Головна
Блог
Як в Україні можна отримати вигідний кредит для фермерів

Як в Україні можна отримати вигідний кредит для фермерів

Зображення: Як в Україні можна отримати вигідний кредит для фермерів

На даний момент кредитування сільських фермерських господарств в Києві і в Україні знаходиться на новому етапі популярності. Це обумовлено зростанням попиту на вітчизняну органічну продукцію. Нові технології і можливості дозволяють СФГ розвиватися набагато продуктивніше, ніж в попередні роки.

Для стабільного зростання і процвітання фермерські господарства потребують періодичного фінансового вливання. Найчастіше для цього використовуються позикові гроші. Найпопулярнішим видом фінансової підтримки для аграріїв є кредит для фермерів.

Співпраця з фермерами досить прибуткова тема для банків, тому вони охоче видають кредит фермеру. Однак, не всі власники господарств погоджуються на подібні пропозиції через високу відсоткову ставку та інші невигідні умови у разі прострочення або непогашення заборгованості, тому ніша залишається затребуваною.

Чи можна отримати вигідний кредит на розвиток фермерського господарства в Україні? - Поговоримо про це в даній статті.

Що з себе являє кредит на фермерське господарство

Кредит на розвиток фермерського господарства в Україні - грошова сума, яка видається аграріям для забезпечення різних потреб. Стандартна відсоткова ставка в залежності від кредитора і умов роботи аграрного підприємства коливається від 5 до 9%. Вважається, що подібний кредит фермеру дуже вигідний, тому що істотно знижена його ціна.

На які цілі можна витратити кредит для фермерів:

 • Покупка техніки;
 • Ремонт або реконструкція приміщень;
 • Поповнення фінансового обороту;
 • Рефінансування попередніх кредитів.

Банки охоче видають кредит фермеру, але з позиції вигоди для власника СФГ ця пропозиція може обернутися невигідною стороною. Процедура не швидка і вимагає значної уваги, правильного прорахунку і енергозатратних дій по оформленню. Контакт з банком може просто не відбудуться, в такому випадку час буде згаяно, а гроші не з'являться.

Перспективна альтернатива банкам - фінансові організації, які працюють з клієнтами за спрощеною схемою. Кредит на розвиток фермерського господарства в Україні може бути більш вигідним, якщо скористатися заставним кредитуванням. Компанія «UniGroup» - один з лідерів серед фінансових організацій, які підтримують аграрний розвиток і виконують кредитування фермерських господарств на спеціальних лояльних умовах.

Особливості банківського кредитування селянських фермерських господарств в Україні

Багато банків України пропонують кредит на фермерське господарство за різними проєктами і програмами для аграрного сектора. Це, як правило, короткострокові або середні по терміну грошові позики на різні фермерські потреби.

Особливості банківського кредитування з аграрних програм:

 • Вимоги до фермерів бути клієнтами банку терміном від 1 року;
 • Умови щомісячної виплати суми рівними частинами;
 • «Плаваюча» відсоткова ставка, яка може зростати або знижуватися в залежності від умов договору.

Часто сільськогосподарський кредит для фермерів обмежується цільовими рамками, тобто видається на певну покупку. Клієнт зобов'язаний надати банку звіт про використання коштів. В такому випадку відсоткова ставка теж коливається і залежить від умов виконання угоди.

Кредитна банківська політика досить складна і може обтяжувати різними факторами. Крім того, існує ризик блокування рахунку, чого побоюються багато аграріїв. Можливість отримання кредиту на фермерське господарство може залежати від розміру земельних ресурсів господарства і інших чинників.

Що таке пільгові кредити для СФГ

Пільгові кредити для СФГ видаються аграріям за річною ставкою 5% і мають на увазі часткове використання бюджетних ресурсів.

Незважаючи на зовні привабливі умови, кредит фермеру видається після проходження тривалої процедури:

 1. Потрібен попередній запис;
 2. Існує черговість;
 3. Можливість отримання залежить від розподілу лімітів.

Основна складність полягає в тому, що фермерські господарства дуже залежать від сезонності. Якщо до початку посівної аграрій не встигає зібрати всі необхідні документи, підприємство може зазнати збитків, так як гроші потрібні вчасно.

Як фермеру отримати вигідний кредит на розвиток фермерського господарства

Підтримати і розвинути фермерське господарство на вигідних умовах можна оформивши заставний кредит для фермерів від компанії «UniGroup».

У разі, якщо заставою виступає нерухомість, позичальник отримує безліч переваг, коли оформляє кредит на фермерське господарство:

 • Низьку фіксовану відсоткову ставку від 1,5% на місяць;
 • Спрощені умови оформлення - мінімум документів, заявку можна подати онлайн;
 • Швидкі терміни отримання грошових коштів - за 1-2 дні.

Взяти кредит для фермерів під заставу нерухомості можна у Львові, Києві, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Черкасах, Чернігові, Чернівцях, Сумах, Житомирі.

«UniGroup» - сучасна фінансова компанія, яка використовує прогресивні методи роботи з клієнтами протягом довгих років. Оформити кредит на розвиток фермерського господарства можна в найкоротші терміни.

Переваги кредитування від «UniGroup» для фермерів:

 • Иметь в личной собственности залоговое имущество и все правоустанавливающие документы на него;
 • Предоставить паспорт и код ИНН;
 • Обратиться за консультацией к специалистам компании и подать заявку на получение кредита.

Преимущества кредитования от «UniGroup» для фермеров:

 • Зручні гнучкі умови для виплат;
 • Фіксована відсоткова ставка на весь термін договору;
 • Своєчасна видача грошей на сільськогосподарські потреби;
 • Відсутність паперової тяганини;
 • Відсутність звітності про цільове використання коштів.

Сучасний кредит від «UniGroup» - це вигода, комфорт та лояльне ставлення до клієнта!

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Як в Україні можна отримати вигідний кредит для фермерів

Відсоткова ставка в компанії «UniGroup» становить 1,5% на місяць і є фіксованою на весь термін договору, незалежно від діяльності позичальника і умов виконання зобов'язань.

У ролі застави по кредиту може бути нерухомість, яка має достатню ринкову вартість. У деяких випадках заставою може бути земельна ділянка, вартість якої рентабельна для забезпечення суми кредиту.

Компанія «UniGroup» надає можливість позичальникові погасити кредит раніше зазначеного в договорі терміну без штрафів і комісій. Кредитний договір припиняє свою дію відразу після повного виконання зобов'язань.

Наявність інших кредитів не впливає на можливість отримання позики від компанії «UniGroup», досить виконання зазначених умов і наявності відповідного під вимоги заставного майна.


Контакти