Блог

 • Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

  Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

  На сучасному фінансовому ринку щорічно з'являються нові інструменти, але жоден з них як і раніше не здатний затьмарити інвестиції в нерухомість. Ідея запустити свої гроші "в роботу" приваблює тисячі вкладників, які шукають можливості інвестувати накопичені кошти з мінімальними ризиками і високою прибутковістю. Сьогодні інвестування в нерухомість - це один з найефективніших способів багаторазово примножити капітал, яким може скористатися більшість українців.

  Детальніше
 • Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

  Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

  Сучасний фінансовий ринок України готовий запропонувати масу інвестиційних інструментів, проте все більше досвідчених вкладників віддають перевагу інвестиціям в комерційну нерухомість. З чим пов'язана їх популярність? Все дуже просто: інвестор вкладає гроші практично без ризику втратити їх. При цьому можливі дивіденди приваблюють своїми розмірами і стабільністю надходжень.

  Детальніше
 • Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

  Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

  Цілком успішний і прибутковий бізнес в Україні сьогодні можна побудувати, не маючи значного стартового капіталу. Як це зробити і з чого почати - відповідають кращі експерти кредитної компанії UniGroup.

  Детальніше
 • Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

  Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

  Інвестиції в нерухомість в Україні - це перспектива довгострокового заробітку, яка, при використанні правильного підходу в певний момент може принести інвесторові серйозний пасивний дохід. На відміну від банківських депозитів, інвестиції в нерухомість мають ряд переваг

  Детальніше
 • Що робити якщо відмовили в кредиті?

  Що робити якщо відмовили в кредиті?

  У багатьох випадках конкретну причину відмови банк не називає, а клієнт отримує лише повідомлення у вигляді SMS або листи на Email. Отже, Вам відмовили в кредиті, що робити? Ви можете звернутися в «UniGroup» і отримати кредит під заставу нерухомості або авто в той же день.

  Детальніше
 • Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

  Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

  Будівництво власного будинку для комфортного життя майбутніх поколінь - задоволення не з дешевих. Знайти гроші на настільки витратне заняття можуть допомогти родичі або кредит у банку, однак все більше українців віддають перевагу заставним позиками від компанії UniGroup. Сьогодні це чи не єдиний спосіб отримати досить велику суму на максимально вигідних умовах.

  Детальніше
 • Інвестиції в кредитування

  Інвестиції в кредитування

  Будь-який успішний бізнесмен знає: гроші, що лежать під матрацом, прибутку не приносять, вони повинні постійно працювати. Інвестиції - це найкращий інструмент для примноження своїх заощаджень. У сучасному світі інвестувати можна практично в усе: дорогоцінні метали, нафту, будівництво нерухомість, розробку технологій, криптовалюту і багато іншого.

  Детальніше
 • Купити мінітрактор в кредит

  Купити мінітрактор в кредит

  Трактори та міні-трактори в Україні активно використовуються в сільському господарстві. Спецтехніку застосовують як для власних потреб, так і для розвитку бізнесу. Ця сфера завжди була однією з найперспективніших в нашій країні, і на поточний момент аграрії зовсім не втратили своїх позицій.

  Детальніше
 • Кредит на ремонт

  Кредит на ремонт

  Ремонт в кредит - це не така вже й рідкість. Плануючи серйозний ремонт житла або автомобіля, люди стикаються з закономірною проблемою - нестача фінансів для реалізації поставленого завдання. На щастя, сьогодні в Україні досить просто можна взяти кредит на ремонт будинку, квартири або транспортного засобу.

  Детальніше
 • Кредит на рік

  Кредит на рік

  Кредит на рік зазвичай беруть для вирішення фінансових проблем середнього рівня, адже, щоб купити квартиру або дорогий автомобіль позичальникові навряд чи вистачить 12-ти місяців кредитування. Хоча бувають різні ситуації, все залежить від розміру Вашого доходу.

  Детальніше
 • Кредит всім, що означає ця фраза

  Кредит всім, що означає ця фраза

  Існує цілий ряд проблем, через які Вам можуть відмовити у видачі кредиту. Наприклад, відсутність офіційного працевлаштування, погана кредитна історія, низький рівень доходу, наявність судимості та інше. Тисячі людей в Україні щорічно отримують відмову в банку і знаходяться в пошуках інших джерел отримання грошей.

  Детальніше
 • Через скільки років списується борг по кредиту в Україні?

  Через скільки років списується борг по кредиту в Україні?

  Багато людей справляються з погашенням кредиту, але є й ті, для кого займ стає тягарем. Звільнення з роботи, проблеми зі здоров'ям - все це призводить до того, що з часом людина втрачає свою платоспроможність. У таких випадках залишається сподіватися тільки на списання позики. Але через скільки років списується борг по кредиту в Україні? Давайте розберемося в цьому разом.

  Детальніше

Контакти