Головна
Блог
Де терміново взяти велику суму грошей?

Де терміново взяти велику суму грошей?

Зображення: Де терміново взяти велику суму грошей?

Життя - досить непередбачуване, і часом нас очікують такі сюрпризи, рішення яких знайти дуже складно. Уявімо ситуацію, коли Вам терміново потрібна велика сума грошей, і Ви не можете знайти відповідний варіант вирішення цієї проблеми, однак кредит брати не хочете категорично.

Повірте, є й інший відмінний варіант - терміновий продаж нерухомості за максимально вигідною ціною. Звичайно, багато хто подумає, що слова «терміново» і «продаж нерухомості» - це протилежні поняття, проте це помилкова думка, адже є перевірений і надійний варіант, як це зробити в лічені дні.

Отже, тепер по порядку, пункт №1 - Ви зважилися, що робити далі !?

Вірніше, що не робити - так це не йти в агентство з нерухомості і не виставляти об'єкт на продаж, тобто витрачати свій дорогоцінний час.

Вірний крок, який призведе до успіху - це дзвінок в компанію UniGroup, де наші співробітники запропонують Вам послугу термінового викупу будь-якої нерухомості за 1-2 дня.

Пункт №2 - ще простіше. Вам просто необхідно вивчити умови, які розповість наш менеджер. Все максимально просто і зрозуміло:
  • викуп будь-якої нерухомості в межах Києва та області, включаючи житлову і комерційну: квартири, офіси, будинки, котеджі, інші будівлі
  • термін заключення угоди всього 1-2 дня
  • безкоштовна оцінка об'єкта і витрати з оформлення договору за рахунок компанії
  • виплата до 85% від ринкової вартості в день підписання договору, в присутності нотаріуса
  • необмежена сума викупу і валюта при виплаті коштів
Пункт №3 - прийняття рішення.

Пам'ятайте, що реально терміново викупити Вашу нерухомість здатна лише фінансова компанія, яка надає подібні послуги. Ріелтор абсолютно ніяк не зможе забезпечити оформлення угоди за кілька днів, навіть якщо так швидко знайде покупця, сам процес переоформлення затягнеться надовго.

Не менш важливо, вибрати надійну компанію, яка працює в рамках закону, і гарантує Вам безпеку при заключені угоді, а тому ігноруйте пропозиції від приватних фізосіб, адже сьогодні можна зустріти чимало шахраїв.

Вивчайте договір уважно і попросіть детальну консультацію, саме так і робить наша компанія, даючи своїм клієнтам повне розуміння і час на прийняття рішення.

Пункт №4 - укладення угоди.

Прийнявши остаточне рішення, і надавши нам мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт і документи, що підтверджують право власності на нерухомість, а також довідку за формою-3 з ЖЕКу, наші фахівці зможуть провести операцію протягом декількох днів. Також, ми безкоштовно оцінимо об'єкт продажу і візьмемо всі витрати по переоформленню на себе.

Сама виплата по угоді термінового викупу нерухомості, відбувається готівкою в банку або у нотаріуса, а тому всі ризики зводяться до нуля. Ви отримуєте гроші, і продаєте свою нерухомість - все чесно, оперативно і якісно, ​​а головне без зайвих нервів і тяганини.


Чекаємо Ваших звернень будь-яким зручним для Вас способом: на сайті, через соціальні мережі або по телефону, відповімо на будь-які питання! Викупимо Вашу нерухомість в лічені дні!

UniGroup

Контакти