Головна
Блог
Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

Зображення: Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

На сучасному фінансовому ринку щорічно з'являються нові інструменти, але жоден з них як і раніше не здатний затьмарити інвестиції в нерухомість. Ідея запустити свої гроші "в роботу" приваблює тисячі вкладників, які шукають можливості інвестувати накопичені кошти з мінімальними ризиками і високою прибутковістю. Сьогодні інвестування в нерухомість - це один з найефективніших способів багаторазово примножити капітал, яким може скористатися більшість українців.

Чи варто інвестувати в нерухомість?

При виборі джерела пасивного доходу більшість інвесторів вибирають найбільш стабільний і прибутковий варіант. Всім цим критеріям відповідають інвестиції в заставне кредитування під заставу нерухомості. Завдяки ним вкладник отримує відчутну вигоду:

 • високий рівень доходу - за прибутковістю інвестиції в кредитування під житлову нерухомість значно перевершують депозити в банках, покупку ОВДП і інші фінансові інструменти;
 • мінімальний ризик - бажаючі вкласти гроші в нерухомість через кредитування абсолютно нічого не втрачають. Вкладення в заставні позики дозволяє отримати стабільне джерело доходу у вигляді процентних нарахувань;
 • стабільність - інвестиції в новобудови дозволяють отримувати дохід щомісяця, роками а то й десятками років. Від вкладника потрібно тільки визначитися з початковою сумою і почати заробляти вже сьогодні.

Так чи варто вкладати гроші в нерухомість в 2021 році? Безумовно, так. Цей метод підходить всім, хто хоче отримувати стабільно високий пасивний дохід і в рази поліпшити якість свого життя.

Інвестування в нерухомість: види інвестування

Вкладення в нерухомість не вимагає такого складного аналізу, як це необхідно на ринку акцій. Однак вкладник все ж повинен визначитися з тим, який спосіб інвестування в нерухомість буде для нього оптимальним.

До найпопулярніших видів інвестування відносяться наступні:

 1. Інвестування в новобудови, шляхом покупки нерухомості на етапі котловану, коробки або вже готової квартири або комерційного приміщення з чорновою/чистовою обробкою. Такий варіант має свої плюси, адже ринок оренди зростає все більше з кожним роком. Але також, при такому інвестуванні можуть з'явитися і мінуси: проблеми із забудовником, падіння цін на оренду нерухомості, довга окупність.
 2. Інвестування у вторинну нерухомість. Теж, досить таки частий вид інвестування в нерухомість, але немає абсолютно ніяких гарантій, що даний вид вкладень швидко себе окупить. Хіба тільки якщо це варіант покупки-косметичного ремонту-перепродажу.
 3. Інвестиції в комерційну нерухомість. Викуп складів, торгових приміщень і т.д., ідея хороша, але не зовсім прибуткова в розрізі здачі в оренду. Такий вид вкладень має місце бути, якщо Ви хочете самі займатися виробничою або торговельною діяльністю або перепродувати приміщення.
 4. Найпопулярніший варіант - вкладення власних коштів в заставне кредитування. У цьому випадку інвестиції в нерухомість дають ряд переваг:

  • Вкладення в нерухомість за допомогою фінансування позичальника під заставу його нерухомості не вимагають величезного стартового капіталу;
  • Ви, як вкладник фінансів в заставне кредитування, нічого не втрачаєте. Навіть якщо інвестиції в кредитування під нерухомість з будь-яких причин обернуться неплатоспроможністю позичальника, заставний об'єкт переходить у власність інвестора, тобто в Вашу. Ви зможете розпоряджатися отриманою нерухомістю на свій розсуд.

Такого роду інвестування в нерухомість вже привернуло увагу десятків вкладників з Києва та інших міст України. Адже ринок кредитування під заставу нерухомості в нашій країні безперервно розвивається. Все більше людей вважають за краще оформляти заставні позики, а не чекати допомоги від друзів і родичів. Ми ж пропонуємо найвигідніші умови кредитування, в зв'язку з чим наша клієнтська база постійно зростає. Саме тому інвестиції в нерухомість з компанією UniGroup здатні стати першим Вашим кроком на шляху до набуття фінансової незалежності.

Інвестиції під заставу нерухомості. Переваги співпраці з фінансовою компанією

Безумовно, можна самому активно зайнятися питанням інвестування в нерухомість, але це займає багато часу і сил, тому що бюрократія в нашій країні, на жаль, процвітає. Пропонуємо Вам більш вигідний, з будь-якої точки зору, вид інвестування - інвестиції в заставне кредитування з компанією UniGroup. Співпрацюючи з нами, Вам не доведеться самостійно шукати об'єкти для здійснення вигідних вкладів, оформлювати масу документів, втрачати свій час, переживати про можливу втрату або неповернення грошей і т.д.

Компанія UniGroup працює на ринку заставного кредитування вже більше 10-ти років, ми видаємо кредити під заставу комерційної або житлової нерухомості і пропонуємо Вам виступити в якості інвестора в даних угодах.

На даний момент, виступати в ролі інвестора на угодах по заставному кредитуванню - це один з найпростіших і максимально вигідних варіантів інвестицій в нерухомість.

Інвестиції в заставну нерухомість: що ми пропонуємо?

Перше, що необхідно - ознайомитися з умовами інвестицій в кредитування під заставу нерухомості від UniGroup:

 • Мінімальна сума вкладень 10 000 USD. Переконавшись в швидкому отриманні доходів, ви можете збільшувати суму інвестицій;
 • Гарантована окупність вкладень вже з першого місяця. Наші інвестори отримують від 1,5% до 2,5% від вкладеної суми щомісяця або до 40% річних для вкладів у гривні (до 24% для валютних інвестицій);
 • Гарантія повернення вкладень. Гарантією повернення вашого вкладу виступає нерухомість позичальника, тому навіть у разі його неплатоспроможності, ви отримуєте в своє розпорядження заставну нерухомість;
 • Юридичний супровід на всіх етапах співпраці з нашою компанією;
 • Робота за офіційним договором.

Якщо Ви хочете грамотно і безпечно інвестувати в нерухомість, шляхом вкладень до заставне кредитування, наступне, що потрібно зробити - підписати договір про співпрацю з компанією UniGroup. Наші юристи готові надати будь-яку допомогу в оформленні документів. Ми допоможемо:

 • вивчити тенденції і можливості сучасного ринку;
 • вибрати об'єкт для інвестицій, що повністю відповідає Вашим вимогам;
 • реінвестувати заробіток для отримання ще більшого прибутку.

Ми надаємо всіляку підтримку, щоб вкладення грошей в нерухомість через заставне кредитування було для Вас максимально простим і зручним.

Третій крок - перерахування коштів для видачі заставних позик клієнтам компанії UniGroup. Ви самі можете вибрати будь-який зручний для Вас спосіб переказу.

Щодня в наші відділення звертаються 10-20 чоловік з проханнями оформити кредит під заставу їхньої нерухомості. Більшість з них отримують позики. Ви, як інвестор в нерухомість, передаєте свої гроші в користування нашим позичальникам.

В результаті Ви отримуєте стабільний високий дохід, і Ваш капітал безперервно зростає. Таким чином, кредитування під заставу нерухомості для інвестицій стає Вашим надійним інструментом на шляху до отримання прибутку.

У нас Ви також отримаєте широкий спектр супутніх послуг. Бажаючим зробити інвестиції в новобудови 2021 року ми надаємо:

 • перевірку клієнтів по нотаріальним і закритим базам МВС;
 • допомогу в підборі клієнтів і заставної нерухомості;
 • активну участь наших експертів у виконанні позичальниками всіх боргових зобов'язань;
 • допомогу в реалізації застави у випадках, коли позичальник втратив платоспроможність.

Ми працюємо для того, щоб Ваші інвестиції в нерухомість 2021 року стали для Вас максимально прибутковими. Експерти UniGroup завжди готові надати будь-які консультації та підтримку партнерам. Ми дорожимо своєю репутацією і робимо все, щоб нерухомість і інвестиції примножили Ваш капітал.

Компанія UniGroup надає можливість отримати постійний пасивний дохід не тільки жителям Києва та Київської області. Нашими партнерами можуть стати інвестори з інших великих міст: Львова, Житомира, Івано-Франківська, Чернігова, Черкас, Чернівців, Сум, Полтави, Дніпра, Одеси, Харкова. Зателефонуйте нам і отримайте свою можливість мати стабільне джерело пасивного доходу.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Інвестиції в нерухомість: як створити якісний джерело пасивного доходу?

Однозначно варто. Адже цей фінансовий інструмент дозволяє створити нове джерело пасивного доходу без будь-якого ризику. Інвестор може розраховувати на солідний прибуток, який буде надходити на його рахунок необмежений час.

Партнери компанії UniGroup можуть вкладати свої кошти в квартири, будинки, офісні та складські приміщення, автомобілі та земельні ділянки.

Так, кожен наш договір завірений нотаріально і має юридичну силу. Навіть якщо позичальник втратить працездатність, інвестор отримає в своє розпорядження заставну нерухомість, яку можна продати з маржею від 20%.

Ми кредитуємо тільки під ліквідні об'єкти, з продажем яких не виникне проблем. В середньому така нерухомість продається за кілька тижнів.

Ви можете почати з невеликого капіталу. Переконавшись в прибутковості цього фінансового інструменту, Ви отримаєте можливість збільшити суму вкладу. Мінімальна сума інвестиції - 10 000 USD.


Контакти