Блог

  • Як знизити відсоткову ставку по іпотеці?

    Як знизити відсоткову ставку по іпотеці?

    Відсоткова ставка - це найбільш важливий параметр у сфері кредитування, на який орієнтується кожен позичальник. Ставка по іпотеці або кредиту формується з багатьох факторів, таких як: бюджет банку, кількість клієнтів, сума боргу, термін кредитування та інших. Найчастіше відсоткова ставка в договорі фіксована на весь період виплат. У даної обставини є як позитивні, так і негативні наслідки.

    Детальніше
  • Як отримати кредит з відкритим простроченням в Україні?

    Як отримати кредит з відкритим простроченням в Україні?

    Рефінансувати поточний кредит - це відмінний спосіб згладити своє фінансове становище. Деякі банки йдуть на поступки позичальникам і видають позику на особливих умовах, незважаючи на наявність іншого позики. Однак дана процедура рідко працює, коли у клієнта є відкриті прострочення.

    Детальніше
  • Кредит під заставу майна

    Кредит під заставу майна

    Кредит під заставу майна - це найшвидший спосіб швидко отримати велику суму грошових коштів для реалізації будь-яких цілей. В Україні щодня сотні людей оформляють позику під заставу майна в державних і приватних фінансових організаціях. Чи справді це так вигідно? - однозначно, так, адже заставне кредитування перевершує стандартний кредит в банку за всіма параметрами.

    Детальніше
  • Кредит під заставу нерухомості в банках України

    Кредит під заставу нерухомості в банках України

    Перед тим, як взяти кредит під заставу нерухомості в банку, необхідно детально вивчити всі умови кредитування тієї чи іншої фінансової організації. Чому це важливо? Кредитування в Україні розвивається досить швидко, це пов'язано як з фінансовим успіхом деяких сфер бізнесу, так і навпаки - з матеріальними труднощами, з якими стикаються люди при втраті роботи, виникненні проблем зі здоров'ям та іншими проблемами. Дуже часто різні кредитні організації, в тому числі банки, користуються психологічною нестабільністю людини під час термінової необхідності в додаткових грошових коштах.

    Детальніше
  • Як і де оформити кредит на обладнання?

    Як і де оформити кредит на обладнання?

    Відкриття будь-якої справи, будь то фабрика чи автомайстерня, вимагає придбання необхідного устаткування. Часом його вартість досить висока, через що багато підприємців змушені оформляти кредити на придбання обладнання. Зробити це можна, використовуючи в якості застави нерухомість, автомобіль або будь-яке інше майно.

    Детальніше
  • Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

    Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

    На поточний момент в Україні кредитні лінії є досить популярним типом кредитування юридичних осіб. Багато українських підприємців користуються цією послугою для розвитку свого бізнесу, найчастіше - великого. Однак, не дивлячись на зручність використання кредитної лінії, вона має ряд недоліків, особливо для малого бізнесу або підприємців-початківців.

    Детальніше
  • Як перевірити і підвищити свій кредитний рейтинг

    Як перевірити і підвищити свій кредитний рейтинг

    Кредитна історія - це детальна інформація про попередні і поточні кредити, швидкість їх погашення, заборгованості, несплату, шахрайські дії, що зберігається в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Дана структура отримує всі дані від банків, приватних кредиторів, лізингових компаній та інших фінансових організацій.

    Детальніше
  • Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

    Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

    Що робити, якщо гроші потрібні максимально швидко? В такому випадку можна звернутися в банк, але більшість фінустанов вимагають від клієнтів підготовки величезної кількості документів і, що не менш важливо - поручителів, які готові гарантувати платоспроможність позичальника.

    Детальніше
  • Де терміново взяти велику суму грошей?

    Де терміново взяти велику суму грошей?

    Життя - досить непередбачуване, і часом нас очікують такі сюрпризи, рішення яких знайти дуже складно. Уявімо ситуацію, коли Вам терміново потрібна велика сума грошей, і Ви не можете знайти відповідний варіант вирішення цієї проблеми, однак кредит брати не хочете категорично.

    Детальніше
  • Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

    Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

    Кредитний ринок України в небувалому розквіті: чи не на кожному кроці можна побачити пропозиції про кредитування від банків, МФО та різних приватних кредиторів. Але як би принадно і яскраво не виглядала реклама, вирішальний фактор при оформленні позики - це вигідні умови. Тому, сьогодні ми розповімо Вам, де дійсно можна знайти вигідний кредит.

    Детальніше
  • Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

    Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

    Як часто Ви задаєте собі питання про вдоволенність рівнем свого життя !? Або можна сказати по-іншому: «Що саме заважає Вам закрити всі свої потреби і стати щасливим на 100%?»

    Детальніше
  • Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

    Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

    Купівля-продаж будь-якої нерухомості - це тривалий і складний процес абсолютно у всіх аспектах. Хто хоч раз стикався з цим, чудово знає, чого варто вся процедура переоформлення, а крім того і пошук як потрібного покупця, так і відповідного об'єкта.

    Детальніше

Контакти