Рефінансування заставного кредиту

Рефінансування заставного кредиту

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Рефінансування заставного кредиту

Так, це називається перекредитування або рефінансування кредиту. Ви можете взяти кредит на перекредитування в «UniGroup» до 50 000 000 грн під заставу нерухомості або автомобіля.

В Україні є банки, які перекредитують Вашу поточну позику в іншому банку або МФО, проте отримати схвалення на перекредитування досить складно. До того ж, умови нового співробітництва будуть практично такі ж.

Щоб отримати кредит для перекредитування в «UniGroup» залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру. Для оформлення необхідні тільки паспорт, ІПН, документи на заставний об'єкт і договір по поточному кредиту в банку/МФО.

Кредит на рефінансування видається під заставу нерухомості або автомобіля. Тип застави визначає розмір процентної ставки, мінімальна - 1,5%. Подробиці Ви можете дізнатися у відповідних розділах нашого сайту або у менеджера.

«UniGroup» без проблем схвалює рефінансування кредиту з простроченням, а також при негативній кредитній історії позичальника.

Рефінансування заставного кредиту

Перекредитація кредитів в Києві

Багатьох позичальників цікавить, як оформити перекредитацію, якщо банк вже втратив до Вас довіру. І взагалі, що таке перекредитація і навіщо її проводять? Чи можливо рефінансування кредиту з простроченням або при відсутності офіційних доходів у позичальника?

Перекредитація - це процес оформлення нового кредитного договору з метою погасити попередні заборгованості. Нова позика береться на більш вигідних умовах, ніж попередні.


Чому вигідніше взяти довгостроковий кредит для погашення мікропозик?

Перекредитування мікропозик здатне виручити кожного. Адже в нестабільному фінансовому становищі 2 або 3 мікропозики стають відчутним тягарем, змушуючи людину відмовлятися від звичних речей.

Головна особливість мікропозик у тому, що вони видаються під досить високий відсоток. Через несвоєчасну оплату ставка помітно збільшується, до неї додаються комісії та штрафи. У результаті людина, яка оформила кілька мікропозик, поступово потрапляє в боргову яму, а загальна сума відсотків та додаткових платежів часом перевищує розмір самої позики.

Найкращим рішенням для виходу із ситуації стане довгостроковий кредит для погашення мікропозик. Адже оформивши кредит для закриття мікропозик, людина отримує можливість миттєво повернути всі заборгованості, зосередившись на погашенні лише одного оформленого кредиту.

Таким чином, рефінансування мікропозик за допомогою одного довгострокового кредиту стає найбільш зручним та комфортним способом повернення коштів.

Рефінансування мікропозик у банках: що слід пам'ятати?

Термінове рефінансування мікропозик – послуга досить популярна на фінансовому ринку України. Але, незважаючи на це, її готові надати лише деякі банки. У кожного з них своя програма:

 • Ідея Банк – «Зустрічна пропозиція»;
 • Таскомбанк - "Рефінансування";
 • Банк інвестицій та заощаджень – «Готівка для своїх»;
 • Мегабанк - "Рефінансування";
 • Кредобанк - "Рефінансування";
 • Банк Південний - "Рефінансування".

Залежно від обраного банку та програми можуть відрізнятись і умови, на яких здійснюватиметься рефінансування мікропозик. Так, деякі банки готові надати кредит для закриття мікропозик лише своїм клієнтам. При цьому заявки інших позичальників навіть не розглядаються.

Незважаючи на певні відмінності, є низка особливостей, що поєднують усі банки України. Це, звичайно ж, вимоги до позичальника. По-перше, щоб отримати довгостроковий кредит для погашення мікропозик, клієнт повинен мати позитивний кредитний рейтинг. Відповідно, оформити рефінансування прострочених мікропозик у цих банках не вдасться.

По-друге, перекредитування мікропозик можливе лише для людей з офіційним працевлаштуванням. Клієнт банку зобов'язаний надати довідку про свої фінансові надходження за звітний період. Тільки після цього банк погодиться розглянути заявку на рефінансування.


Як оформити перекредитацію?

Перекредитація або рефінансування можна оформити як в банку-кредиторі, так і в будь-який інший кредитній організації.

Банки пропонують два види перекредитації. Позичальникам з гарною кредитною історією, при наданні необхідної документації, можуть запропонувати зниження процентної ставки за поточним кредитом. Але таке рішення в банку схвалюється вкрай рідко і, як правило, знижують не більше 1% від відсоткової ставки. У другому варіанті перекредитування - позичальникові пропонують оформити інший кредит на нових умовах. Якщо Вам необхідно рефінансувати мікропозику або кредит в іншому банку, то поточний банк майже з 100% вірогідністю відмовить у співпраці.

Для оформлення перекредитації необхідно підготувати пакет документів. У різних кредитних організаціях він може відрізнятися, але в компанії "UniGroup" у Вас попросять: паспорт (для іноземців - документ, що підтверджує особу), ІПН (індивідуальний податковий номер), документи на об'єкт застави по кредиту, кредитні договори за попередніми позиками.


Чим відрізняється рефінансування в банку і у приватного позичальника

Перекредитація кредитів від приватних фінустанов, таких як «UniGroup» все більше набирає популярності. Це пов'язано з адаптацією сервісного обслуговування і створенням оптимальних умов погашення боргу для позичальника. «UniGroup» сьогодні - компанія №1 в сфері приватного кредитування в Україні. Переакредитація кредиту від «UniGroup» доступна в Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Чернігові, Сумах, Чернівцях, Полтаві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Черкасах, Львові та інших містах. Наші основні переваги перед банком - це:

 • Рефінансування позик будь-якої кредитної установи;
 • Розгляд заявки за 10-15 хвилин;
 • Оформлення угоди протягом декількох годин;
 • Перекредитування без відмови - схвалюємо 99% заявок;
 • Перекредитування з простроченням;
 • Можливість вибрати індивідуальний графік виплат;
 • Перекредитування з поганою кредитною історією;
 • Безкоштовні бонуси при оформленні кредиту.

Перекредитування без довідки про доходи

Банківські кредитні організації для оформлення будь-якого договору вимагають великий пакет документів і наявність хорошої кредитної історії. Крім названих документів співробітники банку попросять надати довідки про доходи, довідки про несудимість, копії трудової книжки та інше. В «UniGroup» для Вас доступне перекредитування без довідки про доходи та інших бюрократичних елементів, які є відлунням фінансової системи 30-річної давності.

Перекредитування з поганою кредитною історією

Банк перед схваленням заявки обов'язково перевіряє кредитну історію позичальника. Приватний кредитор не вимагає від своїх клієнтів хорошої кредитної історії і наявності офіційного працевлаштування. Взяти кредит в приватній кредитної організації може навіть позичальник з негативною кредитною історією.

Кредит на будь-які цілі

При оформленні перекредитування в банку вказують в договорі, що позичальник зобов'язується протягом обумовленого терміну погасити всі заборгованості, використовуючи кредитні кошти. Приватні позичальники видають нецільові кредити на будь-яку необхідну суму. Позичальник витрачає отримані кошти на свій розсуд. І банки, і приватні позичальники не видають великі суми на рефінансування кредиту без надання застави. Кредит на суму до 100 тис.грн. оформлюється під заставу автомобіля або іншого майна. Якщо сума позики більше, отримати гроші можна під заставу нерухомості.


Чому співпрацювати з приватним кредитором вигідніше?

Рефінансування без відмови - це та мета, до якої постійно прагне компанія «UniGroup». Саме завдяки високому відсотку схвалення і оптимальним умовам кредитування, нашу компанію щорічно обирають тисячі клієнтів. Чому співпрацювати з «UniGroup» вигідно?

 1. Приватний кредитор розпоряджається своїми власними коштами і домовитися з ним про вигідні умови угоди набагато простіше. Банк повинен платити дивіденди вкладникам і тому завищує процентні ставки по кредитах.
 2. Приватний кредитор, такий, як "UniGroup", оформляє позики під заставу майна. Ця компанія пропонує найнижчу процентну ставку на українському ринку кредитування. Реальна відсоткова ставка становить від 1,5% на місяць.
 3. Приватний кредитор не бере комісію за свої послуги. Також він не застосовує штрафні санкції за дострокове погашення заборгованості. Оцінка нерухомості відбувається за рахунок кредитора.
 4. Перекредитуватися в "UniGroup" можна з поганою кредитною історій, навіть маючи кілька заборгованостей в різних фінансових організаціях. Дешевше виплачувати відсотки по одному кредиту, ніж платити кількома кредитними співтовариствам.
 5. Кредит в "UniGroup" можна оформити під заставу проблемної нерухомості. Щоб дізнатися, чи можна отримати кредит під заставу вашої нерухомості необхідно звернутися до співробітників компанії.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти