Головна
Блог
Як можна отримати вигідний кредит для розвитку бізнесу в Україні

Як можна отримати вигідний кредит для розвитку бізнесу в Україні

Зображення: Як можна отримати вигідний кредит для розвитку бізнесу в Україні

Відкриття власної справи - важливий етап в житті кожної людини, яка хоче вийти на новий рівень доходу і не залежати від чужих управлінських рішень. У наш час є безліч можливостей та ідей для стартапу, але багато що впирається в початковий капітал. Вважається, для успішного старту потрібно мінімум три місяці, щоб справа почала працювати. І звичайно ж важливо наповнити бізнес відразу, дати йому потужний поштовх для розвитку.

Перспективним способом отримання коштів для розвитку буде взяти кредит для бізнесу. При вигідних умовах позичальник здатний виплатити його вже через кілька місяців після запуску своєї справи, не відчувши при цьому значного фінансового дискомфорту.

Але умови кредитування в різних банках і фінансових організаціях відрізняються. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не влізти в невигідні кредити для бізнесу, слід ретельно підійти до вибору кредитора. У даній статті ми розглянемо найбільш вигідні варіанти для оформлення кредиту на розвиток, розширення або відкриття малого бізнесу з нуля.

Яким повинен бути кредит на бізнес

Часто найкращі ідеї для стартапу залишаються ідеями через побоювання прогоріти або невигідних банківських умов кредитування. Шаблонний застарілий кредит під бізнес вже відходить у минуле. Зараз існують реальні вигідні для позичальника пропозиції,, котрі можуть забезпечити необхідну суму на розвиток бізнесу.

Кредит для бізнесу може бути вигідним, якщо отримувати його під заставу нерухомості. Тобто, на розвиток підприємцям видається велика сума, повернення якої гарантується майном.

Процедура оформлення має спрощені умови. Найоптимальніші та лояльні кредити на розвиток бізнесу надає компанія «UniGroup». Це сучасна фінансова компанія, яка відрізняється прогресивними методами роботи з клієнтами без банківської бюрократії і зайвої паперової тяганини.

Взяти кредит на бізнес можна протягом одного дня, надавши мінімальний пакет документів. Привабливою особливістю такої угоди є помірна процентна ставка - 1,5% на місяць. Це один з найлегших варіантів отримання грошей для того, щоб швидко набрати обертів і запустити справу.

Державні програми кредитування в Україні для підтримки малого бізнесу практично не працюють. Щоб отримати гроші потрібно скласти бізнес-план і довести, що підприємство буде мати відсоток рентабельності не менше 10%. Також існує безліч інших критеріїв, корті необхідно дотримуватися. Не у кожного підприємця вистачає часу і моральної витримки для підготовки всіх документів, а процентна ставка за такими програмами не набагато нижче. Для швидкого старту вони не підійдуть. Фінансові компанії в цьому відношенні набагато пріорітетніші, так як швидкий кредит для бізнесу у приватних кредиторів отримати простіше.

Що з себе представляють європейські кредити

Європейські кредити для бізнесу — більш реальна можливість отримання великих сум в іноземній валюті з можливістю відстрочки виплат.

Бізнес в кредит — європейська норма. Кредиторами в даному випадку виступають іноземні банки і фонди, які належать країнам-лідерам Європейського Союзу та США. Особливості у подібних угодах є і позичальнику слід приділяти увагу всім нюансам оформлення кредиту на розвиток бізнесу за європейськими програмами.

Зарубіжний кредит на розвиток бізнесу надається під гнучкий відсоток, тривалі терміни для кредитування і оформляється за спрощеною процедурою. Але отримавши кошти в іноземній валюті звертайте увагу на відсоток інфляції.

Як отримати кредит на відкриття, розвиток або розширення бізнесу під мінімальний відсоток

Бізнес потребує уваги, серйозного ставлення і грамотного фінансування. Кожен підприємець, новачок або діючий, періодично потребує того, щоб отримати кредит для розвитку малого бізнесу, так як власних коштів може бути недостатньо для реалізації задуманого.

Приватні кредитори вигідно виділяються з маси альтернативних варіантів, але перед отриманням будь-якого кредиту варто ознайомитися не тільки з кредитною пропозицією, а й з інформацією про компанії.

Для вигідного отримання кредиту на відкриття або розвиток бізнесу під мінімальний відсоток слід вибирати кредитора по базовим критеріям:

 • Надійність;
 • Безпека;
 • Конфіденційність;
 • Пріоритетність інтересів клієнта;
 • Прозорість робочих методів.

Фінансова організація «UniGroup» повністю відповідає заявленим вимогам і є однією з найстабільніших фінансових компаній. Досвід роботи в сфері видачі кредитів на відкриття своєї справи становить 15 років. На даний момент компанія працює в Києві, Сумах, Житомирі, Дніпрі, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Одесі, Харкові та Львові.

Переваги оформлення кредиту на розвиток бізнесу під заставу майна від компанії «UniGroup»

Переваги оформлення кредиту підприємцям на розвиток малого і середнього бізнесу від компанії «UniGroup» суттєві:

 • Фіксована вигідна ставка 1,5% на місяць;
 • Прозорі умови договору без прихованих комісій та платежів;
 • Мінімальний термін оформлення (один день, якщо зі всіма документами все гаразд);
 • Можливість кредитування навіть за негативної кредитної історії;
 • Відсутність прив'язки до іноземної валюти;
 • Захист від перепродажу договору колекторським фірмам.

Вигідний кредит на розвиток бізнесу можна отримати під заставу нерухомості. Гнучка система виплат дає позичальникові можливість дотримуватися необхідних умов кредитного договору без особливих зусиль.

Що потрібно для отримання кредиту під заставу нерухомості для розвитку бізнесу

Для отримання вигідного сучасного кредиту на розвиток бізнесу під заставу нерухомості позичальник повинен мати в своєму розпорядженні майно, яке становить достатню цінність на ринку.

Щоб співробітники компанії могли оцінити можливості видачі кредиту для розвитоку бізнесу з нуля в Києві та інших містах України потрібно:

 • Надати правовстановлюючі документи на заставне майно;
 • Подати разом із заявкою мінімальний пакет документів (паспорт та ідентифікаційний код).

Спеціалісти компанії розглядають заявку на отримання позики на відкриття та розвиток бізнесу в найкоротші терміни, і після схвалення приступають до оформлення договору. Гроші можна отримати одразу після підписання угоди.

Експерти «UniGroup» можуть відповісти на будь-які питання про умови видачі позики. Дізнатися інформацію можливо в будь-який момент, звернувшись за консультацією.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Як можна отримати вигідний кредит для розвитку бізнесу в Україні

Заставною нерухомістю може бути будинок, квартира, комерційна нерухомість, яка має достатню ринкову вартість для забезпечення позики.

Позичальник при заставному кредиті може користуватися своєю нерухомістю без обмежень - проживати, здавати в оренду, зберігати там майно.

Для отримання швидкого кредиту на бізнес достатньо зв'язатись будь-яким зручним способом з фахівцями компанії «UniGroup». Протягом 1-2 годин Ви отримаєте відповідь про можливість оформлення позики.


Контакти