Блог

 • Як змінились умови погашення кредитів після введення воєнного стану?

  Як змінились умови погашення кредитів після введення воєнного стану?

  Внаслідок агресії Росії проти України в країні було введено воєнний стан. Тривалі військові дії вплинули на всі сфери діяльності в нашій країні, особливо на фінансовий сектор. Усіх позичальників цікавить питання: "Чи потрібно платити по кредиту під час війни?" Ми даємо відповідь на це та інші запитання в цій статті.

  Детальніше
 • Споживчий кредит під заставу нерухомості

  Споживчий кредит під заставу нерухомості

  Споживчий кредит - це один із найпоширеніших видів кредитування в Україні. Гроші, що видаються банком або іншою фінансовою організацією, надаються на придбання товарів та послуг.

  Детальніше
 • Чому терміновий кредит під заставу автомобіля від компанії UniGroup вигідний позичальнику

  Чому терміновий кредит під заставу автомобіля від компанії UniGroup вигідний позичальнику

  Раптом знадобилися гроші? Особливо це викликає дискомфорт, коли потрібна досить велика сума, а Ви знаходитесь у відрядженні, приїхали в гості або відпочиваєте в іншому місті. Для чого б і за яких обставин Вам не знадобилися кошти, зазвичай фінансові питання не терплять зволікання. У таких умовах терміновий кредит під заставу автомобіля може стати одним із найшвидших способів знайти необхідну суму у найкоротші терміни.

  Детальніше
 • Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

  Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

  Рефінансування, є одним із найпопулярніших і найпростіших способів погасити заборгованість за одним або декількома кредитами. По суті, рефінансування чи перекредитування є отримання нового кредиту нових умовах.

  Детальніше
 • Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

  Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

  Відкрити кредит на хороших умовах у банку стає дедалі складніше: ставки зростають дедалі активніше, а клієнтам (навіть із чистою кредитною історією) відмовляють регулярно. До того ж розгляд заявки займає багато часу, а клієнту ще й потрібно сплатити додаткову комісію за оформлення позики.

  Детальніше
 • Як і де отримати вигідний кредит готівкою під заставу нерухомості?

  Як і де отримати вигідний кредит готівкою під заставу нерухомості?

  Зважаючи на завищені відсоткові ставки та складність процедури при оформленні споживчого кредиту, багато українців все частіше віддають перевагу заставним позикам. Вони мають цілу низку переваг, серед яких - можливість отримати гроші готівкою, без необхідності простоювати чергу до банкомату або у касі банку.

  Детальніше
 • Куди вкласти гроші для отримання максимального та стабільного прибутку?

  Куди вкласти гроші для отримання максимального та стабільного прибутку?

  Інвестиційний ринок безперервно розширюється. Поступово в Україні з'являються нові інструменти, які дають змогу заробити та примножити капітал. Ось тільки не всі вони доступні для жителів країни, і у багатьох способів набагато більше недоліків, ніж переваг. Тож давайте дізнаємося, у що вкласти гроші у 2022 році з мінімальними ризиками та високою прибутковістю.

  Детальніше
 • Нецільовий кредит під заставу нерухомості: переваги та особливості оформлення в Україні

  Нецільовий кредит під заставу нерухомості: переваги та особливості оформлення в Україні

  Нецільовий кредит під заставу нерухомості - це вид кредитування, суть якого полягає у видачі позики клієнту без відстеження руху коштів. Інакше кажучи, нецільовий кредит під заставу вимагає від позичальника надання квитанцій про витрати. Це дуже вигідно і зручно, адже в такому разі клієнту не доведеться «звітувати», куди і скільки він витратив.

  Детальніше
 • Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

  Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

  При виборі кредитора величезну роль для українців відіграє не лише процентна ставка чи можливий розмір позики, а й термін її погашення. Чим довше діє договір, тим зручніше клієнтам повертати борг. Ось тільки не завжди банки готові надати довгостроковий кредит під заставу нерухомості. Через це багато українців змушені шукати альтернативу.

  Детальніше
 • Довгостроковий кредит для погашення мікропозик

  Довгостроковий кредит для погашення мікропозик

  Якою б потрібною на певному етапі життя не була мікропозика, більшість мешканців Києва, що її оформлюють, так чи інакше стають заручниками власних помилок. Адже мікропозика - це справжня проблема, вміло замаскована яскравою рекламою та «виправдана» звичайними людськими слабкостями. Бажаючи придбати товари або послуги, багато хто оформляє відразу кілька мікропозик, не усвідомлюючи того, що відбудеться далі.

  Детальніше
 • Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

  Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

  Кредит під заставу заміської нерухомості - це чудова можливість отримати велику суму під низький відсоток. Єдине, що робить цей вид позик недоступним для багатьох мешканців - відсутність можливості оформити позику на майно, розташоване за межами міста.

  Детальніше
 • Заявка на кредит під заставу нерухомості: як оформити та подати?

  Заявка на кредит під заставу нерухомості: як оформити та подати?

  Переваги заставного кредитування давно оцінили тисячі українців. Звичайно, бажаючому оформити позику необхідно пам'ятати про деякі нюанси, зокрема, про те як подати заявку на кредит під заставу нерухомості.

  Детальніше

Контакти