Головна
Блог
Як оформити кредит готівкою без довідок і поручителів в Україні?

Як оформити кредит готівкою без довідок і поручителів в Україні?

Зображення: Як оформити кредит готівкою без довідок і поручителів в Україні?

Що робити, якщо гроші потрібні максимально швидко? В такому випадку можна звернутися в банк, але більшість фінустанов вимагають від клієнтів підготовки величезної кількості документів і, що не менш важливо - поручителів, які готові гарантувати платоспроможність позичальника. Знайти поручителів вдається далеко не всім. Та й часу, щоб витрачати його на збір паперів, теж може не виявитись. У такому випадку варто оформити позику без довідок і поручителів.

Які вимоги банки пред'являють до своїх клієнтів?

Будь-який банк хоче бути максимально впевненим в надійності і сумлінності кожного свого клієнта. З цієї причини співробітники банку повинні ретельно вивчити історію потенційного позичальника і перестрахуватися на випадок втрати ним платоспроможності.

Щоб отримати кредит на суму до 15 тис. грн., клієнт банку повинен пред'явити паспорт та ІПН. Для оформлення позики на суму від 15 до 50 тис. грн., крім посвідчення особи знадобиться додатково пред'явити один з документів на вибір:

  • довідку про доходи за останні 6 місяців;
  • свідоцтво реєстрації автомобіля, вік якого не повинен перевищувати 6 років;
  • документ, що підтверджує право власності на будинок, квартиру, земельну ділянку або депозит на суму до 50 тис. грн .;
  • закордонний паспорт з не менш ніж 2 відмітками про перетин кордону, залишеними за останні 2 роки.

Схвалити кредит банку дозволяє наявність надійного поручителя. Якщо сума перевищує 50 тис. грн., їх може знадобитися кілька. Ними можуть бути родичі позичальника, друзі або колеги по роботі. Вкрай важливо, щоб у них теж була хороша кредитна історія, інакше у кредитної комісії можуть виникнути сумніви щодо доцільності видачі позики.

Фінансові зобов'язання поручителя

Згідно зі статтею 553 «Договір поруки» Цивільного кодексу України, відповідальність поручителя настає у разі невиконання позичальником його обов'язків з повернення позики. Проте, багато банкірів запевняють, що проблеми у поручителів виникають вкрай рідко. На практиці, вони звертаються до людей, що фігурують в договорі, тільки тоді, коли підтверджується факт неплатоспроможності позичальника.

До суду банки звертаються тільки через 3-6 місяців після першого протермінування платежу по кредиту. У кожному такому випадку відповідачем виступає як позичальник, так і поручитель. Якщо судове рішення виноситься на користь банку, в роботу включаються судові виконавці. Вони накладають стягнення на майно: в першу чергу, гроші, потім автомобіль і нерухомість.

Кому потрібні кредити з поганою кредитною історією без довідок і поручителів?

Гроші можуть знадобитися будь-якій людині, однак найчастіше кредит готівкою без довідок і поручителів потрібен підприємцям. Можливість взяти гроші в борг без банків та поручителів дозволяє відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес, відкривши нове представництво або закупивши необхідне обладнання для розширення асортименту.

Кредит без поручителів може знадобитися й іншим людям. Навчання дітей, покупка нового авто або дорогий ремонт в квартирі - все це вимагає чималих грошей. У такому випадку кредити з поганою кредитною історією без довідок і поручителів бачаться чи не єдиним виходом зі складної фінансової ситуації.

Де оформити позику без поручителів і довідок?

Компанія «UniGroup» постійно працює над тим, щоб спростити життя своїх клієнтів. Оформити позику на будь-яку суму у нас може кожен житель Києва та інших міст України.

У 2020 році небанківська установа «UniGroup» продовжує працювати з усіма, в тому числі, людьми із зіпсованою кредитною історією. Вона надає можливість оформити кредит без поручителів, з мінімальними відсотковими ставками і на досить тривалий термін.

Співробітники організації «UniGroup» працюють максимально злагоджено і швидко. Клієнту не потрібно витрачати час на очікування рішення комісії. У компанії «UniGroup» взяти кредит без поручителів можна за 10 хвилин, а вже через пару годин позичальник отримує свої гроші готівкою.

Онлайн-заявка на кредит без довідок і поручителів - зручне рішення від «UniGroup»

Часто відвідування банків в Україні перетворюється на суцільний жах. Клієнт, який бажає оформити позику, змушений витрачати свій час в чергах, сподіваючись отримати необхідну суму. Крім того, потрібно враховувати, що в договорі фігурує поручитель по кредиту. Це означає, що позичальникові доведеться «підлаштовуватися» під графік того, хто виступає гарантом повернення коштів банку.

