Головна
Блог
Позика під заставу спецтехніки

Позика під заставу спецтехніки

Зображення: Позика під заставу спецтехніки

Позика під заставу спецтехніки користується особливою популярністю серед підприємців. Не всі види спецтехніки використовуються цілий рік з однаковою завантаженням. Поза сезоном частина спецтехніки простоює. У цей момент досвідчені підприємці беруть позику під заставу спецтехніки для збільшення оборотного капіталу.

Надходження готівкових коштів дозволило багатьом компаніям стати більшими або заполонити новий ринок. Позика під заставу техніки спеціального призначення в компанії «UniGroup» видається на особливих умовах. Ми розробили спеціальну програму кредитування для бізнесу.

Гроші під заставу спецтехніки

Складність отримання грошей під заставу спецтехніки полягає в оцінці реальної ринкової вартості техніки. В Україні, і навіть в Києві, не так багато оцінювачів, які спеціалізуються на оцінці вартості техніки спеціального призначення. У компанії «UniGroup» спеціально підібраний кваліфікований персонал, який може визначити ринкову вартість всіх видів спецтехніки.

Чому краще брати гроші під заставу спецтехніки в «UniGroup»? У нашій компанії Ви отримаєте до 80% від вартості застави. Це на 30% більше, ніж у банку. Банки оцінюють автомобілі з коефіцієнтом 0,5 (що становить 50% від вартості). Ми створили вигідні умови для малого і середнього бізнесу.

Кредит під заставу спецтехніки

Умови кредиту під заставу спецтехніки в компанії «UniGroup» залежать від того, чи залишаєте Ви техніку на нашій стоянці.

Якщо спецтехніка залишається у нас:

  • Ви отримаєте до 80% від вартості застави;
  • Процентна ставка по кредиту від 3,5% на місяць;
  • Термін кредитування до 5 років;
  • Регіон реєстрації техніки не має значення;
  • Оцінка спецтехніки проводиться безкоштовно.

 

Якщо спецтехніка залишається у Вас:

  • Ви отримаєте до 80% від вартості застави;
  • Процентна ставка по кредиту від 4% в місяць;
  • Термін кредитування до 5 років;
  • Регіон реєстрації техніки не має значення;
  • Оцінка спецтехніки проводиться безкоштовно.

 

Ми пропонуємо вигідні умови незалежно від того, де буде знаходитися техніка. Сума кредиту практично не обмежена.

Кредит на купівлю спецтехніки

Крім кредиту під заставу спецтехніки, Ви можете звернутися за кредитом на купівлю спецтехніки. Кредит на купівлю спецтехніки видається всім бажаючим під заставу нової техніки.

Як відбувається видача грошей на купівлю спецтехніки? Для початку, ви звертаєтеся в компанію «UniGroup» і обговорюєте з менеджером всі деталі покупки. Потім, якщо Вам підходять умови угоди, запускається процес оформлення і підписання документів. Після цього разом з менеджером Ви прямуєте до відділу продажів компанії, техніки яку бажаєте придбати (або до продавця в разі покупки б/у техніки), для оформлення угоди.

Кредит на купівлю спецтехніки дозволить Вам отримати новий необхідний інструмент для роботи без зниження оборотного капіталу. Умови кредиту на купівлю спецтехніки практично нічим не відрізняються від умов кредиту під заставу спецтехніки. Якщо Вас цікавлять деталі, то зверніться до менеджерів компанії «UniGroup» і вони Вас проконсультують з усіх питань.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти