Головна
Блог
Що робити якщо відмовили в кредиті?

Що робити якщо відмовили в кредиті?

Зображення: Що робити якщо відмовили в кредиті?

Що робити якщо відмовляють в кредиті у банку або в МФО? З цим питанням щорічно стикаються тисячі людей по всій Україні. Існує всього декілька основних причин, чому банки не дають добро потенційному позичальнику:

 • Погана кредитна історія;
 • Відсутність офіційного працевлаштування;
 • Недостатній рівень доходу;
 • Проблеми з документами (наприклад, відсутність місця реєстрації, прострочений паспорт тощо);
 • Невідповідність додатковим вимогам - наприклад, вік, сімейний стан, наявність неповнолітніх дітей, судимість.

У багатьох випадках конкретну причину відмови банк не називає, а клієнт отримує лише повідомлення у вигляді SMS або листи на Email. Отже, Вам відмовили в кредиті, що робити? Ви можете звернутися в «UniGroup» і отримати кредит під заставу нерухомості або авто в той же день.

Ми схвалюємо 99,9% заявок наших клієнтів і гарантуємо прозору угоду, а також вигідні умови співпраці. Кредит під заставу можна взяти у всіх містах, де є філії «UniGroup» (Київ та Київська область, Чернігів, Харків, Полтава, Житомир, Черкаси, Львів, Чернівці, Суми, Дніпро, Івано-Франківськ, Одеса).

Що робити якщо всі банки відмовляють у кредиті?

Що робити якщо відмовили в кредиті у банку, де Ви були постійним клієнтом? Можна спробувати піти в іншу банківську установу, відкрити рахунок, принести документи і спробувати знову. У деяких випадках такий варіант може спрацювати, але якщо причина відмови, це відкриті прострочення, негативна кредитна історія або інші серйозні проблеми, то в інших банках Ви також напевно отримаєте відмову.

Що робити, якщо всі банки відмовляють у кредиті? В даному випадку залишається 2 варіанти:

 • Взяти один або кілька позик в МФО - спосіб практично безпрограшний, мікрокредитні організації дають добро в 9 з 10 випадків і вимагають мінімум документів. Проблема в тому, що такі позики жахливо невигідні, процентні ставки досягають 500-600-700% річних і більше, а сума позик зовсім мала - 10-15 тисяч гривень;
 • Взяти кредит під заставу в «UniGroup» - в «UniGroup» зверталися клієнти, яким відмовили 3-4-5 і більше банків, в результаті вони отримали необхідну суму в борг у нашій компанії вже через 2-3 години після звернення. Наша компанія видає кредит під заставу всіх видів нерухомості і авто на максимально вигідних умовах:
  1. Ставка - фіксована, всього 1,5% на місяць або 18% річних;
  2. Термін кредитування - від 61 дня до 5-ти років;
  3. Розмір кредиту - від 30 000 до 50 000 000 гривень;
  4. Без офіційного працевлаштування;
  5. Без комісій і прихованих платежів.

Не знаєте, що робити, якщо банки відмовляють у кредиті? Напишіть менеджеру «UniGroup» в онлайн чаті на сайті або відвідайте офіс компанії в Києві, де можна отримати детальну консультацію з будь-якого питання і оформити кредит під заставу всього за 10 хвилин.

Що робити якщо всюди відмовляють у кредиті?

Бувають ситуації, коли не тільки банк, але й усі інші фінустанови, наприклад, МФО, відмовляються схвалити позику. Таке може статися, якщо у Вас вже є відкриті прострочення в мікрокредитних компаніях і кредитна історія дуже сильно зіпсована, або вік не дозволяє брати гроші в борг ні в одній кредитній організації. Що робити, якщо всюди відмовляють у кредиті?

У цьому випадку, Ви можете взяти кредит під заставу в «UniGroup». Наша компанія пропонує максимально лояльні умови для позичальників, це означає, що гроші можна отримати навіть:

 • З дуже поганою кредитною історією;
 • Низьким рейтингом за даними УБКІ;
 • Відкритими простроченнями в банках або МФО.

Щоб гарантувати свою платоспроможність, Вам необхідно лише надати квартиру, будинок, земельну ділянку або комерційну нерухомість під заставу. Для оформлення кредиту знадобиться:

 1. Паспорт та ідентифікаційний код;
 2. Правовстановлюючі документи на об'єкт застави.

Протягом усього строку дії кредитного договору Ви можете проживати в заставній нерухомості або використовувати її в інших цілях (крім продажу заставного майна третім особам). Всі правовстановлюючі документи залишаються у Вас на руках.

Що робити якщо банк відмовляє в рефінансуванні?

Відмова в реструктуризації або в рефінансуванні кредиту - часта проблема. Форс-мажорні ситуації у позичальників відбуваються постійно, але, на жаль, банки ніколи не враховують людський фактор, через це позичальник набирається боргів, які зростають як снігова куля. Що робити, якщо банк відмовляє в рефінансуванні?

Допомогти в складній фінансовій ситуації може кредит під заставу від «UniGroup». Позика в «UniGroup» дає можливість погасити всі прострочення в банках або борги в МФО, і значно скоротити свій щомісячний платіж по кредиту, співпрацюючи з нами за ставкою всього 1,5%.

Тепер Ви знаєте що робити, якщо відмовляють в кредиті в різних фінустановах. Щоб вирішити всі матеріальні проблеми за один день, заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті або зв'яжіться з фахівцем безпосередньо.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Що робити якщо відмовили в кредиті?

Дане питання можна уточнити у фахівця банку, після чого вони в усній або письмовій формі дають відповідь. Якщо чіткої відповіді не надійшло, можна проаналізувати свою кредитну історію, перевірити рейтинг або ще раз уважно вивчити вимоги банку, порівнявши невідповідності.

Щоб підвищити свої шанси на кредит в банку можна зробити спроби підвищення кредитного рейтингу - влаштуватися на офіційну роботу, збільшити дохід, взяти і погасити кілька невеликих кредитів в МФО.

Якщо ви шукаєте 100% схвалення кредиту, то зверніться до фахівця «UniGroup». Ми можемо гарантувати швидкий розгляд заявки та видачу кредиту під заставу в день подачі заявки.

Так, в «UniGroup» Ви можете взяти кредит під заставу з відкритими простроченнями, це система вигідного рефінансування, яка дає можливість позбутися відразу декількох кредитів і співпрацювати з нашою компанією на більш вигідних умовах.

Так, це можливо в разі згоди власника нерухомості, який буде нести відповідальність за кредит своїм майном. Дізнатися нюанси можна у менеджера «UniGroup» в офісі у Києві або по телефону.


Контакти