Кредит під заставу земельної ділянки

Кредит під заставу земельної ділянки

 • Сума кредиту від 30 000 до 3 000 000 грн. можлива будь-яка валюта
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості об'єкта
 • Ставка по кредиту від 30% до 36% річних
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Вік позичальника від 18 до 75 років
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
 • Територія Київ, Київська область до 10 км
Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу земельної ділянки

Гроші під заставу земельної ділянки у фінансовій компанії "UniGroup" видаються готівкою в гривнях на термін від 3 місяців до 10 років. Ви можете отримати кредит в компанії за умови, що є власником такої ділянки, і у Вас в наявності весь пакет документів.

Для оформлення кредиту від Вас потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний номер, документи на право власності земельної ділянки, довідка про відсутність будівель на ділянці.

Земля сільськогосподарського призначення не може виступати заставним майном для отримання кредиту в нашій компанії. Щоб оформити позику під заставу земельної ділянки, він повинен мати призначення для будівництва, садівництва або інших видів діяльності, крім сільського господарства.

Максимальний розмір кредиту під заставу землі може бути в розмірі 7 млн. гривень, але не більше 85% від вартості заставного майна.

Кредит під заставу земельної ділянки

Для сучасної людини кредит - це можливість змінити життя саме сьогодні - відкрити свою справу або розширити вже наявний бізнес, придбати власне житло або оплатити освіту. На відміну від країн Європи умови кредитування в нашій країні не найкращі і вже якщо у вас немає альтернативних джерел для термінового отримання фінансової допомоги, то потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб обрати найбільш вигідні умови кредитування і звести до мінімуму можливі ризики.

Як отримати кредит під заставу землі

Один з найпростіших способів отримати найбільш вигідні умови кредитування, взяти кредит під заставу землі (земельної ділянки). Наявність застави дає можливість не тільки збільшити суму кредитування, але і отримати найбільш вигідні умови по процентній ставці і виплат. Одним з видів майна, що володіє високою цінністю, є земля. Компанія "UniGroup" пропонує найвигідніші кредити під заставу земельних ділянок. Однак, слід пам'ятати, що отримання кредиту під заставу земельної ділянки має ряд особливостей. Для отримання кредиту під заставу землі в Києві та Київській області може бути використана земля, призначена для садівництва, будівництва або інших видів діяльності, за винятком земель сільськогосподарського призначення. Якщо ви є власником земельної ділянки, що знаходиться на території Києва та Київської області в зоні 10 км., то крім документів на право власності, при отриманні кредиту під заставу земельної ділянки в компанії "UniGroup", від вас буде потрібно мінімальний пакет документів:

 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • довідка про відсутність будівель на ділянці

Варто відзначити, що земля, яка перебуває в заставі продовжує залишатися у власності позичальника і може бути використана за призначенням. Обмеження стосуються лише продажу земельної ділянки без згоди кредитора.

Переваги отримання грошей під заставу землі з "UniGroup"

Ми не є банком і не виступаємо посередником між вами і банком, ми самі розпоряджаємося власними коштами. Саме тому розгляд заявок на отримання кредиту під заставу землі відбувається протягом декількох годин, а процедура отримання позики проста і зрозуміла: без прихованих комісій і переплат. Ми працюємо з фізичними особами у віці від 18 до 100 років, незалежно від того, чи є офіційне підтвердження джерела їх доходів. Кредит під заставу земельної ділянки видається навіть в разі несприятливої кредитної історії клієнта і при відсутності довідки про доходи, а також в деяких інших ситуаціях, в яких банки не розглядають заявки про видачу кредитів.

Максимальний розмір кредиту під заставу землі становить 85% від вартості закладеного майна і може досягати 7 млн ​​гривень. У разі необхідності існує можливість дострокового погашення кредиту, а графік виплат гнучкий і підбирається в індивідуальному порядку. Гроші під заставу земельної ділянки видаються готівкою в гривнях без прив'язки до долара. Термін кредитування від 3 місяців до 10 років. Для клієнтів, які здійснюють виплати своєчасно, терміни погашення кредиту можуть бути пролонговані.


Якщо ви готові змінити життя на краще вже сьогодні, від виконання мрії вас відділяють лише кілька кроків:

 1. Заповніть заявку на отримання грошей під заставу землі на нашому сайті або зателефонуйте в наш офіс
 2. Надішліть або принесіть документи на право власності та фотографії ділянки
 3. Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом, обговорять деталі, повідомлять про прийняття рішення і домовляться про дату укладення договору. Взяти кредит під заставу землі, як правило, можна в день звернення.

Щоб реально оцінити свої можливості попередньо ви можете самі розрахувати процентну ставку по кредиту, використовуючи наш онлайн калькулятор. З компанією "UniGroup" ви завжди зможете отримати гроші під заставу землі на вигідних умовах.

Акція

Тільки до 31.03.2023
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти