Головна
Блог
Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Зображення: Іпотека 2020: Як вигідно купити квартиру сьогодні

Власне житло - мрія кожної людини ще з дитинства. Будучи маленькими, всі уявляли собі, як побудують власний будинок із зеленою галявиною, а ще матимуть щасливу сім'ю і чудового собаку. Однак, в дорослому віці, більше 80% людей розуміють, що купити власний будинок або квартиру - практично нереально, адже навіть отримуючи заробітну плату близько 10-15 тисяч гривень, збирати на своє житло доведеться кілька десятків років.

Статистика говорить, що за станом на кінець 2019 року, тільки 16% молодих сімей мають власне житло, інші живуть або з родичами, або орендують квартиру. На жаль, така ситуація цілком зрозуміла, адже при щоденних витратах на продукти, засоби гігієни, навчання, одяг, а ще витрати на орендну плату та оплату комунальних послуг - потрібно від 10 до 20 років, щоб назбирати на свою нерухомість. І навіть, якщо Ви назбираєте потрібну суму, питання в тому, скільки Вам, на цей період, вже буде років і чи потрібна така нерухомість.

А правда ж, жити в своєму будинку і бути щасливими хочеться прямо зараз !? Якщо Ви розумієте, про що ми говоримо, у нас є для Вас чудове рішення квартирного питання - іпотека.

Перше, говорять люди, почувши про іпотеку, що це дорого, ризиковано і не вигідно. А тепер давайте розсудимо об'єктивно, спираючись на фінансові показники. Припустимо, Ви орендуєте квартиру в Києві, де середня вартість оренди від 8 до 11 тис. гривень, при цьому щомісяця Ви ще оплачуєте комунальні послуги в середньому - близько 2 тисяч гривень. Звичайно, додайте витрати на покриття базових потреб і задоволення власних бажань. І ось, при такому фінансовому розкладі, у Вас щось не виходить зовсім відкладати гроші, або Ви можете дозволити відкласти мінімальну суму. Звичайно, таким способом Ви будете збирати кошти на покупку нерухомість просто десятками років.

Що ж дає іпотека і що вона взагалі передбачає?

Взагалі, іпотека - це оформлення позики під відсоток із заставою нерухомого майна. Тобто, оформляючи іпотеку, Ви отримуєте готовий об'єкт нерухомості, в якому Ви можете жити і при цьому просто виплачувати необхідну суму по кредиту щомісяця. Таким чином, Ви економите на орендній платі та направляєте ці кошти саме на виплату за власну нерухомість, а не за можливість жити в чужій квартирі.

А значить, замість того щоб збирати гроші довгі роки і чекати можливості купити свою квартиру або будинок, Ви отримуєте можливість жити щасливо прямо сьогодні, а ще ви правильно розпоряджаєтесь власними доходами, і не витрачаєте більшу частину заробітку в нікуди.

А тепер поговоримо про те, де ж можна оформити іпотечний кредит і які умови в 2020 році?

Перше, що спадає на думку - банки. Так, банківські організації дійсно передбачають величезну кількість іпотечних програм. Правда відсоткова ставка там явно завищена, і стартує від 21 і до 26% річних. Крім того, серед недоліків оформлення іпотеки в банку можна назвати ще необхідність офіційного працевлаштування, виключно білу зарплату (так як у Вас попросять довідку про доходи), а ще гарну кредитну історію. Саме за такими критеріями, банк визначає платоспроможність і благонадійність позичальника. Зрозуміло, що далеко не всі, на превеликий жаль, мають білий дохід і навіть не завжди мають офіційну роботу, а тому, шлях в банк таким позичальникам зовсім закритий.

МФО, кредити на іпотеку не видають. Як мінімум, що вони пропонують в основному суми до 50 000 грн, а як максимум - ставлять процентну ставку близько 300% в місяць.

Деякі люди ризикують, і беруть позику у приватних осіб, проте це правда величезний ризик, тому що там немає ні правового регулювання кредитних відносин, ні відкритості і прозорості в діях. А ще, на превеликий жаль, в таких випадках - дуже багато шахраїв.


Який же тоді найоптимальніший варіант для оформлення іпотеки?

Однозначно, оформлення іпотеки у фінансовій компанії UniGroup.

По-перше, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте тільки офіційне і правове оформлення кредитного договору, а значить Ви можете убезпечити себе як в юридичному, так і фінансовому плані.

По-друге, ми видаємо кредит не тільки на об'єкти первинної нерухомості, але і на вторинний ринок, і не важливо квартира це, або будинок. Тут вибір виключно за Вами, головна умова - знаходиться такий об'єкт повинен бути в межах Києва та області.

По-третє, ми кредитуємо всіх під заставу нерухомості, незалежно від офіційного працевлаштування, довідки про доходи, рівня заробітку і кредитної історії. Ми працюємо з будь-якими клієнтами, і готові надати руку фінансової допомоги завжди.

По-четверте, ми дійсно видаємо кредити в день звернення, а рішення приймаємо всього за 15 хвилин. Ми гарантуємо можливість вивчити кредитний договір, а також роботу виключно в правовому полі.

А найголовніше, ми пропонуємо найнижчу процентну ставку на всьому кредитному ринку України - всього 1,5% на місяць, а тому, оформляючи іпотечний кредит у нас, Ви отримуєте реальну можливість інвестувати в своє майбутнє, придбати власне житло, і бути найщасливішою  людиною на Землі.

Для того, щоб оформити іпотечний кредит - телефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

UniGroup

Контакти