Головна
Блог
Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Зображення: Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Власне житло - мрія кожної людини ще з дитинства. Будучи маленькими, кожен з нас уявляв, як побудує власний будинок із зеленою галявиною, а ще матимуть щасливу сім'ю і чудового собаку. Однак, в дорослому віці більше 80% людей розуміють, що купити власний будинок або квартиру - практично нереально, адже навіть отримуючи заробітну плату близько 10-15 тисяч гривень, збирати на своє житло доведеться кілька десятків років.

Статистика говорить, що за станом на кінець 2019 року, тільки 16% молодих сімей мали власне житло, інші жили або з родичами, або орендували квартиру. На жаль, така ситуація цілком зрозуміла, адже при щоденних витратах на продукти, засоби гігієни, навчання, одяг, а ще витрати на орендну плату та оплату комунальних послуг - потрібно від 10 до 20 років, щоб назбирати на свою нерухомість. І навіть, якщо Ви назбираєте потрібну суму, питання в тому, скільки Вам, на цей період, вже буде років і чи потрібна така нерухомість.

А правда ж, жити в своєму будинку і бути щасливими хочеться прямо зараз !? Якщо Ви розумієте, про що ми говоримо, у нас є для Вас чудове вирішення квартирного питання - іпотека.

Перше, що говорять люди, почувши про іпотеку - це дорого, ризиковано і не вигідно. А тепер давайте розсудимо об'єктивно, спираючись на фінансові показники. Припустимо, Ви орендуєте квартиру в Києві, де середня вартість оренди від 8 до 15 тис. гривень, при цьому щомісяця Ви ще оплачуєте комунальні послуги, в середньому - близько 2 тисяч гривень. Звичайно, додайте витрати на покриття базових потреб і задоволення власних бажань. І ось, при такому фінансовому розкладі, у Вас щось зовсім не виходить відкладати гроші, або Ви можете відкласти лише мінімальну суму. Звичайно, таким способом Ви будете збирати кошти на покупку нерухомість просто десятками років.

Що ж дає іпотека і що вона взагалі передбачає?

Взагалі, іпотека - це оформлення позики під відсоток із заставою нерухомого майна. Тобто, оформляючи іпотеку, Ви отримуєте готовий об'єкт нерухомості, в якому Ви можете жити і при цьому просто виплачувати необхідну суму по кредиту щомісяця. Таким чином, Ви економите на орендній платі та направляєте ці кошти саме на виплату за власну нерухомість, а не за можливість жити в чужій квартирі.

А значить, замість того щоб збирати гроші довгі роки і чекати можливості купити свою квартиру або будинок, Ви отримуєте можливість жити щасливо прямо сьогодні, а ще ви правильно розпоряджаєтесь власними доходами, і не витрачаєте більшу частину заробітку в нікуди.

А тепер поговоримо про те, де ж можна оформити іпотечний кредит і які умови в 2020 році?

Перше, що спадає на думку - банки. Так, банківські організації дійсно передбачають величезну кількість іпотечних програм. Правда відсоткова ставка там явно завищена, і стартує від 21 і до 26% річних. Крім того, серед недоліків оформлення іпотеки в банку можна назвати ще необхідність офіційного працевлаштування, виключно білу зарплату (так як у Вас попросять довідку про доходи), а ще гарну кредитну історію. Саме за такими критеріями, банк визначає платоспроможність і благонадійність позичальника. Зрозуміло, що далеко не всі, на превеликий жаль, мають білий дохід і навіть не завжди мають офіційну роботу, а тому, шлях в банк таким позичальникам зовсім закритий.

МФО, кредити на іпотеку не видають. Як мінімум, вони пропонують в основному суми до 50 000 грн, а як максимум - ставлять процентну ставку близько 300% в місяць.

Деякі люди ризикують, і беруть позику у приватних осіб, проте це правда величезний ризик, тому що там немає ні правового регулювання кредитних відносин, ні відкритості і прозорості в діях. А ще, на превеликий жаль, в таких випадках - дуже багато шахраїв.


Який же тоді найоптимальніший варіант для оформлення іпотеки?

Однозначно, оформлення іпотеки у фінансовій компанії UniGroup.

По-перше, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте тільки офіційне і правове оформлення кредитного договору, а значить Ви можете убезпечити себе як в юридичному, так і фінансовому плані.

По-друге, ми видаємо кредит не тільки на об'єкти первинної нерухомості, але і на вторинний ринок, і не важливо квартира це, або будинок. Тут вибір виключно за Вами, головна умова - знаходитись такий об'єкт повинен в межах Києва та області.

По-третє, ми кредитуємо всіх під заставу нерухомості, незалежно від офіційного працевлаштування, довідки про доходи, рівня заробітку і кредитної історії. Ми працюємо з будь-якими клієнтами, і готові надати руку фінансової допомоги завжди.

По-четверте, ми дійсно видаємо кредити в день звернення, а рішення приймаємо всього за 15 хвилин. Ми гарантуємо можливість вивчити кредитний договір, а також роботу виключно в правовому полі.

А найголовніше, ми пропонуємо найнижчу процентну ставку на всьому кредитному ринку України - всього 1,5% на місяць, а тому, оформляючи іпотечний кредит у нас, Ви отримуєте реальну можливість інвестувати в своє майбутнє, придбати власне житло і бути найщасливішою  людиною на Землі.

Для того, щоб оформити іпотечний кредит - телефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Можливість вигідно купити квартиру через банк: міф чи реальність?

Клієнти відомих банків України знають про «особливе» відношення банкірів до позичальників. Банківські установи досить вимогливі до клієнтів, через що вигідно купити квартиру можуть далеко не всі українці.

В першу чергу, клієнт повинен володіти чималою сумою для першого внеску. Тут логіка така: чим більшу суму готовий оплатити позичальник в якості початкового внеску, тим вище його шанси на отримання кредиту.

Людина, що бажає купити квартиру вигідно, повинна мати стабільний дохід. При цьому більшість банків звертають увагу на те, щоб на погашення іпотеки у клієнта витрачалось не більше 50-60% від середнього доходу.

Для багатьох банків важливу роль відіграє не тільки розмір заробітної плати, а й професія позичальника. У минулому році найбільше іпотечних позик було видано держслужбовцям і працівникам бюджетної сфери. При цьому людям, які працюють в секторах, що найбільше постраждали від пандемії, відмовляли набагато частіше.

Як бачимо, вигідно купити новобудову через банк вийде не завжди. Людині доведеться накопичити значну суму для початкового внеску і мати задекларований дохід. Тільки так вдасться переконати банк у своїй платоспроможності.

Де вигідно купити нерухомість?

Над цим питанням ламають голови багато українців. Деякі, як і раніше, звертаються в банки і часто розчаровуються через занадто жорсткі вимоги і відверто погані умови. Так де вигідно купити квартиру? Зробити це можна, скориставшись послугами кредитної компанії «UniGroup».

Якщо ви як і раніше не знаєте, як вигідно купити квартиру, зверніться за консультацією до наших експертів. Наша команда завжди відкрита для діалогу. Фахівці «UniGroup» дадуть корисні поради щодо вибору житла з урахуванням Ваших вимог і побажань. Ми готові відповісти на всі Ваші запитання і підказати, як вигідніше купити квартиру на найкращих умовах.

Багаторічний досвід роботи на фінансовому ринку і прагнення надавати найбільш якісні послуги робить компанію «UniGroup» лідером з бездоганною репутацією серед інших кредиторів. Тому, якщо Ви не знаєте, як купити квартиру вигідно, зверніться за допомогою до нас.

Як вигідно купити квартиру в іпотеку?

Багато українців довіряють нашій компанії і стають щасливими власниками житла. Якщо Ви шукайте можливості, як вигідно купити квартиру в іпотеку, довіртеся нам. Не пропустіть свій шанс на щасливе майбутнє!

Де вигідно купити нерухомість з компанією «UniGroup»? Нашими клієнтами можуть стати жителі Івано-Франківська, Львова, Житомира, Чернівців, Черкас, Чернігова, Полтави, Дніпра, Сум, Одеси, Харкова та Києва.

Якщо Ви не знаєте, як вигідно купити квартиру в новобудові, зателефонуйте нам або заповніть онлайн-заявку. Наш експерт зв'яжеться з Вами для обговорення подальших умов співпраці.

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і можемо запропонувати найбільш зручний для Вас графік погашення позики. Зв'яжіться з нами і ми підкажемо, як вигідно купити квартиру з можливістю заощадити.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Ми кредитуємо всіх клієнтів, в тому числі людей з поганою кредитною історією. Вам більше не доведеться переживати, нададуть Вам позику чи ні. У нас Ви отримаєте її гарантовано.

Ми працюємо максимально швидко. На розгляд заявки і прийняття рішення потрібно не більше 15 хвилин, а свої гроші Ви зможете отримати через кілька годин.

Ми оформляємо позики не тільки на покупку нової квартири або будинку. Нашими пропозиціями також можуть скористатися люди, які бажають придбати об'єкти нерухомості на вторинному ринку.

Ви не повинні збирати величезні пакети документів. Досить паспорта, ІПН і документа, що підтверджує право власності на заставну нерухомість.


Контакти