Головна
Блог
Кредит під заставу земельної ділянки

Кредит під заставу земельної ділянки

Зображення: Кредит під заставу земельної ділянки

Потрібна велика сума грошей, а банки відмовляють у кредиті? Якщо Ви - власник землі, то Ви можете отримати позику під заставу ділянки. Позика під заставу землі має низку переваг. Сума кредиту, при наявності застави, збільшується, а процентна ставка по такій позиці зменшується. Земля завжди була цінним активом. Якщо Ваша земельна ділянка була отримала легальним шляхом, та на момент укладання угоди без обтяжень, Ви маєте змогу одержати позику під заставу землі в «UniGroup» всього за декілька днів.

Компанія «UniGroup», від моменту свого створення, намагалась створити такі умови кредитування, які б могли задовольнити кожного позичальника. Умови кредитування від нашої компанії Вас приємно здивують.

Переваги позики під заставу землі з «UniGroup»

Нижче представлений короткий перелік умов отримання позики під заставу землі з «UniGroup»:

 • Сума кредиту до 3 млн. грн..;
 • Ви отримаєте до 80% ринкової вартості землі;
 • Термін кредитування до 10-и років;
 • Ставка по кредиту від 30% до 36% річних (що складає від 2,5% на місяць);
 • Вік позичальника від 18 до 75-и років;
 • Земельна ділянка має знаходитись в 10-ти км зоні від Києва;
 • Гроші під заставу земельної ділянки видаються готівкою в гривнях без прив'язки до долара.

 

  Слід, однак, пам'ятати, що отримання кредиту під заставу земельної ділянки має ряд особливостей. Для отримання кредиту під заставу землі в Києві та Київській області може бути використана земля, призначена для садівництва, будівництва або інших видів діяльності, за винятком землі сільськогосподарського призначення.

Варто зауважити, що ділянка, яка перебуває під заставою залишається у власності позичальника і може бути використана за призначенням. Обмеження стосуються лише продажу земельної ділянки без згоди кредитодавця.

Дострокове погашення кредиту без штрафів і комісій. Для клієнтів, які здійснюють виплати своєчасно, терміни погашення кредиту можуть бути пролонговані.

Гроші під заставу земельної ділянки

Отримати кредит під заставу земельної ділянки у нас і без зайвої тяганини вирішити свої грошові проблеми може кожен повнолітній власник землі. Гроші під заставу земельної ділянки не вимагають надання виписок з банків, довідок про доходи або наявності поручителів. Документи, які необхідні для отримання кредиту:

 • паспорт громадянина України (або документ, що посвідчує особу для іноземних громадян);
 • ІПН;
 • документи, що підтверджують право власності на землю, та довідка про відсутність будівель на ділянці.

 

При видачі кредиту під заставу землі в Києві ми не перевіряємо кредитну історію. Ми пропонуємо чесну оцінку, вигідний відсоток і оформлення угоди в повній відповідності з законами України.

Для отримання кредиту потрібно заповнити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом, обговорять деталі угоди і домовляться про дату зустрічі. Ми працюємо з фізичними особами у віці від 18 до 100 років, незалежно від того, чи є офіційне підтвердження джерела їх доходів. За додатковими запитаннями звертайтесь до представників компанії.

Докладніше

UniGroup

Контакти