Головна
Блог
Кредит на навчання: європейська практика

Кредит на навчання: європейська практика

Зображення: Кредит на навчання: європейська практика

Вища освіта - один з тих базисів, які забезпечують кожній людині успішне життя. Усі батьки хочуть дати своїй дитині найкраще, включаючи найвищу якість освіти, яка дійсно дасть результат у майбутньому і допоможе в житті. Є тільки одна проблема - отримати вищу освіту неймовірно дорого. Звичайно, все залежить від спеціальності, обраного університету та факультету, проте якщо порівнювати сьогоднішній ринок освіти і ринок всього кілька років тому, ціна зросла від 15 до 40%. Сьогодні, середня вартість навчання дитини в університеті коливається від 25 до 50 000 грн. на рік. Для багатьох батьків - це просто непідйомна сума, адже потрібно ще враховувати витрати на повсякденні покупки, купівлю книг, їжу, крім того ніхто не скасовує при цьому покриття інших побутових потреб типу оплати комунальних послуг і квартири. Тому, багато випускників просто не можуть вивчитися на бажану професію, а як наслідок стати успішною людиною.

Однак, компанія UniGroup пропонує відмінну можливість отримати будь-яку освіту, скільки б вона не коштувала. А реалізацією такої можливості стане кредитування від UniGroup під заставу нерухомості.

Кредит на навчання - досить поширена практика в Європі, яка користується успіхом вже багато років, при чому дуже вдало. Як правило, самі студенти або ж їхні родичі оформлюють кредит на навчання, а виплачують його або під час самого навчання, або ж після закінчення університету. Така система дуже ефективна, тому що дає можливість людині освоїти будь-яку професію, а згодом - отримавши роботу, виплатити заборгованість по кредиту.

В Україні ж, така практика кредитування зустрічається досить рідко. У нас якщо і беруть кредит - то або на нове авто, або на пилосос чи холодильник. А чому не скористатися хорошою і вигідною пропозицією, і не дати своїй дитині щасливий квиток в життя!? Адже, природно, що навіть заробляючи середній дохід (10-15 тис. грн.), оплачуючи побутові послуги та потреби, просто неможливо платити ще за таке дороге навчання!

Крім того, перевагою кредитування на навчання в компанії UniGroup є ще й той фактор, що так само як і в Європі, його може оформити сам студент. Єдине, що йому має бути 18 років, адже наше законодавство передбачає тільки такі граничні віку. Така можливість чудова для тих молодих людей, які, скажімо, в силу об'єктивних обставин, росли без батьків або мають ряд інших причин для самостійного оформлення позики.

Звичайно, оформляючи кредит, ви напевно подумаєте які у вас є альтернативи, і де Ви його взагалі можете оформити. Давайте поговоримо про те, які ж організації надають таку можливість.

Перше, що всім приходить в голову - це банки. Однак, скажімо одразу, що отримати кредит на навчання в банку або зовсім нереально, або відсотки будуть божевільні. На жаль, українські банки не передбачають цільові кредити на навчання, а отримати звичайну позику без офіційної роботи, офіційного джерела доходу або ж з відстрочкою платежів - справжня фантастика. Також, ще одним з недоліків кредитування в банку - це ліміт віку, банки просто не хочуть видавати кредити молодим людям, які молодше 23 років. В цілому, навіть якщо ви пройшли всі «кола банківського кредитування» і займ вже схвалений, пам'ятайте, що процентна ставка буде від 35 до 60% річних, тому навряд чи звичайний студент або навіть його батьки зможуть подужати такий кредит.

Друге - це МФО. Зараз, мікрофінансових організацій дуже багато, і швидше за все студенту видадуть там кредит. В цілому, кредити там видають всім, проте максимальна сума кредитування там, навіть не покриває оплати за 1 рік навчання. А наступним негативним фактором стане знову-таки процентна ставка, приблизно 200-300% річних. Ось такий кредит - це правда дуже невигідне рішення для будь-якого українця.

Саме тому, ми і пропонуємо Вам вигідну і доступну кожному програму кредитування на навчання. Головними нашими перевагами є:

  • процентна ставка по кредиту всього 18% річних
  • вік від 18 років
  • відсутність вимоги про офіційне трудостройстве, довідці про доходи та інших непотрібних документів
  • термін кредитування від 1 місяця до 10 років
  • сума кредитування до 30 000 000 грн.

А ось єдиною нашою вимогою є наявність нерухомості в межах Києва або області, оскільки ми видаємо кредит тільки під заставу нерухомості. За деталями телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти