Головна
Блог
Гроші в борг

Гроші в борг

Зображення: Гроші в борг

Іноді в житті бувають такі ситуації, коли доводиться шукати, де взяти грошей у борг. Якщо мова йде про невелику суму на короткий термін, то можна скористатися послугою мікропозик. У ситуації, коли Вам потрібна сума більше ніж 50 000 грн., для отримання кредиту без застави не обійтися.

Що є якісним запорукою? Найбільш якісним запорукою є нерухоме майно (будинок, квартира, нежитлове приміщення, недобудова, земельна ділянка). Відсоткова ставка при заставі нерухомого майна найнижча. На другому місці за якістю застави рухоме майно (автомобіль, спец- і сільгосптехніка та інше). Процентна ставка по кредитах під заставу автомобіля вище, ніж під заставу майна, але все одно одна з найнижчих по ринку.

Гроші в борг у банках України: про які нюанси варто пам'ятати?

Кредитування під заставу нерухомості практично у всіх банківських установах країни вимагає від позичальника підготовки певного переліку документів. Клієнт може взяти гроші в борг, якщо надасть:

 • оригінали паспорта та ІПН;
 • довідку про доходи;
 • заяву для отримання позики;
 • завірену копію трудової книжки;
 • свідоцтво про шлюб, якщо клієнт одружений / заміжня;
 • довідку, видану ЖЕКом про реєстрацію неповнолітніх дітей в будинку або квартирі.

Підприємцям, які бажають отримати гроші в борг, крім усього перерахованого потрібно надати свідоцтво про держреєстрацію і докладні звіти про прибуток, одержані за останні 2 квартали.

Взяти гроші в борг терміново в банках України не вийде. У більшості випадків на оформлення позики йде 1-2 тижні, однак іноді на розгляд заявки клієнта та реєстрацію угоди у відповідній службі йде по 25-30 днів.

Також важливо пам'ятати і про те, що багато банків країни дають гроші в борг тільки у вигляді цільового кредиту. Це означає, що клієнт зможе витратити гроші виключно на ту мету, яку вкаже в договорі. На підтвердження він буде зобов'язаний надавати квитанції і чеки про цільове витрачання коштів. В іншому випадку кредит доведеться повернути за завищеною ставкою.

Людина також може взяти в борг нецільовий банківський займ. Оформити його буде простіше, проте в цьому випадку відсоткова ставка буде на 1-2% в місяць вище.

Яку нерухомість можна закласти, щоб взяти гроші в борг?

За фактом більшість банків країни готові кредитувати під заставу будь-якої нерухомості. Головна вимога, при якому можна взяти гроші в борг - об'єкт повинен знаходитися у власності позичальника.

Проте, існує ряд нюансів, особливо, якщо справа стосується кредитування під заставу приватного будинку або котеджу. Щоб отримати довгостроковий займ без відмови, клієнт змушений передати банку не тільки саму споруду, а й земельну ділянку, на якій вона розташована. У разі невиплати кредиту людина втрачає набагато більше. Також важливо пам'ятати, що якщо будинок з ділянкою взяті в оренду, то під таку заставу банк гроші в борг не видасть.

Склади, торгові приміщення і офіси більшість банків Києва взагалі не розглядають, як предмет застави. Цьому є декілька причин. По-перше, така нерухомість рідко оформлюється на фізичних осіб. По-друге, позичальник, який володіє офісом або складом, швидше за все підприємець. У багатьох випадках це означає, що він намагається взяти гроші в борг для потреб бізнесу. Таким чином, банк кредитує вже не фізичну, а юридичну особу. Це означає, що клієнту потрібно надати зовсім інший пакет документів. До того ж, в подібних угодах фігурує зовсім інші суми, терміни і відсоткові ставки.

Які «підводні камені» чекають бажаючого взяти позику на тривалий термін в банку?

Оформлюючи кредит під заставу нерухомості в банку, багато українців в результаті залишаються вкрай розчарованими. І ось чому:

 • людина, яка вирішила взяти гроші в борг, втрачає можливість розпоряджатися своїм майном. Це пов'язано із забороною на відчуження, який накладає банк на нерухомість. Без дозволу банку клієнт не зможе продати житло або здати його в оренду;
 • при оформленні позики клієнт несе додаткові фінансові втрати. Щоб взяти в борг, клієнти часто змушені сплачувати одноразові комісії і страховку;
 • якщо людина з якихось причин перестане виплачувати відсоткову ставку, то банк, що надає позики на тривалий термін, має право звернутися до суду. Для більшості фінустанов Києва досить 3-х запізнень по щомісячних виплатах.

