Головна
Блог
Як отримати кредит з відкритим простроченням в Україні?

Як отримати кредит з відкритим простроченням в Україні?

Зображення: Як отримати кредит з відкритим простроченням в Україні?

Оформлюючи кредит в банку потрібно завжди попередньо оцінювати свої реальні фінансові можливості і планувати бюджет. На жаль, трапляються ситуації, коли позичальник не в змозі погасити кредит, а банк продовжує нараховувати відсотки, і це не рідкість. В кінцевому підсумку клієнт банку отримує декілька різних штрафів за прострочення, потрапляє в боргову яму, продає особисте майно, щоб закрити повинність. Фінансові труднощі тягнуть за собою проблеми на роботі, в сім'ї, конфлікти з друзями. Всього цього можна легко уникнути, якщо рефінансувати свій кредит з іншого джерела. Чи існує реальна допомога в отриманні кредиту з відкритим простроченням в Україні? Так, компанія «UniGroup» пропонує свою допомогу в отриманні кредиту з чорним списком банку. Щоб швидко погасити поточний борг, зверніться до фахівця компанії «UniGroup» будь-яким зручним для вас способом. Далі ми детально розповімо про те, як взяти кредит з відкритим простроченням.

Кредит з відкритим простроченням в іншому банку

Рефінансувати поточний кредит - це відмінний спосіб згладити своє фінансове становище. Деякі банки йдуть на поступки позичальникам і видають позику на особливих умовах, незважаючи на наявність іншого позики. Однак дана процедура рідко працює, коли у клієнта є відкриті прострочення.

Справа в тому, що банківська система побудована таким чином, щоб мінімізувати всі ризики втратити кошти під час фінансових операцій. В Україні існує програма кредитної історії і кредитного рейтингу, які можна відстежити на відповідних сайтах.

Дані фактори є ключовими при оформленні позики в банку, і за фактом наявності не закритого кредиту, Вам не нададуть готівку з імовірністю 99%. Проте, існує спосіб отримати кошти терміново з відкритим простроченням - послуга «перекредитація» від компанії «UniGroup».

Кредити боржникам з відкритим простроченням від «UniGroup»

Ми займаємося заставним кредитуванням більше 10 років і за цей час допомогли тисячам клієнтів знайти фінансову стабільність. Однією з наших послуг є рефінансування кредитів у банку за рахунок залучення коштів від приватних інвесторів. У нас Ви можете отримати кредит терміново з простроченням від приватної фінансової компанії всього за один день.

Як оформити позику з відкритим простроченням терміново і без відмови?

Щоб оформити кредит з відкритим простроченням понад 120 днів, в нашій компанії виконайте кілька простих дій:

 • Подайте заявку на перекредитацію на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону;
 • Надайте необхідні документи:
  1. Паспорт громадянина України;
  2. ІПН;
  3. Правовстановлюючі документи на нерухомість (для отримання послуги «перекредитація» заставна нерухомість повинна знаходитися на території Києва або Київської області).
 • Підпишіть договір позики і договір іпотеки, завірені нотаріально;
 • Отримайте необхідну суму грошей готівкою.

Оцінку заставної нерухомості, оформлення документів, інкасацію грошових коштів та ряд інших послуг ми надаємо безкоштовно для всіх клієнтів «UniGroup». Також Ви маєте право отримати юридичну допомогу на будь-якому етапі угоди.

Чому обирають нас?

Десятки тисяч українців вже відчули всі переваги кредитування від «UniGroup». Чому ми кращі в Україні?

 • Ми не вимагаємо довідку про доходи;
 • Працюємо з чорним списком;
 • Найнижча відсоткова ставка по кредиту - всього 1,5%;
 • Видаємо займ з будь-якою кількістю не закритих кредитів;
 • Ви самостійно вибираєте графік погашення позики;
 • Можливість отримати до 50 000 000 гривень готівкою;
 • Ви отримуєте до 80% від ринкової вартості Вашої заставної нерухомості;
 • Ви користуєтеся заставною нерухомістю в повному обсязі весь період кредитування.

Кредит з чорним списком банку від компанії «UniGroup» - це просто і вигідно. Зверніться до нашого консультанта з питанням про перекредитацію на сайті або по телефону і отримайте детальну інформацію про заставне кредитування. Якщо у Вас залишилися питання, пов'язані з одержанням позики з відкритим простроченням, поставте їх в онлайн чаті.

UniGroup

Контакти