Головна
Блог
Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

Зображення: Кредит на ремонт

Ремонт в кредит - це не така вже й рідкість. Плануючи серйозний ремонт житла або автомобіля, люди стикаються з закономірною проблемою - нестача фінансів для реалізації поставленого завдання. На щастя, сьогодні в Україні досить просто можна взяти кредит на ремонт будинку, квартири або транспортного засобу. Банки розглядають такі позики, як цільові і пропонують особливі умови кредитування, приватні компанії більш лояльно ставляться до мети отримання грошей позичальником, це більш простий і вигідний варіант. У «UniGroup» будь-який бажаючий може оформити кредит на ремонт під заставу нерухомості або авто на термін до 10 років з відсотковою ставкою всього 1,5%.

Чи існує безвідсотковий кредит на ремонт в Україні?

Всупереч всім очікуванням, в Україні безвідсотковий кредит на ремонт - це вигадка. Такі програми могли б існувати за рахунок держави, але їх немає, чому? Ніхто чесну відповідь Вам не дасть, також, як і на багато інших питань щодо пільгового кредитування.

Якщо якийсь банк чи приватна компанія пропонує Вам розстрочку (безвідсотковий кредит) на ремонт, значить в договорі є додаткові умови, які дуже вигідні кредитору. Як це працює? Ось простий приклад.

 1. Ви укладаєте договір з кредитором;
 2. За умовами договору будматеріали або обладнання Ви можете купувати тільки в певних торгових точках, де велика націнка повністю нівелює відсутність відсоткової ставки по кредиту.

Кредит на ремонт квартири в банку

Де оформити кредит на ремонт квартири в банку? В Україні практично будь-який банк готовий видати такий кредит, наприклад, Приватбанк, ОщадБанк, Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль та інші. Найчастіше такі позики беруть в Києві і деяких інших великих містах, там найбільша кількість новобудов і вище рівень доходу населення.

Кредит на ремонт будинку в банку

Кредит на ремонт будинку також доступний більшості українців, які відповідають всім критеріям банку (як позичальники). Кредит на ремонт будинку в сільській місцевості отримати трохи складніше, для цього потрібен більший перелік документів. Умови кредитування в сільській місцевості залежать від обраного банку.

Кредит на ремонт автомобіля в банку

Ремонт авто в кредит зустрічається рідше. Все-таки, вартість ремонту автомобіля в абсолютній більшості випадків значно менша, ніж квартири або будинку. Кредит на ремонт машини в банку має свої особливості, наприклад, більш висока відсоткова ставка або все ті ж обов'язки по оплаті товарів і послуг сторонніх компаній.

Кредит готівкою на ремонт квартири в банку - недоліки

Кредит для ремонту будинку або квартири в банку має масу недоліків:

 • Розгляд заявки може тривати до 14 днів;
 • Дуже велика кількість документів для оформлення;
 • Обов'язкове офіційне працевлаштування позичальника;
 • У Вас не повинно бути проблем з кредитною історією;
 • Додаткові витрати: нотаріус, страхування життя, комісія за оформлення, за зняття готівки та інше;
 • Гроші можна використовувати виключно за цільовим призначенням.

Кредит на ремонт під заставу нерухомості в «UniGroup»

«UniGroup» пропонує вигідний кредит на ремонт під заставу квартири, будинку, земельної ділянки, комерційного приміщення, або автомобіля. Наша компанія працює у всіх регіонах України: Київ, Львів, Харків, Полтава, Одеса, Чернігів, Чернівці, Івано-Франківськ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Суми та інших.

Наші умови:

 1. Відсоткова ставка - всього від 1,5%;
 2. Сума позики - до 50 000 000 гривень;
 3. Термін кредитування - до 10 років.

Іпотечний кредит на ремонт квартири - переваги

Щорічно сотні людей беруть іпотечний кредит на ремонт квартири в «UniGroup», чому позичальники вибирають саме нашу компанію?

 • Видаємо готівку на руки в день звернення;
 • Лояльна відсоткова ставка;
 • Гнучкий графік погашення боргу;
 • Відсутність додаткових витрат при оформленні;
 • Безкоштовна оцінка застави;
 • Немає штрафів за дострокове погашення і прострочення платежу.

Як оформити кредит на ремонт під заставу квартири?

Щоб взяти кредит на ремонт квартири, будинку або автомобіля в «UniGroup», заповніть форму зворотного зв'язку на сайті, або зв'яжіться з фахівцем компанії по телефону. Ми гарантуємо кожному клієнту чесну, взаємовигідну угоду і рішення будь-яких фінансових труднощів в максимально стислі терміни.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит на ремонт

Так, кредит на ремонт є одним з видів цільового кредитування в банках. Вказівка ​​мети позики в договорі підвищить Ваші шанси на схвалення, але може поставити в певні рамки при закупівлі товарів.

Найвигідніший кредит на ремонт квартири або автомобіля - заставний. Тут буде найнижча відсоткова ставка і мінімальна кількість додаткових платежів. Оформити такий кредит під ремонт Ви можете в «UniGroup».

Кредит готівкою на ремонт квартири або авто видають в банках і приватних фінансових компаніях. Все залежить від того, яка сума готівки Вам потрібна. У банку зазвичай не більше 300 000 грн, для порівняння, в «UniGroup» - до 50 000 000 грн.

Так, Ви можете скористатися калькулятором на сайті «UniGroup», щоб розрахувати регулярний платіж і загальну суму переплати, перш ніж взяти іпотечний кредит на ремонт.

Так, це можливо. У «UniGroup» ми видаємо кредит на ремонт житла з будь-якою кредитною історією, без довідки про доходи та поручителя. Головна умова - наявність застави і необхідних документів.


Контакти