Головна
Блог
Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

Зображення: Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

Цілком успішний і прибутковий бізнес в Україні сьогодні можна побудувати, не маючи значного стартового капіталу. Як це зробити і з чого почати - відповідають кращі експерти кредитної компанії UniGroup.

Готовий орендний бізнес: як це працює?

З кожним роком ідея купити орендний бізнес приваблює все більше українців. Основна причина його популярності полягає в простоті і доступності. Що потрібно для того, щоб отримати готовий орендний бізнес? Досить взяти позику під заставу нерухомості в компанії UniGroup, з яким Ви отримуєте певну суму для покупки однієї або декількох квартир, офісів, складських приміщень. Надалі Ви, як законний власник, можете здавати приміщення в оренду. Отриманої суми вистачить не тільки для погашення кредиту, але і для комфортного життя, дорогих покупок і подорожей.

Готовий орендний бізнес може стати основним джерелом Вашого доходу на постійній основі. Як тільки кредит під заставу в компанії UniGroup буде Вами погашений, Ви зможете знову використовувати заставний об'єкт для отримання грошей і покупки на них нової нерухомості.

Інвестиції в орендний бізнес сьогодні є одним з найефективніших способів здобуття фінансової нерухомості. Адже Ви, як інвестор, практично нічого не втрачаєте. Будь-які ризики зведені до мінімуму. При цьому перспективи готового орендного бізнесу здатні задовольнити запити самих амбітних інвесторів.

Найвигідніший орендний бізнес з компанією UniGroup

Щоб готовий орендний бізнес купити, необхідно знайти надійного кредитора - компанію, яка надасть позику на кращих умовах. Ми працюємо на ринку з 2007 року і гарантуємо, що тільки з нами Ви зможете відкрити найвигідніший орендний бізнес. У нас Ви отримуєте:

  • можливість оформити заставну позику під мінімальний щомісячний відсоток: 1,5% під квартиру або будинок та 3,5% під автомобіль. Таким чином, Ви можете розраховувати на кредит з найнижчою відсотковою ставкою в Києві;
  • велику суму для інвестицій в орендний бізнес - ми видаємо до 80% від вартості нерухомого майна або авто;
  • тривалі терміни погашення позики - відкривши найвигідніший орендний бізнес, Ви можете не поспішати з поверненням кредитних коштів. На погашення позики у Вас буде цілих 5 років;
  • можливість надати в якості застави будь-який об'єкт в Києві та Київській області - ми видаємо позики під квартири, будинки, комерційну нерухомість, земельні ділянки;
  • кредит без комісій , штрафів і прихованих платежів - якщо Ви хочете відкрити дійсно найвигідніший орендний бізнес, зверніться до нас. Клієнти UniGroup не витрачають гроші на платежі, які довелося б здійснювати в більшості банків.

Ми завжди намагаємося зробити інвестиції в орендний бізнес доступними кожному українцеві. Саме тому офіси UniGroup працюють не тільки в Києві, а й в Івано-Франківську, Житомирі, Львові, Чернігові, Чернівцях, Черкасах, Сумах, Полтаві, Дніпрі, Харкові, Одесі.

Відкрити власний прибутковий бізнес і забезпечити собі безбідну старість зможе кожен клієнт компанії UniGroup. Ми видаємо вигідні позики людям з поганою кредитною історією і громадянам, які не мають довідки про доходи. Все, що Вам необхідно - бажання змінити своє життя на краще. А ми, як фінансові експерти, з радістю допоможемо Вам в цьому.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Інвестиції в орендний бізнес - ідея, гідна Вашої уваги

Щоб стати інвестором і почати примноження капіталу, оформіть кредит під заставу в компанії UniGroup. Ми гарантуємо вигідні умови і чесність кожної нашої угоди.

Оформляючи кредит в UniGroup, Ви можете і далі використовувати заставне майно - проживати в квартирі або здавати її в оренду, отримуючи додатковий прибуток.

Наші експерти працюють злагоджено і оперативно. Відповідь від кредитної комісії Ви отримаєте через кілька хвилин після звернення, а гроші - через 1-2 години. Це дуже важливо, якщо Вам потрібно швидко купити об'єкт за вигідною ціною для подальшої здачі в оренду.

Ми видаємо кредити тільки за фіксованою ставкою. Це означає, що розмір щомісячних платежів буде однаковим до повного погашення позики. З нами Ви будете впевнені, що у Вашому житті не станеться форс-мажорів.

На це впливає середня ринкова вартість заставного об'єкта, його розташування і ліквідність. Ми завжди пропонуємо найвигідніші позики під заставу квартири, будинку, офісу, складу, земельної ділянки.


Контакти