Головна
Блог
Кредит для студентів

Кредит для студентів

Зображення: Кредит для студентів

Що робити, якщо Ви студент і Вам знадобилась значна сума грошей?

Все частіше нинішні студенти замислюються про своє майбутнє: планують придбання власного житла, автомобіля або відкриття бізнесу. Кон'юнктура ринку та економічна ситуація в Україні постійно змінюється. Тому важливо отримати необхідні кошти якнайшвидше і здійснити потрібну операцію. Але де взяти гроші студенту? Зайняти у родичів і друзів необхідну суму не завжди є можливим. Розглянемо можливість отримання кредиту для студента в банку, в приватних кредитних організаціях, а також під заставу майна.

Банківський кредит для студентів

Отримати кредит в українському банку на вигідних умовах для студента практично не представляється можливим. Якщо при купівлі квартири для молодих сімей ще існують програми молодіжного кредитування, то отримати нецільовий кредит або гроші на відкриття власного бізнесу - справжня сучасна українська фантастика для студента.

Зазвичай в банку складно отримати кредит на суму понад 200 000 грн. Але і з меншою не все так просто, так як більшість банків не бажають видавати кошти в кредит молодим людям віком до 23-х років.

Представникам банку обов'язково необхідно надати довідку з місця роботи, а також виписку із зарплатної відомості, для того, щоб вони визнали позичальника надійним. Також важлива наявність позитивної кредитної історії. Що робити в такому випадку студенту для отримання кредиту в банку, залишається загадкою.

Додамо до всього 40-50% річних і отримаємо сучасні реалії кредитування банками студентів.

Бистрозайм, позики онлайн, ШвидкоГроші

"Гроші до зарплати ... Моментальний кредит на карту ... ШвидкоГроші ...", - рекламні вивіски, які кожен з нас щодня спостерігає в своєму місті. Чи можливо дійсно отримати гроші за кілька хвилин і без зайвих питань?

Насправді, в останні роки в Україні з'явилося безліч фінансових компаній, що спеціалізуються на швидких кредитах. Як правило, для отримання позики необхідно при собі мати тільки паспорт та ідентифікаційний код, а гроші видаються протягом півгодини готівкою або переводяться на банківську карту. Студент зможе отримати кредит в такій компанії, але не варто забувати про два істотних мінуси швидких позик:

  • як правило, займ видається на суму до 20 000 грн.
  • процентна ставка по кредиту нараховується за кожен день користування коштами і може становити до 30% в місяць або 300% річних.

Якщо Ви потребуєте невелику суму грошових коштів і точно впевнені, що зможете погасити заборгованість протягом декількох днів - тоді бистрозайм Ваш варіант. В іншому випадку такий кредит може стати вкрай невигідною операцією, незважаючи на її доступність.

Кредит під заставу нерухомості

Найдоступнішим видом кредитування на сьогоднішній день для студента є заставне кредитування від приватного інвестора. Приватна компанія-кредитор готова запропонувати набагато вигідніші умови позики, на відміну від банку, з рядом наступних істотних переваг:

  • Вік позичальника неважливий. Отримати кредит під заставу нерухомості елементарно просто навіть для студента.
  • У нашій компанії ставка по кредиту може становити всього 1,5% на місяць або 18% річних.
  • Ви можете отримати практично будь-яку суму грошових коштів - від 30 000 до 30 000 000 грн.
  • Термін кредитування також може бути практично будь-яким. Ви можете повернути гроші за три місяці, або оформити кредит терміном на 10 років. При цьому у нас, на відміну від банків, відсутня пеня за дострокове погашення позики.
  • Ми не вимагаємо ніякої сторонньої документації, довідок з роботи і позбавлені інших, властивих банку, бюрократичних процедур. Наша компанія надає максимально зрозумілий і прозорий кредитний договір без "дрібного шрифту".

Компанія "UniGroup" має багаторічний досвід кредитування в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Ми готові надати кредит студентам під заставу нерухомості на найвигідніших умовах. Якщо Вас цікавить будь-яка додаткова інформація, наші кредитні менеджери з радістю Вам допоможуть в онлайн-чаті або за допомогою звичайного телефонного дзвінка.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти