Головна
Блог
Як швидко знайти гроші?

Як швидко знайти гроші?

Зображення: Як швидко знайти гроші?

Чомусь в нашому суспільстві існують стереотипи, що за кредитом звертаються або неблагополучні верстви населення, або підприємці, але це не так. Кредит вже давно став ефективним способом залагодити фінансові труднощі. Додаткові кошти краще взяти до того як, вибухне криза і позичальник загрузне в купі боргів. Вчасно заповнивши недостачу, не доведеться позичати у всіх друзів і знайомих, та платити великі відсотки за підсумком.

Кредит під заставу майна - один з найвигідніших. Так як позичальник надає якісну заставу, кредитор йде на поступки і знижує відсоткову ставку. За кредитом під заставу майна звертаються домогосподарки, матусі в декреті, студенти, пенсіонери, молоді підприємці та, звичайно ж, власники бізнесу.


Де отримати гроші під заставу майна?

Не всі банки видають гроші під заставу майна. Більшість кредитів під заставу нерухомості або авто видаються на тривалий період, а банки більше заробляють на короткострокових фінансових операціях. В Україні такі банки видають кредити під заставу майна (згідно з даними сайту Простобанк):

 • Кредобанк. Відсоткова ставка від 19% річних (реально, з урахуванням комісій, 21.3% річних)
 • Ощадбанк. Від 23,7% з урахуванням всіх комісій.
 • РАДАБАНК. Ставка від 24,87% з урахуванням комісій.
 • Банк Львів. Ставка від 24.95% після сплати комісій.

В інших банках України ставки на такому ж рівні або вище. Але висока відсоткова ставка не єдине, з чим стикається позичальник після звернення в банк. Перед візитом до відділення йому знадобиться підготувати значний пакет документів, щоб підтвердити свою благонадійність і платоспроможність. Після належить очікувати відповідь по заявці. Цей період може тривати до місяця.

Навіть за найсприятливіших умов процедура отримання коштів в банку займає тривалий термін. Чи існують більш зручні способи швидко знайти гроші?


Хто в Україні видає гроші швидко?

Приватні кредитори завжди відрізнялися швидкістю видачі грошових коштів. У них реально отримати кошти всього за 2 дні. Але, перш ніж звертатися до приватної особи, необхідно перевірити її чесність і порядність. Співпрацюючи з шахраєм, Ви не тільки не отримаєте грошей, але і втратите свої заощадження.

Серед приватних кредиторів України можна з упевненістю звертатися в компанію "UniGroup". Працюючи на ринку кредитування більше 15 років, вона заробила репутацію чесного кредитора.

В "UniGroup" отримання грошей займає 2 дні. Після звернення в компанію відповідь по заявці надається через 15 хвилин. Які ще переваги співпраці з цим кредитором:

 • Безкоштовна оцінка вартості майна;
 • Фіксована відсоткова ставка на весь період кредитування;
 • Немає прив'язки до курсу валют;
 • Кредит видається готівкою. Не потрібно оплачувати комісії банку за зняття грошей з рахунку.

Які умови кредитування в "UniGroup":

 • Ставка від 1.5% в місяць;
 • Позичальникам виплачується до 80% від вартості застави;
 • Якщо заставою виступає нерухомість, вона повинна розташовуватись на території Київської області, в Дніпрі або Харкові. Якщо гроші забезпечуються заставою авто, регіон реєстрації транспортного засобу не має значення.
 • Термін кредитування до 10-и років.

Більш детальні умови, а також перелік необхідних документів Ви зможете отримати від співробітників компанії вже через кілька хвилин після звернення.

UniGroup

Контакти