Саме тому, перш ніж взяти гроші під відсотки в банку, варто ретельно обміркувати свій вчинок. Важливо розрахувати свій прибуток на роки вперед. Тільки якщо людина впевнена в своєму фінансовому становищі, вона може звернутися за кредитом в банк.

Гроші в борг для погашення кредиту в компанії «UniGroup»

Все більше фінансових компаній Києва пропонують взяти гроші в борг терміново, але на ділі процес оформлення позики затягується на тижні. Компанія «UniGroup» - перевірений кредитор, працює максимально швидко, щоб Ви змогли отримати гроші в борг для погашення кредиту і на інші потреби в найкоротші терміни.

Оперативне прийняття рішення - далеко не єдина наша перевага. Ми пропонуємо клієнтам взяти довгострокову позику без відмови з максимальною вигодою:

 • Ви отримуєте до 90% від вартості заставної нерухомості;
 • ставка по кредиту у нас - всього 1,5% на місяць;
 • терміни, на які ми видаємо гроші в борг для погашення кредиту, досягають 10 років;
 • Ваш вік може складати від 18 до 75 років;
 • у нас Ви можете отримати від 30 000 до 50 000 000 грн;
 • ми видаємо кредити без страховок, а всі платежі обумовлюються ще до підписання кредитного договору;
 • Ви зможете підібрати оптимальний для Вас спосіб погашення позики.

На відміну від інших кредиторів, ми працюємо не тільки в Києві. Отримати довгостроковий займ без відмови у нас можуть жителі Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст України.

Ми не вимагаємо від позичальників довідок про доходи. Від Вас потрібні тільки оригінали паспорта, ІПН і документа, що підтверджує право власності на заставне майно. Більш того, наша компанія видає позики навіть українцям з поганою кредитною історією. Все це робить компанію «UniGroup» лідером в сфері кредитування.

Терміново потрібні гроші в борг від приватних осіб - план дій

Терміново отримати гроші в борг у банку ще ні в кого не виходило. Банківська бюрократія займає багато часу. Коли терміново потрібні гроші в борг - від приватних осіб Ви отримаєте кращі пропозиції. Термін оформлення кредиту під заставу нерухомості займає 2 години.

Для того, щоб взяти кредит в компанії «UniGroup», перед походом в офіс зв'яжіться з менеджером і уточніть всі деталі отримання грошей в борг терміново. Ми цінуємо Ваш час, і не хочемо, щоб під час оформлення кредиту виникли складнощі з документами.

Після узгодження всіх питань під'їжджайте до нас в офіс і вже через 2 години гроші будуть у Вас.

Потрібні гроші

Коли потрібні гроші в борг, не доводиться перебирати джерелами доходу. Якщо Ви вирішите довіритися компанії «UniGroup», Ви не будете переживати про наслідки затримки платежів. Все що Вам буде потрібно - узгодити з Вашим кредитним менеджером відстрочку платежу.

Наша компанія не пропонує фіктивних акцій, але ми встановили найнижчу ставку в Києві. Укладаючи договір, ми не беремо одноразових і щомісячних комісій. Кредитні договори прозорі і зрозумілі.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Гроші в борг

При оформленні кредиту в нашій компанії сума позики не має значення. Ви можете отримати в борг будь-яку суму, але для оформлення кредиту необхідно надати заставу: нерухомість або автомобіль. Видача грошей здійснюється в день подачі заявки.

Заставним майном для оформлення кредиту в компанії "UniGroup" може бути квартира, приватний будинок, дачна або інша земельна ділянка, нежитлове приміщення або будівля. Нерухомість повинна перебувати у Вашій власності. Також, до розгляду приймаються автомобілі і спецтехніка, але ставка по ним трохи вище, ніж при оформленні застави нерухомого майна.

ставка на місяць - 1,5%; термін погашення - до 10 років; сума позики може бути до 50 000 000 грн; швидке оформлення в день звернення протягом двох годин; не вимагається довідка про доходи.

Якщо Ваша дачна ділянка знаходиться в заставі майна, то Ви залишаєтеся повноправним власником такої нерухомості і можете розпоряджатися нею на свій розсуд. Для вирішення питання про продаж такого майна, Вам необхідно буде звернутися до фахівця нашої компанії.

Ви зможете отримати кредит під заставу нерухомості у фінансовій компанії "UniGroup" при наявності поганої кредитної історії. Для оформлення позики Вам не потрібно надавати довідки про відсутність заборгованості та про доходи. Ваша кредитна історія не має значення.


Контакти