Головна
Блог
Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

Зображення: Як взяти кредит без поручителів і довідок в 2020 році?

Що робити, якщо гроші потрібні максимально швидко? В такому випадку можна звернутися в банк, але більшість фінустанов вимагають від клієнтів підготовки величезної кількості документів і, що не менш важливо - поручителів, які готові гарантувати платоспроможність позичальника. Знайти поручителів вдається далеко не всім. Та й часу, щоб витрачати його на збір паперів, теж може не виявитись. У такому випадку варто оформити позику без довідок і поручителів.

Які вимоги банки пред'являють до своїх клієнтів?

Будь-який банк хоче бути максимально впевненим в надійності і сумлінності кожного свого клієнта. З цієї причини співробітники банку повинні ретельно вивчити історію потенційного позичальника і перестрахуватися на випадок втрати ним платоспроможності.

Щоб отримати кредит на суму до 15 тис. грн., клієнт банку повинен пред'явити паспорт та ІПН. Для оформлення позики на суму від 15 до 50 тис. грн., крім посвідчення особи знадобиться додатково пред'явити один з документів на вибір:

  • довідку про доходи за останні 6 місяців;
  • свідоцтво реєстрації автомобіля, вік якого не повинен перевищувати 6 років;
  • документ, що підтверджує право власності на будинок, квартиру, земельну ділянку або депозит на суму до 50 тис. грн .;
  • закордонний паспорт з не менш ніж 2 відмітками про перетин кордону, залишеними за останні 2 роки.

Схвалити кредит банку дозволяє наявність надійного поручителя. Якщо сума перевищує 50 тис. грн., їх може знадобитися кілька. Ними можуть бути родичі позичальника, друзі або колеги по роботі. Вкрай важливо, щоб у них теж була хороша кредитна історія, інакше у кредитної комісії можуть виникнути сумніви щодо доцільності видачі позики.

Фінансові зобов'язання поручителя

Згідно зі статтею 553 «Договір поруки» Цивільного кодексу України, відповідальність поручителя настає у разі невиконання позичальником його обов'язків з повернення позики. Проте, багато банкірів запевняють, що проблеми у поручителів виникають вкрай рідко. На практиці, вони звертаються до людей, що фігурують в договорі, тільки тоді, коли підтверджується факт неплатоспроможності позичальника.

До суду банки звертаються тільки через 3-6 місяців після першого протермінування платежу по кредиту. У кожному такому випадку відповідачем виступає як позичальник, так і поручитель. Якщо судове рішення виноситься на користь банку, в роботу включаються судові виконавці. Вони накладають стягнення на майно: в першу чергу, гроші, потім автомобіль і нерухомість.

Де оформити позику без поручителів і довідок?

Компанія «UniGroup» постійно працює над тим, щоб спростити життя своїх клієнтів. Оформити позику на будь-яку суму у нас може кожен житель Києва та інших міст України.

У 2020 році небанківська установа «UniGroup» продовжує працювати з усіма, в тому числі, людьми із зіпсованою кредитною історією. Вона надає можливість оформити кредит без поручителів, з мінімальними відсотковими ставками і на досить тривалий термін.

Співробітники організації «UniGroup» працюють максимально злагоджено і швидко. Клієнту не потрібно витрачати час на очікування рішення комісії. У компанії «UniGroup» взяти кредит без поручителів можна за 10 хвилин, а вже через пару годин позичальник отримує свої гроші готівкою.

Що отримують клієнти компанії «UniGroup»?

Небанківська організація «UniGroup» відома своєю надійністю і готовністю йти на компроміси. Значний досвід у вирішенні суперечливих питань і постійне прагнення до досконалості, роблять її надійним партнером для кожного жителя України.

Вирішивши взяти кредит без довідок і поручителів в «UniGroup», клієнт компанії отримує:

  • суму позики - від 30 тис. до 50 млн. грн.;
  • мінімальну ставку - від 1,5% на місяць;
  • можливість отримання суми, що дорівнює 80% заставного майна;
  • терміни кредитування - від 1 місяця до 10 років;
  • можливість погашення позики без комісій і штрафних санкцій;
  • кредити в гривні, без прив'язки до іноземної валюти.

Кредит готівкою без довідок і поручителів в «UniGroup» - це завжди вигідна угода, що дозволяє отримати значну суму грошей в найкоротший термін.

UniGroup

Контакти