Головна
Блог
Онлайн кредит на карту

Онлайн кредит на карту

Зображення: Онлайн кредит на карту

Будь-який житель мегаполісу, такого як Київ, завжди в русі. Життя проходить швидше, і рішення приймаються також швидше. Іноді трапляються ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. У кожного свої причини: не вистачає на покупку техніки, потрібні гроші до зарплати або ж Ви студент з красивою дівчиною в ресторані, а вона дуже любить смачно поїсти. Коли Ви потрапили в таку форс-мажорну ситуацію, то для Вас стане вирішенням онлайн кредит на карту. Процедура отримання кредиту онлайн дуже проста і займає в середньому 15-20 хвилин.

Як взяти кредит онлайн

В інтернеті з кожним днем з'являється все більше сайтів, які пропонують надати невелику суму в кредит на термін до 30-и днів. Для залучення клієнтів деякі кредитори ставлять процентну ставку при першому мікрокредиті 0,01% в день. Усі наступні кредити будуть надані з процентною ставкою не менше 1,5% / день! Для порівняння, кредит під заставу нерухомості видається під 1,5 в місяць !!!

Коли Ви вирішили взяти кредит онлайн на карту, поцікавтеся у менеджерів кредитора про приховані комісії, які Ви повинні будете заплатити, а також що станеться в разі прострочення платежу. Більшість великих кредиторів в Києві, таких як «ccloan», «moneyveo», «e-cash», «Быстро займ», піднімають відсоткову ставку до 3% в день. У компанії «Швидко гроші» в разі прострочення нараховується штраф 2% в перший день і збільшується на 2% за кожен додатковий день.

кредит під заставу нерухомості

Чи можна отримати кредит на карту терміново без відмови

Кредит на карту можна отримати навіть з поганою кредитною історією. Під час заповнення анкети деякі кредитори вимагають вказати причини поганої кредитної історії. На практиці, кредит на карту терміново без відмови видається навіть людям з «чорного списку», але процентна ставка може значно збільшуватися. У будь-якому випадку, Ви будете точно знати, чи отримаєте швидкий кредит на карту вже через 10-15 хвилин з моменту подачі заявки.

Кредитори з метою убезпечити себе від спроб шахрайства при видачі позики на карту просять клієнта завантажити своє фото з id-картою або відкритим паспортом в руках. Також Вам потрібно буде підписати електронний договір кредитування. Після виконання всіх умов Ви отримаєте кредит на картку.

Позики онлайн на карту: умови отримання грошей

Отримати позику онлайн на карту може:

  • Будь-який громадянин України або громадянин іншої країни, який офіційно проживає на території України і має відповідні підтверджуючі документи в 2018 р.
  • Вік позичальника повинен бути не менше 18 років.
  • Термін позики до 30 днів.
  • Підтримуються карти всіх банків України.

Позику онлайн на карту може підійти тим, кому потрібна невелика сума грошей на короткий термін. Якщо ж Вам необхідно отримати суму більше ніж 10 тис. грн., го ми Вам рекомендуємо розглянути кредит під заставу нерухомості в Києві. При іпотечному кредиті можете взяти будь-яку суму (не більше ніж 80% від суми застави), але реальна процентна ставка буде від 1,5% в місяць, а не за день. Ви зможете взяти кредит на будь-який термін, і виплачувати невеликі суми щомісяця. Виплати за кредитом пройдуть для Вас непомітно.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти