Головна
Блог
Що таке кредитна історія і навіщо вона потрібна?

Що таке кредитна історія і навіщо вона потрібна?

Зображення: Що таке кредитна історія і навіщо вона потрібна?

Мало хто знає, але одним з вирішальних чинників про видачу кредита для банків і більшості фінансових організацій є кредитна історія. Саме вона, допомагає кредиторам визначитися, чи варто взагалі видавати кредит позичальнику, а також яка ймовірність погашення кредиту, і наскільки хороша у нього кредитна репутація.

Ви можете бути офіційно працевлаштовані, мати хороший стабільний дохід, та й в цілому відмінну ділову репутацію, та, якщо у Вас є навіть невеличка «чорная пляма» в кредитній історії – у кредиті буде відмовлено з великою вірогідністю.

Сьогодні ми розповімо, що ж являє собою кредитна історія, на що саме потрібно звертати увагу, як її поліпшити, і навіть як отримати позику з поганою кредитною історією.

Сама по собі, кредитна історія - це досьє позичальника, яке містить інформацію про всі раніше отримані кредити, а також про терміни погашення, своєчасність виплат і відсутність штрафів. Зрозуміло, що таке досьє виникає з моменту відкриття першого кредиту, однак веде його зовсім не банк або фінансова організація, яка видала позику. У всьому світі існують спеціально створені бюро, або, як прийнято, їх називати - бюро кредитних історій, саме вони і ведуть необхідну статистику і надають інформацію банку або фін. організації за запитом. Як же це відбувається?

Установа, яка видає позику обмінюється інформацією з декількома кредитними бюро, як правило, туди потрапляє сума і термін кредиту, залишок до сплати, дані про заборгованість або наявність штрафних санкцій. Звісно, що на такий обмін  інформацією, фінансові установи мають 100% право, оскільки підписуючи кредитний договір, Ви також підписуєте угоду про доступ до Вашої кредитної історії. Важливо відзначити, що далі така інформація не поширюється і висить під ярликом «строго конфіденційно».

От уявімо собі ситуацію, ви взяли кредит в банку або у фінансовій організації, і все виплачували вчасно. Однак, трапилася непередбачена ситуація - форс-мажор, через який платежі збилися і з'явився борг. Ось цього вже достатньо для позначки в Вашій кредитній історії - «погана», а як наслідок Вам або не видадуть нові позики або видадуть на найбільш невигідних для Вас умовах.

Що ж робити в такому випадку і як отримати нову позику, навіть якщо історія дійсно «погана»? Все просто, замість того, щоб іти в банк і погоджуватися на величезні відсотки, звертайтеся в компанію UniGroup, адже тут Вам завжди раді допомогти при будь-яких обставинах.

Наша компанія спеціалізується на кредитних позиках під заставу нерухомості і головною нашою перевагою, крім низької і фіксованої ставки, є саме робота з будь-якими кредитними історіями. Нам абсолютно неважливо, чи були у Вас раніше фінансові проблеми і скільки кредитів Ви погасили - ми готові простягнути фінансову руку допомоги завжди. Ми готові розглянути Вашу заявку про кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи, без білої кредитної історії і навіть без офіційного працевлаштування, адже єдиною нашою умовою є наявність нерухомості в межах Київської області та Києва. Телефонуйте нам, або пишіть для більш детальної інформації. Навіть якщо у Вас з кредитною історією все в порядку - навіщо переплачувати величезні відсотки в банку, якщо ми зможемо Вам допомогти !?

Звертаючись в нашу компанію Ви можете оформити кредит на будь-яку потребу: ми видаємо кредит під заставу нерухомості для підприємців, а також іпотечні кредити, кредити на навчання або будь-яку споживчу покупку. З нами, навіть не маючи кредитної історії Ви зможете без проблем оформити вигідний іпотечний кредит як на первинну, так і на вторинну нерухомість.

Крім того, ми одні з небагатьох, хто практикує, європейські умови кредитування - ми готові видати кредит мамам в декреті, погашати який можна буде лише після виходу з відпустки по догляду за дитиною.

Чекаємо Ваших звернень, відповімо на всі питання, і пам'ятайте, Ваша кредитна історія не грає для нас ніякого значення!

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти