли гроші потрібні максимально терміново, немає часу довго чекати на відповідь банку, а відсотки в ломбардах, відверто кажучи, «кусаються»? У цьому питанні єдино вірним рішенням стане звернутися за послугою «кредит під заставу Харків» у перевірену часом та тисячами клієнтів приватну фінансову компанію, однією з яких є UniGroup.

Кредит під заставу квартири в Харкові від компанії «UniGroup»: що ми пропонуємо?

Кожна людина виправдано шукає найбільш вигідні для себе умови отримання позики. Клієнту фінустанови важливо, щоб він зміг отримати кредит під заставу квартири в Харкові під мінімальний відсоток і на тривалий термін. Велику роль відіграє і сума, яку здатний видати кредитор. Компанія «UniGroup» гарантує позики на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо:

 • видачу кредиту в розмірі до 90% від ринкової вартості житла;
 • низьку ставку за позикою - всього 1,5% щомісяця;
 • кредитування на термін до 10 років;
 • готовність видати від 30 000 до 50 000 000 грн .;
 • гарантію оформлення кредитного договору з людьми, віком від 18 до 75 років;
 • гроші під заставу нерухомості в Харкові можна отримати в день підписання угоди готівкою у будь-якій необхідній валюті;
 • видачу позики жителям Харкова з поганою кредитною історією.

Головна перевага співпраці з нами - відсутність штрафів, прихованих комісій та платежів. Оформляючи кредит у нас, Ви не переплачуєте! Для отримання позики в компанії «UniGroup» Ви надаєте тільки мінімальний набір документів: оригінали паспорта, ІПН і документа, що підтверджує право власності на заставне житло.

При цьому Ви можете спокійно продовжувати використовувати свою заставну нерухомість в Харкові в особистих цілях - проживати в ній або здавати в оренду.

Взяти кредит під заставу квартири чи іншого приміщення у Харкові від «UniGroup» можна на будь-які цілі. Ми не вимагаємо звітності про використання кредитних коштів.

UniGroup

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти