Головна
Кредит під заставу
Нежитлового приміщення
Кредит під заставу нежитлового приміщення

Кредит під заставу нежитлового приміщення

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Кредит під заставу нежитлового приміщення

Отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості в нашій країні набирає все більшого поширення. Мода закладати в якості застави нежитлові приміщення прийшла до нас із Заходу і останнім часом стала набувати все більшої популярності особливо серед підприємців.

Невисокі відсотки за кредитом і можливість отримання довгострокової позики без непотрібної паперової тяганини роблять такий вид кредитування дуже привабливим для наших клієнтів. Для кредитуючої компанії переваги видачі кредиту під заставу комерційної нерухомості теж очевидні - такого роду нерухоме майно є вірною гарантією того, що кошти повернуться в повному обсязі.

В якості забезпечення за кредитом під заставу комерційної нерухомості можуть виступати як офісні та складські приміщення, так і торгові точки, виробничі площі та інша нежитлова нерухомість, яка перебуває у власності позичальника.


Кредит під заставу комерційної нерухомості можна отримати і в банку, але в цьому випадку процедура оформлення може зайняти досить тривалий час, оскільки банківські установи висувають жорсткі вимоги, як до документів, так і до кредитної історії і віку позичальника. Необхідність оформлення експертної оцінки і страхування об'єкта призводять до додаткових витрат. Всі ці фактори в поєднанні часом роблять отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості практично недоступною метою.

Якщо ж ви звернулися в "UniGroup" процедура оформлення буде простою і зрозумілою. Вам достатньо заповнити заявку на нашому сайті або по телефону, надати документи і фотографії нерухомості і, в разі позитивного рішення, яке приймається протягом однієї-двох годин, домовитися про час укладання угоди.

Гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволять вам максимально вигідно зробити заставу вашого нежитлового приміщення. При цьому ви можете не турбуватися про такі формальності, як довідка про доходи і не ідеальна кредитна історія.

Ми видаємо кредити без поручителів і не вимагаємо переоформлення вашої комерційної нерухомості. У період виплати кредиту ви можете безперешкодно використовувати закладене нежитлове приміщення за призначенням і навіть здавати його в оренду.


У компанії "UniGroup" ви можете розраховувати на одні з найвигідніших умов отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості. Ми видаємо до 80% від вартості вашої застави з кредитною ставкою від 18%, терміном від 3 місяців до 20 років. Ми не є посередниками і самі розпоряджаємося власними коштами, тому питання про видачу кредиту під заставу нежитлового приміщення вирішується в стислі терміни. Ви маєте можливість отримати необхідну суму готівкою в гривнях без прив'язки до долара.

Наші фахівці допоможуть вам розібратися у всіх нюансах договору і підберуть оптимальні умови погашення кредиту, в тому числі з урахуванням переваг позичальника по датах і розмірами платежів.

Крім того, за допомогою онлайн калькулятора ви можете самостійно розрахувати вартість кредиту на нашому сайті.

У разі ж дострокового погашення кредиту до вас не будуть застосовуватися будь-які санкції або штрафи.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

  • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
  • Безкоштовний трансфер після підписання договору
  • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
    * При оформленні кредиту від 20 000$
  • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
  • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти