Головна
Блог
Кредитний калькулятор онлайн

Кредитний калькулятор онлайн

Зображення: Кредитний калькулятор онлайн

Як зрозуміти де краще взяти кредит? Банки рясніють оголошеннями, заманюючи потенційних позичальників звернутися саме до них. Але чи дійсно вигідно брати кредит саме в банку? Швидкою відповіддю на Ваше питання стане кредитний калькулятор онлайн.

Практично на кожному сайті банку або приватної фінансової компанії вже встановлений кредитний калькулятор. Це пристрій за хвилину допоможе Вам прорахувати переплату по кредиту.

Калькулятор кредиту

Як влаштований калькулятор кредиту? У найпростіших кредитних калькуляторах Ви вводите в відповідні рядки бажану суму кредиту та період, за який Ви плануєте його повернути. Кредитний калькулятор порахує Вам розмір щомісячних платежів, а також загальну переплату по кредиту.

Деякі організації на своїх сайтах встановлюють більш складні калькулятори кредиту. Такі калькулятори містять додаткові поля про щомісячне заробіток сім'ї позичальника, про суму щомісячних витрат позичальника, про інші кредити та інше.

Всі калькулятори кредиту діють за єдиним принципом: чим більше сума позики, тим складніше розрахунок щомісячних виплат, і тим більше параметрів потрібно врахувати.

Як порахувати кредит на квартиру

Давайте розглянемо на прикладі, як порахувати кредит на квартиру і як працює кредитний калькулятор.

Припустимо, Ви можете отримати на квартиру 50 000 $. У калькуляторі термін погашення кредиту встановлюється на 2 роки. Далі Ви вибираєте, який показник Вам потрібно розрахувати: тільки відсотки або щомісячні платежі рівними частинами.

У нашому умовному калькуляторі закладена процентна ставка 1,5% на місяць. У такому випадку за 2 роки щомісячний платіж складе 2644 $, щомісячний відсоток - 1000 $.

Якщо ми змінимо умови кредиту і розрахуємо його на 5 років, то процентна ставка не зміниться і як і раніше буде 1000 $. Щомісячна виплата скоротиться до 1 438 $.

За допомогою кредитного калькулятора розрахувати оптимальний термін кредитування зможе кожен. Потрібно ввести вихідні параметри і підібрати потрібну суму щомісячного платежу, орієнтуючись на Ваші доходи. Розрахувавши на різних сайтах виплати по кредиту, Ви відразу зрозумієте, де вигідніше взяти гроші.

Що мені покаже кредитний калькулятор

  1. Кредитний калькулятор може провести розрахунки виходячи з стандартної відсоткової ставки. Але не завжди кредитні організації встановлюють мінімальний відсоток за позикою. Якщо у Вас негативна кредитна історія, ймовірність отримати низьку процентну ставку мала;
  2. Необхідно звертати увагу на чесність і порядність кредитної компанії або банку. Якщо Ви берете кредит під заставу майна, то важливо отримати чесну оцінку ринкової вартості нерухомості. Великі фінансові компанії, які піклуються про свій авторитет, не будуть занижувати оцінну вартість. Перед зверненням в кредитну організацію обов'язково поцікавтеся, скільки часу дана компанія існує на ринку кредитування і які про неї відгуки;
  3. Кредитний калькулятор не зможе розрахувати, скільки зусиль Вам потрібно докласти для отримання кредиту. Банки перед схваленням кредиту проводять ретельну перевірку кредитної історії, яка триває протягом місяця. Компанія «UniGroup» видає кредити за 1-2 дня. Термінові кредити під заставу майна в Києві видаються і власникам негативної кредитної історії.
Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти