Головна
Блог
Кредит під заставу авто (автокредит) в Києві

Кредит під заставу авто (автокредит) в Києві

Зображення: Кредит під заставу авто (автокредит) в Києві

Часто так буває, що нам хочеться новий гарний і комфортний автомобіль, але не завжди є можливість його придбати. Ви починаєте знаходити виправдання, що не вистачає коштів, є більш важливі витрати та інше. Але життя одне, і скільки вже можна собі відмовляти в таких маленьких задоволеннях. Для того, щоб у Вас з'явилася можливість порадувати себе і свою сім'ю, і працює компанія «UniGroup». З нашою допомогою будь-який житель Києва і області зможе дозволити собі придбати автомобіль. За умовами кредиту авто, а також правовстановлюючі документи залишаються у Вас. Ви зможете почати експлуатувати авто відразу після покупки.

Автоломбард або банк?

При виборі, взяти кредит в автоломбарді або в банку, ми однозначно рекомендуємо Вам скористатися послугами саме автоломбарду. Для того, щоб взяти кредит під заставу авто в банку, Вам потрібно не тільки мати хорошу кредитну історію, а й зібрати велику кількість документів. Взяти кредит в автоломбарді простіше і швидше. Банк може розглядати заявку на кредит терміном до 2-х місяців, і в підсумку Вам відмовити. Якщо Ви вирішите взяти кредит під заставу авто в компанії «Юнігруп», то Ви будете знати відповідь по заявці протягом 30 хвилин. Основна перевага автоломбарду - швидкість видачі грошових коштів. Друга незаперечна перевага автоломбарду - низька процентна ставка.

Умови отримання грошей під заставу авто

Є два варіанти отримання кредиту під заставу авто. При першому варіанті машина залишається у Вас, і Ви можете негайно почати її експлуатувати.

Умови кредиту, коли авто залишається у Вас:

 • Сума кредиту від 30 тис.грн. до 2 млн.грн.
 • Термін прийняття рішення до 30 хв.
 • Ви отримуєте до 80% суми застави.
 • Відсоток по кредиту від 4,5% на місяць.
 • Отримати гроші можна на термін до 5 років.

Умови кредиту, коли авто залишається у нас на стоянці:

 • Сума кредиту від 30 тис.грн. до 2 млн.грн.
 • Термін прийняття рішення до 30 хв.
 • Ви отримуєте до 80% суми застави.
 • Відсоток по кредиту від 3,5% на місяць.
 • Отримати гроші можна на термін до 5 років.

Кожен позичальник сам обирає, який варіант кредитування більше йому підходить. В Європі вже багато років нерухомість і автомобілі купуються тільки в кредит. Це швидкий і зручний спосіб отримати бажане одразу, без компромісів.

Кредит під заставу авто з правом водіння

У разі, коли у Вас вже є автомобіль, і Вам потрібні гроші, Ви можете здати його в автоломбард. Кредит під заставу авто видається зі збереженням права водіння. Здати автомобіль в автоломбард - це простий і швидкий спосіб терміново отримати необхідну суму грошей.

Які документи Вам потрібні для взяття кредиту під заставу авто:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний номер платника податків.
 3. Правовстановлюючі документи на володіння авто.
 4. Технічний паспорт.
 5. Свідоцтво про шлюб та документи чоловіка, при наявності.

 

Автокредит можна отримати під заставу спецтехніки. Умови такі ж, як і при кредиті під заставу автомобіля. Якщо Ви вирішите взяти кредит під заставу авто в компанії «Unigroup», то ми запропонуємо Вам гроші під найнижчий відсоток в короткі терміни.

Часті запитання про автокредит

✅ Чому мені вигідно звернутися до фінансової компанії "UniGroup", а не в банк?

Оформлення кредиту в нашій компанії - це швидко, надійно і без зайвої тяганини. Пакет документів мінімальний і не потрібна довідка про доходи. Ви отримуєте кошти в готівковій формі в день звернення, а не протягом 7-14 днів, як це відбувається в банках. Для отримання кредиту в банку може бути перешкодою Ваша кредитна історія, а в нашій компанії - ні. Ставки по кредиту ми пропонуємо менше, ніж в банках.

✅ Що потрібно для отримання кредиту під заставу авто?

Для отримання кредиту необхідно оформити договір в компанії "UniGroup". Для цього Ви надаєте фахівцю компанії паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, документи на право власності, технічний паспорт, свідоцтво про шлюб і документи чоловіка, що засвідчують особу.

✅ Чи можу я користуватися своїм авто, яке є заставою по кредиту?

Кредит під заставу авто може видаватися зі збереженням права водіння. У Вас є два варіанти отримання кредиту під заставу авто:

 1. авто залишається у Вас під рукою;
 2. авто поміщається на стоянку компанії без права користування ним до погашення кредиту.

Різниця між цими варіантами полягає в відсотках по кредиту. У першому випадку ставка складе 4,5% в місяць, а в другому - 3,5%.

✅ Які основні умови по кредиту під заставу авто?

 • Сума кредиту від 30 тис.грн. до 2 млн.грн., але не більше 80% суми застави.
 • Відсоток по кредиту від 3,5% або від 4,5% на місяць в залежності від місцезнаходження авто (на стоянці компанії або у власника).
 • Термін кредитного договору до 5 років.

✅ Як швидко я можу отримати кредит і що для цього потрібно?

Ви зможете отримати кредит під заставу авто всього за 2 години. Для цього необхідно приїхати до нас в офіс і підписати всі документи. Гроші видаються готівкою в будь-якій валюті.

кредит під заставу нерухомості

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти