Головна
Блог
Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

Зображення: Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

Сучасний фінансовий ринок України готовий запропонувати масу інвестиційних інструментів, проте все більше досвідчених вкладників віддають перевагу інвестиціям в комерційну нерухомість. З чим пов'язана їх популярність? Все дуже просто: інвестор вкладає гроші практично без ризику втратити їх. При цьому можливі дивіденди приваблюють своїми розмірами і стабільністю надходжень.

Інвестиції в індустріальну нерухомість з компанією UniGroup: які переваги отримують вкладники?

Щоб стати успішним інвестором, перш за все, необхідно вибрати надійного партнера, який надасть широкі можливості і гарантії для здійснення вкладів. Компанія UniGroup - це колектив фінансових експертів, завдяки досвіду і професіоналізму яких, інвестиції в індустріальну нерухомість принесуть максимум прибутку при порівняно невеликих вкладеннях.

Інвестування в комерційну нерухомість з компанією UniGroup дає ряд відчутних переваг:

  1. висока прибутковість - бажаючі здійснити інвестиції в комерційну нерухомість можуть розраховувати на 40% річних в гривні або 24% в іноземній валюті;
  2. відсутність ризиків - ми гарантуємо, що Ви збережете і примножите свій капітал. Платоспроможність наших клієнтів підкріплена договорами позики та іпотеки, завіреними нотаріально;
  3. супровід кращими фінансовими експертами - ставши нашим партнером, Ви отримуєте повний пакет послуг із захисту вкладів.

За яким принципом працюють інвестиції в комерційну нерухомість? Все дуже просто! Ми пропонуємо нашим клієнтам позики під заставу складів та іншої індустріальної нерухомості. Ви, як інвестор, надаєте свій капітал в користування позичальникам. Наші клієнти виплачують тіло кредиту і нараховані відсотки, які і є Вашими дивідендами. В результаті інвестування в комерційну нерухомість приносить Вам солідний прибуток, який можна реінвестувати для отримання ще більшої прибутковості.

Інвестиції в складську нерухомість: довіртеся експертам!

На відміну від банків ми готові надати кредит кожній людині. Наша клієнтська база безперервно зростає, тому ми зацікавлені в залученні нових партнерів, готових здійснити інвестиції в склади.

Сьогодні компанія UniGroup працює не тільки в Києві і Київській області, а й далеко за її межами. В даний момент нашими клієнтами є жителі Івано-Франківська, Львова, Житомира, Чернівців, Черкас, Чернігова, Полтави, Сум, Дніпра, Одеси, Харкова. У кожному третьому-четвертому кредитному договорі заставою виступає склад або інша комерційна нерухомість. При цьому ми кредитуємо тільки під ліквідні об'єкти. Зробивши інвестиції в складську нерухомість, наші партнери зможуть швидко продати об'єкт, зберігши свій капітал.

Чому не варто боятися інвестування в комерційну нерухомість у 2021 році?

В нинішній економічній ситуації найкраще робити інвестиції в комерційну нерухомість в 2021 році. По-перше, з компанією UniGroup Ваш прибуток, як вкладника, буде досить високим.

По-друге, Ви нічого не втрачаєте. Навіть якщо клієнт стає неплатоспроможним, заставний об'єкт переходить в Ваше розпорядження. При необхідності ми допоможемо Вам продати нерухомість з маржею понад 20%.

По-третє, інвестиції в комерційну нерухомість з компанією UniGroup - це можливість почати з невеликої суми, поступово збільшуючи її для нарощування капіталу.

Яку допомогу ми надаємо?

З компанією UniGroup вкладення в комерційну нерухомість в Києві стане максимально вигідним і без ризику. Для цього ми надаємо:

  • детальну базу даних наших позичальників;
  • комплексну юридичну підтримку;
  • доступ до баз МВС;
  • допомогу в продажу заставного об'єкта.

Станьте партнером компанії UniGroup і відчуйте всі переваги, які дає Вам інвестування в комерційну нерухомість.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Інвестиції в комерційну нерухомість - вигідний спосіб примноження капіталу

По-перше, Ви отримуєте гарний прибуток: 40% в гривні або 24% в іноземній валюті. По-друге, Ваші вклади надійно захищені заставним майном наших позичальників, а значить, ризики втратити капітал відсутні.

Для початку Ви можете вкласти порівняно невелику суму. Переконавшись в прибутковості такої інвестиції, розмір вкладу можна збільшити.

Наші експерти ретельно оцінюють кожен заставний об'єкт, вибираючи тільки ліквідну нерухомість. З її продажем не виникне ніяких проблем.

Ми видаємо позики під будь-які об'єкти, будь то склади, магазини або бізнес-центри різної площі та призначення.

Якщо Ви хочете зробити інвестиції в комерційну нерухомість, зв'яжіться з нами по телефону або в месенджерах. Якщо Ви проживаєте в одному з великих міст, чекаємо Вас в офісі компанії UniGroup.


Контакти