Рефінансування заставного кредиту

Рефінансування заставного кредиту

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Рефінансування заставного кредиту

Перекредитація кредитів в Києві

Багатьох позичальників цікавить, як оформити перекредитацію, якщо банк вже втратив до Вас довіру. І взагалі, що таке перекредитація і навіщо її проводять?

Перекредитація - це процес оформлення нового кредитного договору з метою погасити попередні заборгованості. Нова позика береться на більш вигідних умовах, ніж попередні.


Як оформити перекредитацію?

Перекредитація або рефінансування можна оформити як в банку-кредиторі, так і в будь-який інший кредитній організації.

Банки пропонують два види перекредитації. Позичальникам з гарною кредитною історією, при наданні необхідної документації, можуть запропонувати зниження процентної ставки за поточним кредитом. Але таке рішення в банку схвалюється вкрай рідко і, як правило, знижують не більше 1% від відсоткової ставки. У другому варіанті перекредитування - позичальникові пропонують оформити інший кредит на нових умовах.

Для оформлення перекредитації необхідно підготувати пакет документів. У різних кредитних організаціях він може відрізнятися, але в компанії "UniGroup" у Вас попросять: паспорт (для іноземців - документ, що підтверджує особу), ІПН (індивідуальний податковий номер), документи на об'єкт застави по кредиту, кредитні договори за попередніми позиками.


Чим відрізняється рефінансування в банку і у приватного позичальника

Банківські кредитні організації для оформлення будь-якого договору вимагають великий пакет документів і наявність хорошої кредитної історії. Крім названих документів співробітники банку попросять надати довідки про доходи, довідки про несудимість, копії трудової книжки та інше.

Банк перед схваленням заявки обов'язково перевіряє кредитну історію позичальника. Приватний кредитор не вимагає від своїх клієнтів хорошої кредитної історії і наявності офіційного працевлаштування. Взяти кредит в приватній кредитної організації може навіть позичальник з негативною кредитною історією.

При оформленні перекредитування в банку вказують в договорі, що позичальник зобов'язується протягом обумовленого терміну погасити всі заборгованості, використовуючи кредитні кошти. Приватні позичальники видають нецільові кредити на будь-яку необхідну суму. Позичальник витрачає отримані кошти на свій розсуд. І банки, і приватні позичальники не видають великі суми на рефінансування кредиту без надання застави. Кредит на суму до 100 тис. грн. оформляється під заставу автомобіля або іншого майна. Якщо сума позики перевищує 30 000 грн., отримати гроші можна під заставу нерухомості.


Чому співпрацювати з приватним кредитором вигідніше

Приватний кредитор розпоряджається своїми власними коштами і домовитися з ним про вигідні умови угоди набагато простіше. Банк повинен платити дивіденди вкладникам і тому завищує процентні ставки по кредитах.

Приватний кредитор, такий, як "UniGroup", оформляє позики під заставу майна. Ця компанія пропонує найнижчу процентну ставку на українському ринку кредитування. Реальна відсоткова ставка становить від 1,5% на місяць.

Приватний кредитор не бере комісію за свої послуги. Також він не застосовує штрафні санкції за дострокове погашення заборгованості. Оцінка нерухомості відбувається за рахунок кредитора.

Перекредитуватися в "UniGroup" можна з поганою кредитною історій, навіть маючи кілька заборгованостей в різних фінансових організаціях. Дешевше виплачувати відсотки по одному кредиту, ніж платити кількома кредитними співтовариствам.


Кредит в "UniGroup" можна оформити під заставу проблемної нерухомості. Щоб дізнатися, чи можна отримати кредит під заставу вашої нерухомості необхідно звернутися до співробітників компанії.

Акція

Тільки до 31.08.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

  • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
  • Безкоштовний трансфер після підписання договору
  • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
  • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
  • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти