Головна
Блог
Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

Зображення: Кредит як інвестиція в своє майбутнє: зміна стереотипів

Як часто Ви задаєте собі питання про вдоволенність рівнем свого життя !? Або можна сказати по-іншому: «Що саме заважає Вам закрити всі свої потреби і стати щасливим на 100%?»

80% людей дадуть відповідь - гроші. Як би банально і очікувано це не звучало, але саме фінансові можливості допомагають нам відчувати себе повноцінно щасливими, реалізованими і успішними. Звичайно, до грошей варто завжди додати щасливу сім'ю, улюблену справу і багато інших чинників, але, спитавши звичайного середньостатистичного українця, що йому не вистачає - це, як правило, будуть саме матеріальні речі.

Правда така, що середньої зарплати, розміром 10-12 тис. грн., зовсім не вистачає на покриття всіх потреб, а тому і накопичується цілий список нереалізованих бажань і цілей. Людина здатна лише закрити свої базові потреби, по типу: їжа, оплата оренди та комунальних, ліки і ще деякі дрібні витрати. А ось більш масштабні, якщо і закриваються, то по закінченню декількох десяток років. Наприклад, власну квартиру люди купують уже в досить зрілому віці, тому що збирали на неї тривалий період; машина - це найчастіше бюджетний підтриманий варіант, а відпустку буває 1 раз на рік, і то не за межами нашої країни.

Наш менталітет сформувався під впливом багатьох аспектів, серед яких вкрінився один стереотип - жити потрібно по стандартам, тільки на свою зарплату, і тільки виходячи з її суми, дозволяти собі витрати.


А тепер давайте подивимося на європейців чи американців, яким ми так часто заздримо, дивлячись на їхнє життя в соціальних мережах: новий будинок, автомобіль преміум-класу, подорожі в будь-які країни, бізнес своєї мрії. У чому ж різниця !?

Все дуже просто - у відношенні до грошей і до їх джерела. Європейці не чекають по 20 років, щоб накопичити на своє житло, вони оформлюють іпотеку відразу при вступі в шлюб, і щасливо будують своє життя. Вони купують необхідні речі, і користуються ними прямо зараз, а ось платять за них в зручні терміни і «підйомними» платежами.

Середня вартість нерухомість на первинному ринку становить близько 25 тисяч гривень за кв / м, а тепер порахуйте скільки грошей потрібно мати відразу, щоб дозволити собі купити хоча б 2-х кімнатну квартиру !? Погодьтеся, що чимало, і далеко не кожен може таке собі дозволити. А ось оформити іпотечний кредит на будь-який об'єкт нерухомості, і виплачувати його рівними доступними платежами щомісяця - це зовсім інша справа.

Ось і виникає логічне запитання - навіщо все життя чекати, обмежувати себе в своїх можливостях, оплачувати орендовану квартиру, якщо можна ці ж гроші вкладати в своє житло і насолоджуватися життям там!

Та ж ситуація і з іншими покупками в кредит: машина, дорога техніка, освіта, фінансування власного бізнесу. Все це можна досягти прямо зараз і без зайвих зусиль - варто тільки оформити заявку на отримання кредиту і вже завтра Ви реалізуєте як мінімум одну свою мрію.

Наше суспільство стає настільки прогресивним, що розуміє реальну цінність і вигоду кредитування. Вже зникають такі поняття як фінансова кабала, а разом з ними і страх перед оформленням кредиту.

Кредит стає доступний кожному, а фінансові компанії намагаються продумати свої кредитні програми до дрібниць, взявши за основу принцип лояльності до клієнта.


Кредит - це тепер інвестиція в самих себе і своє життя. Ніщо інше, як спосіб якісно і швидко закривати свої потреби і підвищувати якість життя.

Єдине і головне правило тут - це пошук надійного фінансового партнера, який допоможе Вам побачити вигоду кредитування і створить максимально сприятливі умови протягом всієї співпраці.

Не варто давати оцінку всьому кредитному ринку, по одній побаченої рекламі про мікропозики, повірте, існують кредити без переплат і з гарантією фінансової та юридичної безпеки. Є компанії, які реально керуються законами в своїй діяльності і суворо дотримуються умови договору.

Якщо Ви таку ще не зустріли, тоді Вам точно в компанію UniGroup, адже ми пропонуємо найвигідніші кредити під заставу нерухомості, і більше 13 років носимо імідж надійного фінансового партнера і чесної відкритої фінансової організації.

Ми працюємо виключно у правовому полі, і кредитуємо абсолютно всіх під самий мінімальний відсоток - всього 1,5% на місяць. Ми зробили процедуру оформлення кредиту під заставу нерухомості зручною і максимально простою для наших клієнтів, а тому не вимагаємо зайвих документів.

Ми видаємо гроші готівкою при підписанні договору і ведемо чесні партнерські відносини.

Переконалися !? Тоді залишайте заявку на оформлення кредиту прямо зараз на нашому сайті або зв'язуйтеся з нашими менеджерами в соціальних мережах або по телефону. Уже завтра Вас чекає нове і щасливе життя!

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти