Головна
Блог
Інвестиції в кредитування

Інвестиції в кредитування

Зображення: Інвестиції в кредитування

Будь-який успішний бізнесмен знає: гроші, що лежать під матрацом, прибутку не приносять, вони повинні постійно працювати. Інвестиції - це найкращий інструмент для примноження своїх заощаджень. У сучасному світі інвестувати можна практично в усе: дорогоцінні метали, нафту, будівництво нерухомість, розробку технологій, криптовалюту і багато іншого. Незважаючи на таке розмаїття, інвестування в кредити залишається найефективнішим видом фінансових вкладень. Просто покласти гроші в банк на депозит вже давно не рентабельно, по-перше, в середньому процентна ставка по депозиту не перевищує 11-12% річних, по-друге, банк забирає собі більшу частину прибутку, по-третє, є ризик втратити вкладені кошти у випадку краху фінустанови. «UniGroup» пропонує більш надійний і прибутковий варіант - інвестиції в заставне кредитування.

Інвестиції в заставне кредитування - в чому вигода?

Інвестиції в кредитування під заставу, без сумнівів, є дуже прибутковими. Більше 200 приватних інвесторів «UniGroup» тому наочний приклад. У чому Ваша вигода?

 • Заставні позики інвестиції - це щорічний прибуток від 24% (для валюти) до 40% (для гривні);
 • «UniGroup» пропонує значно вигідніші умови для позичальників, ніж банки та інші фінустанови, тому % неплатоспроможності у нас менший 5%, а % неповернення інвестицій - 0%;
 • Ми кредитуємо тільки під ліквідну нерухомість або транспортний засіб, щоб максимально швидко реалізувати заставу на ринку;
 • Немає ризику втратити внесок, адже кредитоспроможність клієнта гарантується нотаріально завіреними договорами іпотеки і позики;
 • У разі неплатоспроможності позичальника, ми повністю окупаємо вкладення за рахунок продажу його нерухомості або автомобіля з маржею від 20%.

Інвестиції в позики під заставу нерухомості

Нерухомість - найпопулярніший вид застави в «UniGroup», клієнти зацікавлені співпрацювати з нами, адже ми пропонуємо найкращі умови серед усіх приватних фінансових компаній і банків. Процентна ставка по таких позиках невисока - від 1,5% на місяць, але за рахунок кількості клієнтів Ви можете отримати в 2-3 рази більше прибутку, ніж, наприклад, при оформленні депозиту в банку.

Інвестиції під заставу нерухомості в «UniGroup»

Сьогодні ми видаємо кредити під заставу різних типів нерухомості:

 1. Квартира;
 2. Будинок;
 3. Комерційна нерухомість (магазини, бізнес-центри, склади);
 4. Земельні ділянки.

Процентна ставка коливається від 18% до 36% річних. У середньому в «UniGroup» звертаються 10-20 клієнтів на день, більшість з яких отримують схвалення за заявкою. Експерт компанії проводить детальну оцінку кожного об'єкта застави і заздалегідь оцінює його ліквідність, щоб в результаті отримати максимальний прибуток.

Інвестиції під заставу авто в «UniGroup»

«UniGroup» також пропонує зробити інвестиції під заставу транспортних засобів. Такі кредити ми оформлюємо по всій території України незалежно від регіону реєстрації автомобіля. Для позичальників процентна ставка по такій позиці - від 3,5% до 4,5% на місяць. Ви отримуєте більшу частину виручки або гарантуєте собі право власності на ліквідний автомобіль, який можна продати ще швидше, ніж нерухомість.

Інвестиції в заставні позики «UniGroup» - як стати успішним інвестором?

Хочете інвестувати максимально вигідно і без ризику? Станьте кредитним інвестором «UniGroup» вже сьогодні. Ви можете почати з мінімальної суми на короткий термін, відчути всі переваги співпраці з нами, і тільки потім стати постійним клієнтом компанії.

Інструменти захисту вкладів «UniGroup»:

 • Детальна база даних потенційних позичальників;
 • Клієнтоорієнтованість та індивідуальний пошук кращої пропозиції для клієнта;
 • Експертна оцінка кредитоспроможності кожного клієнта;
 • Комплексна юридична підтримка;
 • Доступ до закритих баз МВС, нотаріальних баз, документів землеволодіння;
 • Активна участь у виконанні боргових зобов'язань;
 • Допомога в реалізації застави при неплатоспроможності клієнта.

Залишити заявку можна на нашому сайті, в телефонному режимі, в месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp або в офісі компанії «UniGroup» в Києві та інших містах.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Інвестиції в кредитування

Дохід інвестора «UniGroup» - від 2 % до 4% на місяць. Для вкладів у гривні - до 40% річних, для вкладів в іноземній валюті - до 24% річних.

Перший варіант приносить прибуток за рахунок великої кількості клієнтів, що бажають взяти кредит під заставу нерухомості, другий - за рахунок великої процентної ставки від 3,5% до 4,5% в місяць, такі позики беруть рідше.

У разі неплатоспроможності клієнта згідно з договорами «UniGroup», приватний інвестор (Ви) отримує права власності на заставу (це ліквідна нерухомість або транспортний засіб). Далі наша команда організовує всі заходи по реалізації застави на ринку.

Ні, особливість заставної позики в тому, що навіть якщо клієнт не поверне борг, то ми продамо його заставу і отримаємо до 20% прибутку з одного продажу.

Щоб стати частиною команди інвесторів «UniGroup» зверніться до нашого менеджера по телефону або в месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp. У Києві та інших великих містах, Ви також можете відвідати наш офіс і отримати особисту консультацію з питань інвестування.


Контакти