Компанія «UniGroup» спростила процедуру. Все, що потрібно від клієнта - онлайн-заявка на кредит готівкою без поручителів. Оформляти кредити з поганою кредитною історією без довідок і поручителів можна прямо на сайті компанії. Абсолютно будь-який бажаючий може вказати необхідну послугу: зворотний дзвінок для отримання консультації від експерта або безпосередньо кредит онлайн готівкою без поручителів.

Чим вигідний онлайн кредит без довідок і поручителів? В першу чергу, це економія часу. Той, хто бажає взяти кредит онлайн без довідок і поручителів більше не витрачає свій час. Йому не потрібен поручитель, з яким раніше було потрібно домовитися про зустріч в зручний для обох день. По-друге, це дуже зручно. Заявнику досить відправити онлайн-заявку. Після цього з ним зв'яжеться консультант, щоб обговорити умови для видачі позики. В офісі клієнт повинен з'явитися лише одного разу ー щоб підписати договір і отримати гроші готівкою на руки.

Компанія «UniGroup» в будь-який момент готова видати кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні, в той час як більшість банків оформляють позики для людей, які досягли 22-25 років. При цьому в офісі банку позичальник повинен надати велику кількість документів, в тому числі, довідку про доходи, отримати яку без офіційного працевлаштування просто неможливо. Клієнти компанії «UniGroup» можуть взяти позику без довідки про доходи на будь-яку необхідну їм суму.

Що отримують клієнти компанії «UniGroup»?

Небанківська організація «UniGroup» відома своєю надійністю і готовністю йти на компроміси. Значний досвід у вирішенні суперечливих питань і постійне прагнення до досконалості, роблять її надійним партнером для кожного жителя України.

Вирішивши взяти кредит без довідок і поручителів в «UniGroup», клієнт компанії отримує:

  • суму позики - від 30 тис. до 50 млн. грн.;
  • мінімальну ставку - від 1,5% на місяць;
  • можливість отримання суми, що дорівнює 80% заставного майна;
  • терміни кредитування - від 1 місяця до 10 років;
  • можливість погашення позики без комісій і штрафних санкцій;
  • кредити в гривні, без прив'язки до іноземної валюти.

Кредит готівкою без довідок і поручителів в «UniGroup» - це завжди вигідна угода, що дозволяє отримати значну суму грошей в найкоротший термін.

Як взяти експрес-кредит без довідок і поручителів в компанії «UniGroup»?

Головна проблема більшості банків в Києві - занадто довга процедура оформлення позики. Багатьом клієнтам доводиться чекати не менше тижня, але навіть це не гарантує 100% схвалення їх кандидатури комісією. Краще рішення проблеми - експрес-кредит без довідок і поручителів від компанії «UniGroup».

Користуючись цією послугою, позичальник економить масу часу. Відповідь клієнт компанії отримує протягом 10 хвилин, а позику - протягом декількох годин.

Експрес-кредит без довідок і поручителів - це оптимальний варіант для зайнятих людей. Позичальникові не доведеться витрачати по кілька днів, потрібно просто подати онлайн-заявку. Після цього консультант «UniGroup» зв'яжеться з клієнтом і домовиться про зустріч у зручний для позичальника час.

Чому краще взяти гроші в борг без банків та поручителів в «UniGroup»?

«UniGroup» - це фінансова організація, що надає оперативну допомогу в кредитуванні на найвигідніших умовах для клієнтів. Компанія працює на ринку з 2007 року і за цей час зарекомендувала себе надійним партнером не тільки для жителів Києва, а й населення інших регіонів країни.

На сьогоднішній день «UniGroup» видала позики більш ніж 3 000 клієнтів. Багато з них - кредити без довідок і поручителів, оформлені під мінімальний відсоток.

В процесі роботи «UniGroup» дотримується європейських стандартів, а це значить, що кожен бажаючий взяти кредит без довідок і поручителів може розраховувати на високий рівень обслуговування і взаєморозуміння з боку персоналу.

Клієнт, який оформляє кредит без поручителів і дзвінків, супроводжується експертом компанії з моменту подачі заявки до отримання грошей в повному обсязі. Позичальник може в будь-який момент поставити запитання і отримати вичерпну відповідь на нього.

Компанія «UniGroup» має бездоганну репутацію. Той, хто бажає взяти кредит без поручителів може бути впевнений у чесності і прозорості умов співпраці. У кредитних договорах відсутні пункти про приховані комісії і платежі, а значить, позичальник не понесе непередбачених витрат.

Щоб взяти кредит онлайн без відмови і поручителів, не потрібно оплачувати послуги оцінювачів, юристів і страховиків. Бажаючим оформити кредити без поручителів залишиться лише вибрати найбільш зручний графік погашення і отримати позику в обраній валюті.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти