*
Про компанію

Наша команда:

Матвєєва Вікторія. Фінансовий директор

Матвєєва Вікторія Фінансовий директор

Суворов Євген. Юрист

Суворов Євген Юрист

Пінчук Олена. Експерт з кредитування

Пінчук Олена Експерт з кредитування

Колесніков Владислав. Експерт з нерухомості

Колесніков Владислав Експерт з нерухомості

Романченко Юлія. Керівник відділу кредитування

Романченко Юлія Керівник відділу кредитування

Левченко Валерій. Генеральний директор

Левченко Валерій Генеральний директор

Про компанію

Компанія «UniGroup» - це фінансова компанія, яка допомагає юридичним і фізичним особам знайти гроші на будь-які цілі на вигідних умовах. Компанія надає фінансові послуги починаючи з 2007 року.

На сьогоднішній день «UniGroup» - успішна кредитна компанія, яка надає свої послуги в багатьох регіонах України. Головний офіс знаходиться в Києві, але ми готові надавати гроші не тільки в Київській області, а й в інших великих містах України. Актуальний перелік можна уточнити у співробітників компанії.

Кредит Кількість виданих кредитів більше 3 000

Час розгляду заявки Час розгляду заявки до 10 хв

Відсотки по кредиту Відсоткова ставка 1,5%


Злагоджена робота команди і багатий досвід дозволяють нам в короткі терміни видавати заставні та іпотечні кредити, а також здійснювати терміновий викуп нерухомості.

Робота компанії заснована на стандартах, яких дотримуються в Європі і в усьому світі. Ми дотримуємося докладного інформування своїх клієнтів про всі послуги, які надає компанія. Ми працюємо на забезпечення інформаційної відкритості та не допускаємо недобросовісної практики продажів фінансових продуктів.

Звернувшись в нашу компанію, клієнт в перші 30 хвилин отримує інформацію про те, чи зможе він отримати кредит під заставу нерухомості або авто і під який відсоток (більшість кредитів видаються під 1,5% на місяць). Також, відразу повідомляємо інформацію про готовність зробити терміновий викуп нерухомості клієнта.

За час роботи компанії ми видали понад 3 000 кредитів і підприємствам, і підприємцям, як юридичним, так і фізичним особам. «UniGroup» пропонує унікальний продукт, виконуючи повний супровід клієнта від моменту звернення в компанію до повного погашення позики. Ми надаємо безкоштовні юридичні консультації від фінансових експертів компанії, допомагаємо з оформленням потрібних документів, надаємо кредитні кошти в будь-якій валюті, а в разі виникнення труднощів пропонуємо рішення проблеми у вигляді кредитних канікул або переоформлення позики.

Зі своїми клієнтами ми пережили непрості часи, коли кризи і скачки валюти розхитували економіку України. «UniGroup» готова стати Вашим фінансовим експертом і допомогти вирішити будь-яку фінансову проблему швидко і вигідно.


Подати заявку

«UniGroup» працює:

  • Перевага Без бюрократії
  • Перевага Без комісії
  • Перевага Без штрафів

Бездоганна репутація компанії і наявність достатньої кількості інвесторів дозволяють знаходити вихід з безвихідних ситуацій і схвалювати абсолютна більшість заявок.

Мета роботи компанії - створити комфортні умови для своїх позичальників, в результаті чого клієнти компанії зможуть швидше залагодити будь-які фінансові труднощі або вигідно інвестувати отримані у нас кошти.

Контакти