Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську
Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську

Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську

В компанії "UniGroup" відсоткова ставка становить 1,5%. Це фіксована ставка, вона поширюється на весь термін кредитного договору.

Забезпечити кредит можна житловою або нежитловою нерухомістю, а також земельною ділянкою або комерційною нерухомістю. Найбільш високим пріоритетом користується житлова нерухомість, зокрема будинок.

Можливість дострокового погашення кредитних зобов'язань доступна позичальникові в будь-який момент. При повній оплаті кредиту, дія кредитного договору припиняється незалежно від встановленого раніше терміну.

Щоб отримати кредит досить бути громадянином України у віці 18 - 75 років (або офіційно проживати на території країни) і мати у власності майно, яке використовується як застава по кредиту.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську

Кредитні кошти - відмінний інструмент для реалізації своїх потреб, придбання житла, авто або розвитку бізнесу. А в разі, якщо позичальник гарантує кредит заставою у вигляді нерухомості, процедура проходить для нього в рази швидше і вигідніше. Відсоткова ставка при такому кредитуванні низька, а умови оформлення спрощені.

Взяти кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську можна на різноманітні цілі:

 • Оплата навчання;
 • Розвиток та підтримка бізнесу;
 • Крупна покупка;
 • Інші потреби, при яких можуть знадобитися матеріальні засоби.

А головне, що при отриманні кредиту під заставу нерухомості, Вам не потрібно вказувати його призначення.

Умови кредитування під заставу майна в Івано-Франківську

Успішність проходження процедури кредитування під заставу нерухомості багато в чому залежить від кредитора. В Івано-Франківську банки звертають увагу на різні деталі - кредитну історію, стан платежів по послугах, наявність прописаних на житлоплощі мешканців і так далі. Це складна процедура, з якою періодично виникають ускладнення.

Вкрай небажано отримати відмову у видачі кредиту, так як всі відмови фіксуються, і в подальшому вони можуть негативно позначитися на можливості користуватися позиковими коштами.

Фінансова компанія "UniGroup" - сучасний, надійний партнер з широкими можливостями. У нашій компанії можна оформити кредит під заставу нерухомості за один день, і отримати матеріальну допомогу на вигідних умовах.

Для отримання кредиту під заставу нерухомості в Івано-Франківську від компанії "UniGroup", досить виконати всього кілька умов:

 1. Бути власником майна, яке пропонується у вигляді застави, і мати правовстановлюючі документи, що підтверджують цей факт;
 2. Надати паспорт та ідентифікаційний код;
 3. Звернутися до фахівців компанії за консультацією і оформити заявку.

Кожен окремий випадок фахівці "UniGroup" розглядають з індивідуальним підходом до клієнта. Компанія орієнтована на фінансову підтримку населення Івано-Франківську. Клієнти отримують відповіді на всі питання і необхідний юридичний супровід.

Як проходить отримання кредиту під заставу нерухомості?

Процедура кредитування під заставу нерухомості має на увазі фактичну видачу позичальникові грошової суми, за умови забезпечення кредиту нерухомим майном, власником якого є позичальник. Таким чином, компанія гарантує собі повернення кредитних коштів.

Позичальник отримує вигідні умови:

 • Необхідну суму - від 30 тис. до 50 млн. грн .;
 • Зручний термін для повернення коштів - до 10-ти років;
 • Фіксовану низьку відсоткову ставку - 1,5% на місяць.

Після розгляду заявки на видачу кредиту під заставу нерухомого майна, фінансова компанія і позичальник укладають договір, в якому прописані всі умови і зобов'язання.

Позичальник продовжує користуватися майном, яке є заставою. Якщо це житловий будинок або квартира - позичальник може проживати там або здавати житло в оренду. Заборона накладаеться тільки на можливість продажу і відчуження. Ця умова стосується будь-якого виду нерухомого майна, яке виступає заставою по кредиту.

У ролі заставного майна може використовуватись житлова і нежитлова нерухомість, земля і нерухомість комерційного плану. Чим вище оціночна вартість нерухомості, тим більше можлива сума кредиту.

В Івано-Франківську вигідно взяти кредит під заставу нерухомості від компанії "UniGroup". Кредитування проходить за спрощеною схемою, для оформлення не потрібен тривалий збір документів. "UniGroup" пропонує оформлення в найкоротші терміни, найчастіше це один день, а заявка розглядається за кілька хвилин.

Переваги співпраці з компанією "UniGroup" в Івано-Франківську

Для жителів Івано-Франківська отримання кредиту під заставу нерухомості від компанії "UniGroup", має значні переваги:

 • Спрощений пакет документів;
 • Короткий термін розгляду заявки і видачі кредиту;
 • Професійний юридичний супровід протягом всього терміну дії кредитного договору;
 • Вигідна фіксована відсоткова ставка;
 • Відсутність прихованих платежів і додаткових витрат;
 • Відсутність контролю за використанням кредитних коштів - позичальник може витратити їх без звітності за цільовим призначенням;
 • Індивідуальний підхід до клієнта;
 • Можливість дострокового погашення кредиту.

Компанія "UniGroup" - кредит може бути комфортним, швидким і вигідним!

UniGroup

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти