Головна
Блог
Кредит для пенсіонерів в Києві

Кредит для пенсіонерів в Києві

Зображення: Кредит для пенсіонерів в Києві

Габріель Гарсіа Маркес писав: «Неправда, що люди перестають мріяти, бо старіють; вони старіють, тому що перестають мріяти». У компанії «UniGroup» повністю підтримують це твердження. Наша компанія допомагає людям будь-якого віку виконувати свої мрії. Можливо, Ви мріяли про кругосвітню подорож, або Ви хочете збільшити свою дачу, або Вам необхідні кошти для інноваційного лікування, яке продовжить Ваше життя і молодість. У всіх цих починаннях Вам допоможе компанія «UniGroup».

Наша фінансова компанія займається кредитуванням під заставу нерухомості в Києві або області. Ми надаємо кредити пенсіонерам до 80 років і навіть старше. Вік не є обмеженням в нашій компанії. Ми вважаємо, що якщо людині знадобилися кошти, то їй потрібно допомогти. Пенсіонери в нашій країні - це відповідальні люди, які навчилися правильно розпоряджатися грошима. Вони серйозно ставляться до платежів і завжди погашають борги вчасно.

Де взяти кредит пенсіонеру?

Багато кредитних організацій видають кредит пенсіонерам до 75 років. Якщо ж Ви старше зазначеного віку, Ви можете звернутися в мікрокредитну фінансову організацію або до приватного позичальника.

Кредит на невелику суму, до 15 000 грн., можна отримати в мікрокредитних організаціях міста Києва. Деякі з них надають особливі умови пенсіонерам. МФО знижують відсоткові ставки для пенсіонерів, а також продовжують термін кредиту при необхідності.

Відсоткова ставка для пенсіонерів в МФО, навіть з урахуванням спецпропозицій, все одно залишається високою і коливається на рівні 1-1,5% в день. Загальна сума переплати невисока, але є і більш вигідні умови отримання кредиту.

Компанія «UniGroup» пропонує кредити пенсіонерам під низький відсоток. Відсоткова ставка по пенсійним кредитами від 1,5% на місяць. Ви можете взяти будь-яку суму під заставу Вашого майна, але сума кредиту не може перевищувати 80% від вартості застави. Термін кредитування обмовляється індивідуально.


Кредит пенсіонерам по інвалідності

За кредитами звертаються пенсіонери не тільки за віком, а й за інвалідністю. Проблеми зі здоров'ям призводять до того, що молоді люди можуть стати пенсіонерами. Але мріяти може кожен, і кожен гідний реалізувати свої потреби. Наша компанія пропонує кредити пенсіонерам по інвалідності.

Умови кредиту для пенсіонерів по інвалідності такі ж вигідні, як і для всіх інших. Ви отримаєте необхідну суму під заставу майна. В якості застави може виступати автомобіль або нерухомість в Києві або області.

Термін кредитування від компанії «UniGroup» до 10 років. Відсоткова ставка від 1,5% в місяць, що складе від 18% в рік. Звертайтеся до менеджерів компанії для узгодження деталей кредиту пенсіонерам по інвалідності.


Терміновий викуп нерухомості у пенсіонерів в Києві

Якщо Ви пенсіонер і вирішили продати свою нерухомість, звертайтеся в нашу компанію. Ми спеціалізуємося на терміновому викуп нерухомості. Ви зможете продати свою нерухомість в найкоротший термін. Ми оформляємо викуп нерухомості за 2 дні.

Якщо Ви запланували переїзд в інше місто і не хочете більше безглуздо оплачувати комунальні послуги, ми допоможемо Вам швидко і без стресу отримати гроші. Компанія «UniGroup» пропонує своїм клієнтам терміновий викуп з відшкодуванням 80% від вартості.

Для того, щоб почати процедуру термінового викупу, Вам необхідно зв'язатися з співробітниками компанії. У телефонному режимі менеджер компанії погодить з Вами дату оцінки вартості нерухомості. Послуги оцінювача оплачує наша компанія, як і витрати на оформлення. Після оцінки Вам запропонують суму, за яку «UniGroup» готова викупити Ваше житло або іншу нерухомість. Якщо зазначена сума Вас задовольнить, запускається процедура переоформлення. Гроші Ви отримаєте на наступний день, під час підписання документів у нотаріуса.

Ми пропонуємо своїм клієнтам чесну оцінку вартості житла і виплачуємо високий відсоток від ціни. Для уточнення подробиць звертайтеся до співробітників компанії «UniGroup».

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти