Кредит під заставу будинку

Кредит під заставу будинку

 • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 грн. можлива будь-яка валюта
 • Ставка по кредиту 1,5% в місяць
 • Без довідки про доходи
 • Кредитна історія не має значення
 • Термін кредитування від 1 місяця до 10 років
 • Територія Київ, Київська область до 35 км
Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Кредит під заставу будинку

Кредит під заставу будинку, отриманий в надійної фінансової компанії - це ваша реальна фінансова підтримка.

Кредитування під заставу будинку на сьогоднішній день є перевіреною і надійною фінансовою операцією, до допомоги, якої вдаються все частіше. Адже додаткові кошти можуть знадобитися власникам будинку на покупку іншої житлової або комерційної нерухомості, придбання акцій, покупку автомобіля або інвестування в бізнес.

Важливою є і те, що сума кредиту під заставу будинку, як правило, вище, ніж під заставу квартири або земельної ділянки.

Отримуючи кредит під заставу будинку від компанії "UniGroup" ви можете витратити гроші на будь-які цілі, наша компанія не вимагає звіту про те, як потенційний позичальник збирається розпорядитися отриманою сумою. Крім того, не будучи банком і посередником "UniGroup" розпоряджається власними коштами і тому ми маємо можливість приймати рішення про видачу кредитів під заставу будинку протягом кількох годин після надання вами мінімального пакету документів, а саме:

 • заявки на отримання кредиту під заставу будинку
 • документів, що підтверджують право власності та фотографій вашої нерухомості
 • паспорта та ідентифікаційного коду

Ми працюємо з клієнтами, які не мають можливості довести стабільність і достатні розміри свого постійного доходу. Довідка про доходи не вимагається. Крім того, компанія "UniGroup" приймає до розгляду заявки позичальників, що мають незадовільну кредитну історію.


Як отримати максимально вигідний кредит під заставу будинку

Для отримання максимально вигідною грошової суми під мінімально можливі відсотки наданний під заставу будинок повинен володіти рядом певних якостей:

 • бажано, щоб будинок розташовувався в Києві або в його околицях. Чим вище його рентабельність, тим більшу позику ви зможете отримати
 • майно має бути зареєстровано, на ім'я позичальника, який звернувся в компанію за видачею кредиту під заставу будинку
 • сумнівні перспективи мають будинки в аварійному стані.

Якщо ваш будинок відповідає зазначеним нормам, ви зможете уникнути довгої паперової тяганини і отримаєте необхідні кошти в розмірі до 7 млн. готівкою в гривнях або іншій валюті. До погашення заборгованості ви можете вільно розпоряджатися будинком, жити в ньому або здавати в оренду. Єдине обмеження стосується продажу, яку ви не можете здійснити без згоди кредитора або до повного погашення кредитної заборгованості.

Взяти кредит під заставу будинку - просто

Якщо у вас виникла термінова необхідність в коштах, і ви не знаєте, де їх знайти, сміливо звертайтеся до нас! Оформити заявку на отримання грошей під заставу будинку можна у нас на сайті або по телефону. Компанія "UniGroup" надасть компетентних співробітників, які дадуть відповідь на всі ваші питання, детально проінформують вас про умови і правила видачі кредиту під заставу будинку і його погашення. Ми націлені на задоволення запитів клієнтів з різними фінансовими можливостями і обов'язково допоможемо вам обрати оптимальні умови кредитування.

Попередньо, ви можете самі розрахувати відсотки по кредиту в нашому онлайн калькуляторі.

Взяти позику під заставу житлового будинку - розумне і вигідне капіталовкладення, яке не потребує від позичальника додаткових фінансових і тимчасових витрат. Клієнт отримує фінансову підтримку і захищений законодавчо, а фінансова установа отримує надійною запорукою і впевненість у своєчасному поверненні боргу.

Акція

Тільки до 31.10.2020
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • Безкоштовна інкасація коштів
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти