Головна
Блог
Кредит для молодих мам: Як забезпечити себе в декреті

Кредит для молодих мам: Як забезпечити себе в декреті

Зображення: Кредит для молодих мам: Як забезпечити себе в декреті

Вагітність і пологи - настільки прекрасний етап в житті кожної жінки, і кожної молодої сім'ї, що перший час багато хто, навіть не замислюються про корективи, які внесе цей період в буденне життя. І тут мова йде не тільки, про зміну режиму і темпу життя, а й про ряд фінансових аспектів.

Природно, що перші роки життя малюка, кожній мамі дуже важливо дбати про нього, тому виходить, що жінка об'єктивно не може приділяти час роботи і заробляти гроші, щоб забезпечити і себе, і дитину. Особливо, фінансові труднощі виникають в тому випадку, коли мама залишається одна, і допомоги чекати не має звідки. Однак, навіть в повноцінній сім'ї, можуть виникнути матеріальні труднощі, адже з появою дитини витрата збільшується в кілька разів, і щодня з'являються нові потреби, які необхідно покривати.

Багато жінок залишаються з такою проблемою один на один, адже максимальна допомога від держави - це 860 гривень на місяць, яких зовсім не вистачає для нормального життя навіть одній людині. Звичайно, є варіант попросити допомоги у родичів, але ж це не може бути на постійній основі. До того, ж допомоги можна чекати тільки в тому випадку, якщо Вам потрібна невелика сума, виключно для покриття базових потреб. А ось якщо, Вам потрібні гроші для купівлі житла, тому що просто ніде жити, або ж Ви хочете вкласти кошти у відкриття власного бізнесу, щоб далі забезпечувати свою сім'ю - такий вид допомоги отримати від близьких, практично не реально.

Що ж робити в тій ситуації, коли коштів не вистачає?

Найоптимальніший спосіб - оформити кредит під вигідну процентну ставку. Правда, якщо Ви звернетеся в банк або МФО, Ви будете зобов'язані виплачувати платежі щомісяця, і крім того гасити ще відсоток.

Звичайно, система не зовсім зручна, особливо для тих, у кого просто немає можливості погашати кредит щомісяця. Крім того, банк навряд чи взагалі схвалить кредит, жінці в декреті, адже стабільного доходу немає, та й можливо працевлаштування теж. МФО, звичайно не відмовлять в кредитуванні, але будьте готові платити щомісяця від 300 до 600% на ту суму, яку ви берете.

Ось тому, якщо Ви - мама в декреті, і незалежно від Вашого сімейного стану, Вам потрібні кошти, звертайтеся в компанію UniGroup, і ми допоможемо оформити Вам дійсно вигідний кредит під заставу нерухомості, всього за 15 хвилин.

Наша компанія пропонує 2 варіанти кредитування для мам в декреті:

  • Оформлення кредиту під заставу нерухомості, і його виплата рівними частинами
  • Оформлення кредиту під заставу нерухомості, і виплату лише відсотків, а погашення всієї суми станеться при закритті кредиту

Таким чином, вибираючи перший варіант кредитування, Ви будете виплачувати позику за звичною стандартною схемою - внесення платежів щомісяця. А ось, другий варіант - це ідеальна пропозиція для молодих мам. Вся суть в тому, що Ви оформляєте позику на термін до 10 років, а ось виплачуєте весь час тільки процентну ставку, а сам кредит погашаєте при закритті кредиту, припустимо, коли Ви вийдете з декретної відпустки і зможете нормально заробляти.

Крім того, серед переваг співпраці з UniGroup, можна виділити ще й оперативне оформлення кредиту. Для того, щоб отримати позику під заставу нерухомості, достатньо всього лише кілька документів, а саме паспорт, ІПН, документи на право власності, а також 15 хвилин часу. Саме за такий проміжок, ми приймаємо рішення по кредиту, і гроші в той же день, і в будь-якій валюті - у Вас на руках.

Отже, що ми пропонуємо?

  • Термін кредитування до 10 років
  • Сума кредиту від 30 000 до 50 000 000 грн
  • Відсоткова ставка - всього 1,5% на місяць
  • Робота тільки за договором відповідно до законів України
  • Виплата коштів у будь-якій валюті готівкою
  • Робота з будь-кредитною історією
  • Відсутність вимоги довідки про доходи

Єдина наша вимога - заставна нерухомість повинна розташовуватися на території Київської області або Києва.

Повірте, наша компанія - це фінансова організація європейського рівня, яка практикує європейські програми кредитування, в яких займ доступний кожному. І не важливо, хто Ви - великий бізнесмен, пенсіонер або мама в декреті! Ви маєте таке ж право, як і інші на вигідний кредит!

Щоб оформити кредит під заставу нерухомості, зв'язуйтеся з нашими фахівцями!

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти