Головна
Блог
Як і де оформити кредит на обладнання?

Як і де оформити кредит на обладнання?

Зображення: Як і де оформити кредит на обладнання?

Відкриття будь-якої справи, будь то фабрика чи автомайстерня, вимагає придбання необхідного устаткування. Часом його вартість досить висока, через що багато підприємців змушені оформляти кредити на придбання обладнання. Зробити це можна, використовуючи в якості застави нерухомість, автомобіль або будь-яке інше майно.

Що потрібно знати при оформленні кредиту в банку?

Позика у банку - найпоширеніший спосіб отримання кредиту для розвитку бізнесу. Але, на превеликий жаль, багато українських фінустанов вкрай неохоче кредитують підприємців, що до них звернулися. Щоб оформити кредит на обладнання, у підприємства або фізособи повинна бути хороша кредитна історія. Позичальник зобов'язаний підготувати фінансову звітність за останній рік, а бізнес повинен бути прибутковим протягом досить тривалого відрізку часу і, що найголовніше, клієнт повинен надати ліквідну заставу.

Більшість українських банків видають кредит на обладнання виключно під ліквідну нерухомість. Під заставу безпосередньо обладнання кредит отримати вкрай складно, через неможливість оцінити його реальну вартість після використання. Найбільшою популярністю у банків користуються однокімнатні квартири в Києві і містах Київської області. Особливо це стосується житлоплощі в новобудовах - вона вважається найбільш ліквідною.

Під заставу земельної ділянки або автомобіля отримати гроші трохи складніше і менш вигідно. В середньому ставки по кредитах для бізнесу в 2020 році становлять 13-30% річних в національній валюті, але крім відсотків банки нараховують додаткові одноразові і щомісячні платежі за свої послуги. У більшості випадків комерційні банки України надають річні кредити, спрямовані на поповнення кредитної лінії. Сума позики, як правило, становить 200 тис.- 1 млн. грн.

Для середнього бізнесу діють програми, розраховані на 3 роки. Якщо підприємець хоче отримати кредит на обладнання з більш тривалим терміном, то це обговорюється в індивідуальному порядку.

Як виглядає реальна ситуація?

Навіть якщо у бізнесмена є позитивна кредитна історія і він може надати весь перелік документів, радіти не варто. Згідно зі статистикою, найбільші банки України відмовляють у кредиті кожному третьому клієнту.

Важливу роль в цьому відіграють репутація та сфера діяльності бізнесу. Левова частка кредитних програм розрахована для аграрного сектора. Кожен його представник може взяти пільговий кредит на обладнання і купити агротехніку, насіння і добрива українського виробництва.

Банки активно кредитують організації, що працюють в сфері громадського харчування і роздрібної торгівлі. Більшу частину позик отримують представники середнього бізнесу. При цьому невеликим та новим компаніям банки довіряють значно менше.

Досить складна ситуація з банками підштовхує підприємців до пошуку інвесторів, однак і тут не все так просто. Багато інвесторів готові надати потрібну суму грошей, але за це вони вимагають певну частину компанії. По суті, вони викуповують частку бізнесу, а це значить, що при вирішенні важливих питань засновник буде змушений враховувати думку співвласників компанії.

Вигідний кредит на обладнання в компанії «UniGroup»

Оформлення кредиту на придбання обладнання в банку часто пов'язано з величезними ризиками. Адже завжди існує можливість потрапити на несумлінного кредитора, який в своєму договорі приховає пункти про додаткові штрафи, комісії, внески по страховці та ін.

Щоб уникнути шахрайства, варто оформити кредит під заставу нерухомості в компанії «UniGroup» - небанківській установі, що працює максимально чесно і прозоро. Позика на обладнання в «UniGroup» дає ряд відчутних переваг:

  • швидке оформлення без необхідності очікувати кілька робочих днів;
  • без довідок про доходи;
  • кредитна історія не має ніякого значення;
  • можливість отримати кредит під заставу нерухомості з проблемними документами;
  • вік позичальника - 18-75 років;
  • можливість отримання до 80% від ринкової вартості застави;
  • ставка по кредиту - всього від 1,5% на місяць;
  • терміни кредитування - до 10 років;
  • можлива сума позики - від 30 тис. до 50 млн. грн;
  • дострокове погашення позики без будь-яких комісій і прихованих платежів.

Компанія «UniGroup» працює з жителями Києва і Київської області, чия нерухомість знаходиться не далі 35 км від столиці. Процедура оформлення позики вимагає мінімум часу і сил. Це дозволяє отримати кредитні гроші в той же або на наступний день після підписання договору.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти