Головна
Блог
Де можна оформити в кредит 50000 грн. і на яких умовах?

Де можна оформити в кредит 50000 грн. і на яких умовах?

Зображення: Де можна оформити в кредит 50000 грн. і на яких умовах?

Сума в 50 000 грн. може знадобитися на різні потреби. До них відноситься терміновий ремонт, купівля техніки або лікування. Видати в кредит 50 000 грн. сьогодні пропонують багато банків, проте далеко не всі організації можуть зацікавити клієнтів вигідними умовами. Саме тому абсолютно кожному потенційному позичальнику слід дуже ретельно підходити до вибору кредитора і враховувати всі переваги і недоліки кожної з фінустанови.

Де взяти кредит на 50000 грн. без відмови?

Якщо умови, запропоновані кредиторами, Вас не влаштовують, оформіть позику в компанії UniGroup. За час нашої роботи на фінансовому ринку ми встигли видати тисячі позик. Компанія UniGroup готова запропонувати максимально вигідний кредит 50000 грн. без відмови кожному, хто зіткнувся з непередбаченими обставинами.

Отримати кредит 50000 грн. у нас максимально просто. Відвідайте наш офіс або заповніть онлайн-анкету і наш експерт швидко зв'яжеться з Вами. Ми видаємо позики не тільки в Києві. Нашими клієнтами стали жителі Львова, Івано-Франківська, Житомира, Чернігова, Черкас, Чернівців, Полтави, Дніпра, Сум, Одеси, Харкова та інших міст. Наша компанія працює по всій Україні, допомагаючи отримати позику кожному охочому українцю.

Оформити кредит на 50000 гривень у нас вигідно з цілого ряду причин. Нам довіряють, адже ми:

 • пропонуємо мінімальну ставку - всього 1,5% щомісяця;
 • оформляємо кредит до 50000 грн. без довідки про доходи;
 • не стягуємо комісію за видачу позик;
 • працюємо максимально швидко - отримати кредит на 50000 гривень Ви можете вже через кілька годин після звернення;
 • кредитуємо клієнтів на термін до 10 років;
 • видаємо кредит готівкою 50000 грн. або на карту;
 • пропонуємо вигідний кредит 50000 грн. без відмови не тільки в гривні, але і в іноземній валюті.

В компанії UniGroup Ви зможете взяти в кредит 50000 гривень, навіть маючи зіпсовану кредитну історію.

Оформляючи кредит на 50000 гривень у нас, Ви самі вибираєте найбільш зручний для Вас графік погашення.

Якщо Ви берете кредит до 50 000 грн. вперше, наші експерти допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах укладання договору.

В яких банках України можна оформити кредит на 50000 гривень?

Взяти в кредит 50000 гривень можна в багатьох банках. До найбільш популярних фінустанов відносяться:

 • Idea Bank – видає кредит до 50 000 грн. клієнтам, віком від 23 років. Офіційне працевлаштування обов'язково. Щорічна ставка становить 22%. Термін дії договору - до 60 місяців;
 • OTP Bank – оформляє кредит до 50000 грн. без довідки про доходи. Для цього вік позичальника повинен перевищувати 25 років. Річна ставка дорівнює 46%, а комісія за управління кредитом досягає 3,3%;
 • Ощадбанк – надає в кредит готівкою 50000 грн. тільки при наявності довідки про доходи у клієнта і бездоганною кредитною історії. Ставка по позиці залежить від обраного тарифного плану та починається з позначки 7% щомісячно.

Як бачите, взяти позику людям без офіційного працевлаштування в Києві практично неможливо. В такому випадку оптимальним рішенням фінансових проблем вбачається кредит від компанії UniGroup - надійного кредитора.

Які компанії пропонують в кредит готівкою 50 000 грн.?

Багатьом позичальникам кредитні гроші потрібні «на руки», щоб надалі їх можна було без зволікання використовувати для вирішення екстрених питань. У таких випадках взяти 50000 гривень в кредит можна в наступних фінансових установах:

 • Unex Bank – видає позики готівкою на термін до 3 років. При цьому реальна відсоткова ставка в рік становить від 93%, а в деяких випадках може досягти 95%. Більш того, Unex Bank стягує комісію за обслуговування кредиту в розмірі 4,99% за перші 12 місяців дії договору;
 • КредитМаркет – пропонує позики без поручителів терміном від 6 місяців до 5 років. Розмір виплат залежить від обраного тарифного плану. Наприклад, тариф "готівкою" зобов'яже клієнта виплачувати 2,7% від суми щомісяця. При цьому реальна річна ставка складе від 62 до 96% щорічно;
 • ПУМБ – банк видає готівкові позики, діють до 3 років. Умови оформлення залежать від обраного тарифного плану. Найпопулярніший з них - кредит "ВСЕМОЖУ", при якому клієнту надається пільговий період на 62 дня. Після його закінчення позичальникові доведеться виплачувати по 3,99% від суми щомісяця. Максимальна річна ставка досягне 47,88%.

Щомісячна відсоткова ставка у кожного з цих кредиторів перевищує 2,5- 3%, що влаштовує далеко не всіх позичальників. Заощадити допоможе кредит від компанії UniGroup. Ми оформляємо позики за найнижчою ставкою на ринку. Ви зможете виплачувати позику без значного зниження рівня життя, не відмовляючи собі в колишніх радощах.

Де взяти кредит онлайн до 50000 грн.?

Кредит онлайн 50000 грн. - одна з найбільш популярних послуг на фінансовому ринку України. Позичальникам вона дозволяє заощадити час, а кредиторам - залучити нових клієнтів. Сьогодні оформити кредит онлайн до 50000 грн. можна в таких компаніях:

 • Твоя Позика – видає позики за ставкою 0,29-2,4% щодня. Терміни кредитування - від 8 до 24 тижнів. Додаткова комісія за оформлення кредиту становить 15% від суми;
 • Ocean Credit – пропонує позики під 0,08% добу на термін від 6 до 36 місяців. Щомісячна ставка становить 3,99%, а комісія за видачу та використання позики дорівнює 2,5% на місяць;
 • Credit 7 – компанія пропонує перший онлайн кредит на пільгових умовах. Щоденна ставка становитиме від 0,01% в день, але максимальна сума обмежена. Кожен повторний займ буде оформлятися за ставкою від 1,9% в день. Терміни дії кредиту складають від 30 до 60 днів.

Кожен з цих кредиторів пропонує онлайн позики з досить високою процентною ставкою. До того ж, кредити видаються тільки людям з бездоганною кредитною історією. Що ж робити, якщо у Вас є прострочення по попереднім платежах? У такому випадку достатньо оформити кредит в компанії UniGroup.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Де можна оформити в кредит 50000 грн. і на яких умовах?

Ми спеціалізуємося на оформленні заставних кредитів. Об'єктом застави може виступити будь-яка нерухомість, автомобіль або земельна ділянка. В результаті ви отримуєте вигідну позику під мінімальний відсоток.

Наші експерти розглядають заяву протягом 10 хвилин, а гроші Ви отримуєте через кілька годин після подачі заявки. При цьому в банку Вам довелося б чекати не менше 10-14 днів.

Ми працюємо без залучення третіх осіб. Щоб отримати позику, достатньо надати правовстановлюючі документи і завірене свідоцтво про право власності.

Ми значно спростили процедуру отримання позики. Вам не потрібно оформляти страховку. Більш того, наші експерти проведуть оцінку заставного об'єкта, взявши всі витрати на себе.


Контакти