Головна
Блог
Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

Зображення: Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

При виборі кредитора величезну роль для українців відіграє не лише процентна ставка чи можливий розмір позики, а й термін її погашення. Чим довше діє договір, тим зручніше клієнтам повертати борг. Ось тільки не завжди банки готові надати довгостроковий кредит під заставу нерухомості. Через це багато українців змушені шукати альтернативу.

Довгостроковий кредит під заставу від UniGroup

В Україні довгостроковий кредит під заставу нерухомості називається універсальною іпотекою. Сьогодні ця фінансова послуга є найбільш затребуваною серед людей, яким великі суми потрібні для здійснення великих покупок, вигідних вкладень або відкриття власного бізнесу.

Щоб оформити вигідний довгостроковий кредит під заставу нерухомості, варто звернутися до компанії UniGroup. Отримати довгостроковий кредит під заставу у нас Ви зможете терміном до 5 років – це залежить від об'єкта забезпечення. Ми гарантуємо максимально вигідні та чесні умови кредитування:

  • фіксовану ставку – 1,5 % на місяць (трохи більше 18 % на рік). Розмір щомісячних виплат не змінюється напротязі всього терміну дії договора;
  • найбільші суми – отримати довгостроковий кредит під заставу Ви зможете у розмірі від 30 000 до 50 000 000 грн;
  • можливість оформити позику з поганою кредитною історією – ми не перевіряємо Ваш кредитний рейтинг, що помітно спрощує процедуру розгляду заявки та видачі кредитних коштів;
  • довгостроковий кредит під заставу нерухомості без надання довідки про доходи – нашими клієнтами можуть стати люди без офіційного працевлаштування;
  • оформлення позики без комісії – з нами Ви заощаджуєте, адже Вам не доведеться вносити одноразові платежі, як це часто відбувається при зверненні до популярних банків України;
  • можливість отримати позику під заставу квартири, житлового будинку та іншої нерухомості у Києві та Київській області.

Ми відкриті для співпраці з клієнтами з усіх міст України. Компанія UniGroup готова надати довгостроковий кредит під заставу мешканцям Львова, Житомира, Івано-Франківська, Чернівців, Черкас, Чернігова, Полтави, Дніпра, Сум, Харкова, Одеси.

Чи можна оформити довгостроковий кредит під заставу квартири у банках?

Іноді жителям Києва все ж таки вдається знайти банки, готові надати довгостроковий кредит під заставу нерухомості. Але під час співбесіди безпосередньо у відділенні багато потенційних клієнтів розуміють: така позика навряд чи буде вигідною. Наприклад розглянемо пропозиції 5 популярних українських банків:

Назва банку Реальна річна ставка Строки погашення Максимальна сума Одноразова комісія
Банк Альянс 18–27 % До 5 років До 10 000 000 грн. 1,5 % від суми
ПроКредит Банк 17,4–24,1 % До 5 років До 1 000 000 грн. 1 % від суми
Кредобанк 15–43 % До 10 років До 2 000 000 грн. 1 % від суми
Таскомбанк 30,6–54,6 % До 10 років До 3 000 000 грн. 0 - 1,5 % від суми
Ідея Банк 27,9–40,6 % До 10 років До 2 000 000 грн. 0 %

 

Крім завищеної відсоткової ставки та необхідності вносити одноразові платежі у більшості банків Києва, не варто забувати і про складну процедуру оформлення заставної позики. Для цього клієнту потрібен не лише позитивний кредитний рейтинг, а й довідка про доходи, яка, щиро кажучи, є далеко не у всіх українців.

Компанія UniGroup допоможе Вам заощадити багато часу. Ми надаємо лише вигідні заставні кредити з можливістю дострокового погашення без сплати штрафів.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Де взяти довгостроковий кредит під заставу нерухомості?

На суму позики переважно впливає ринкова вартість об'єкта застави (будинку чи квартири). Компанія UniGroup - одна з небагатьох, готова надати до 80% ціни на будинок або квартиру.

Нашим спеціалістам потрібно на це не більше 10 хвилин. Кожен клієнт зможе отримати свою позику протягом 1-2 годин.

Ви зможете проживати в будинку або квартирі, а також здавати квартиру в оренду. Це не тільки дуже зручно, а й дуже вигідно.

Для цього достатньо відвідати відділення UniGroup або надіслати онлайн-заявку. Наш менеджер перетелефонує Вам та домовиться про час для зустрічі.


Контакти