Блог

 • Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

  Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

  На поточний момент в Україні кредитні лінії є досить популярним типом кредитування юридичних осіб. Багато українських підприємців користуються цією послугою для розвитку свого бізнесу, найчастіше - великого. Однак, не дивлячись на зручність використання кредитної лінії, вона має ряд недоліків, особливо для малого бізнесу або підприємців-початківців.

  Детальніше
 • Як перевірити і підвищити свій кредитний рейтинг

  Як перевірити і підвищити свій кредитний рейтинг

  Кредитна історія - це детальна інформація про попередні і поточні кредити, швидкість їх погашення, заборгованості, несплату, шахрайські дії, що зберігається в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Дана структура отримує всі дані від банків, приватних кредиторів, лізингових компаній та інших фінансових організацій.

  Детальніше
 • Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

  Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

  Що робити, якщо гроші потрібні максимально швидко? В такому випадку можна звернутися в банк, але більшість фінустанов вимагають від клієнтів підготовки величезної кількості документів і, що не менш важливо - поручителів, які готові гарантувати платоспроможність позичальника.

  Детальніше
 • Де терміново взяти велику суму грошей?

  Де терміново взяти велику суму грошей?

  Життя - досить непередбачуване, і часом нас очікують такі сюрпризи, рішення яких знайти дуже складно. Уявімо ситуацію, коли Вам терміново потрібна велика сума грошей, і Ви не можете знайти відповідний варіант вирішення цієї проблеми, однак кредит брати не хочете категорично.

  Детальніше
 • Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

  Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

  Кредитний ринок України в небувалому розквіті: чи не на кожному кроці можна побачити пропозиції про кредитування від банків, МФО та різних приватних кредиторів. Але як би принадно і яскраво не виглядала реклама, вирішальний фактор при оформленні позики - це вигідні умови. Тому, сьогодні ми розповімо Вам, де дійсно можна знайти вигідний кредит.

  Детальніше
 • Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

  Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

  Як часто Ви задаєте собі питання про вдоволенність рівнем свого життя !? Або можна сказати по-іншому: «Що саме заважає Вам закрити всі свої потреби і стати щасливим на 100%?»

  Детальніше
 • Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

  Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

  Купівля-продаж будь-якої нерухомості - це тривалий і складний процес абсолютно у всіх аспектах. Хто хоч раз стикався з цим, чудово знає, чого варто вся процедура переоформлення, а крім того і пошук як потрібного покупця, так і відповідного об'єкта.

  Детальніше
 • Кредит для молодих мам: Як забезпечити себе в декреті

  Кредит для молодих мам: Як забезпечити себе в декреті

  Вагітність і пологи - настільки прекрасний етап в житті кожної жінки, і кожної молодої сім'ї, що перший час багато хто, навіть не замислюються про корективи, які внесе цей період в буденне життя.

  Детальніше
 • Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

  Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

  Перше, говорять люди, почувши про іпотеку, що це дорого, ризиковано і не вигідно. А тепер давайте розсудимо об'єктивно, спираючись на фінансові показники.

  Детальніше
 • Продаж нерухомості: терміново, вигідно і швидко

  Продаж нерухомості: терміново, вигідно і швидко

  Іноді, об'єктивні обставини змушують нас максимально швидко продати власну нерухомість. Як варіант, це може бути пов'язано з терміновим переїздом закордон, необхідністю у великій сумі коштів або просто бажанням терміново змінити місце проживання чи об'єкт нерухомості

  Детальніше
 • Чи може кредит бути справді вигідним?

  Чи може кредит бути справді вигідним?

  Кредитування досі залишається одним із найпоширеніших способів фінансування в світовій економіці. Головна його перевага в тому, що за допомогою кредиту, можна швидко задовольнити свої потреби, а от розплачуватися за них відповідно до графіку платежів.

  Детальніше
 • Кредит на навчання: європейська практика

  Кредит на навчання: європейська практика

  Вища освіта - один з тих базисів, які забезпечують кожній людині успішне життя. Усі батьки хочуть дати своїй дитині найкраще, включаючи найвищу якість освіти, яка дійсно дасть результат у майбутньому і допоможе в житті.

  Детальніше

Контакти