Головна
Блог
Кредит без відмови на особистий рахунок швидко - тепер реальність

Кредит без відмови на особистий рахунок швидко - тепер реальність

Зображення: Кредит без відмови на особистий рахунок швидко - тепер реальність

Багато позичальників перед отриманням кредиту задаються питанням: як отримати кредит без відмови на особистий рахунок швидко. З компанією «UniGroup» це стало реальністю. Ви можете отримати кредит через 1-2 дні після подачі заявки.

Компанія «UniGroup» видає споживчі кредити під заставу майна. Протягом 10-ти років роботи ця компанія видала більше 3000 кредитів. Основними принципами компанії «UniGroup» є чесність і порядність по відношенню до клієнтів. Нам довіряють свої гроші інвестори, і ми видаємо кредити з чесними ставками жителям Києва.

Як отримати кредит без відмови на особистий рахунок терміново

Для отримання термінового кредиту без відмови на особистий рахунок необхідно залишити заявку на сайті компанії «UniGroup». Менеджери компанії опрацюють заявку за 1-2 хвилини, і вже через 15 хвилин Вас проінформують про рішення схвалити Вам кредит.

Отримати кредит без відмови на особистий рахунок можуть власники поганої кредитної історії. Кредити особам з негативною кредитною історією схвалюються так само часто, як і всім іншим. Співробітники компанії можуть поцікавитися про причини поганої кредитної історії, але для нас найважливіше Ваше рішення сумлінно виплачувати відсотки за виданим кредитом.

Володарям поганої кредитної історії корисно знати, якщо Ви будете вчасно вносити платежі по кредиту і виплачувати тіло кредиту в строк, то Ваша кредитна історія виправиться. Після поліпшення кредитної історії отримати кредит в банку не буде проблемою.

Кредит без відмови на особистий рахунок з компанією «UniGroup»

Кредит без відмови на особистий рахунок в компанії «UniGroup» видають під заставу майна. Об'єктом застави може виступати нерухомість з Київської області або автомобіль (регіон реєстрації авто не має значення).

На яких умовах видає кредити без відмови на особистий рахунок компанія «UniGroup»:

 • Ви отримаєте до 80% вартості застави;
 • Кредитна відсоткова ставка від 1,5% для нерухомості та від 3,5% для авто;
 • Сума кредиту до 7 млн. грн .;
 • Термін кредитування до 10-ти років;
 • Дострокове погашення без штрафів і комісій.

 

Ми розробили спеціальні умови кредитування для максимальної вигоди позичальників. Ви не будете виплачувати додаткові одноразові і щомісячні комісії. Ми пропонуємо Вам чесну ставку по кредиту.

Кредит без відмови на особистий рахунок видається без підтвердження наявності постійного місця роботи. Не потрібно надавати довідку про доходи. Отримати кредит може навіть домогосподарка. Головна вимога до кредитору - вік старше 18 років.

Що може бути об'єктом застави

В якості застави приймається житлова нерухомість, територіально розташована в Києві та області:

 • квартира;
 • дім.

 

Комерційна нерухомість Київської області:

 • Магазини та торгівельні центри;
 • Офісні приміщення;
 • Готелі, кафе (ресторани);
 • Спортивні споруди, медичні центри, басейни;
 • Гольф-клуби, боулінг-центри;
 • Складські та виробничі приміщення.

 

Кредит без відмови на особистий рахунок видається за 1-2 дні в компанії «UniGroup». Звертайтеся до нас і гарантовано отримаєте свої гроші.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти