Головна
Блог
Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

Зображення: Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

Будівництво власного будинку для комфортного життя майбутніх поколінь - задоволення не з дешевих. Знайти гроші на настільки витратне заняття можуть допомогти родичі або кредит у банку, однак все більше українців віддають перевагу заставним позиками від компанії UniGroup. Сьогодні це чи не єдиний спосіб отримати досить велику суму на максимально вигідних умовах.

Іпотека на будівництво будинку: у чому основні переваги?

Існують різні способи кредитування, однак, щоб іпотека на будівництво будинку стала максимально вигідною для позичальника, варто оформити кредит на будівництво будинку з використанням наявної заставної нерухомості. Що це дає позичальникові? Переваг відразу кілька:

  • знижена ставка - так як іпотека на будівництво будинку оформляється з використанням заставного майна, кредитна організація отримує гарантію повернення всіх коштів позичальником. Завдяки цьому, кредитору не доведеться завищувати ставку по кредиту;
  • великий розмір позики - застосування застави як гарантії робить такий кредит на будівництво будинку вигідним ще й тому, що позичальник може отримати на руки досить велику суму. У більшості випадків грошей вистачає не тільки на будівництво, а й на обробку будинку, облаштування території та придбання меблів;
  • тривалі терміни дії договору - іпотека на будівництво будинку, оформлена під заставу, не може бути погашена за кілька місяців. Як правило, договір щодо позики укладається на кілька років.

Не варто забувати, що кредит на будівництво будинку з використанням заставної нерухомості сьогодні в багатьох випадках не забороняє використовувати квартиру або інший об'єкт застави для проживання або здачі в оренду. Позичальник не втрачає прав на своє житло, обмеження накладаються тільки на продаж квартири третій особі.

Кредит на будівництво будинку під заставу квартири від UniGroup

Оформляючи кредит під будівництво будинку, кожен виправдано шукає фінансову компанію з найвигіднішими пропозиціями. Далеко ходити не треба, адже отримати кредит на будівництво житла сьогодні без будь-яких проблем можна в UniGroup. Бездоганна репутація на ринку, чесність і здатність йти на компроміси робить компанію одним з найпопулярніших кредиторів в Києві та Київській області.

Кредит на будівництво будинку від UniGroup - це найкраще рішення, в чому встигли переконатися тисячі українців. Компанія пропонує:

  • мінімальну ставку - іпотека під будівництво будинку в UniGroup оформлюється усього під 1,5% щомісяця. При цьому вона залишається фіксованою і не змінюється протягом усього терміну дії договору;
  • велику суму - кредит на будівництво житла в компанії UniGroup може скласти від 30 000 до 50 000 000 грн. Цього цілком достатньо для зведення будинку «під ключ»;
  • комфортне погашення - термін дії кредиту на будівництво будинку під заставу квартири досягає 5 років. За цей час можна повернути позику, не відчуваючи фінансових труднощів;
  • оформлення іпотеки на будівництво будинку під заставу квартири без комісій та інших платежів - клієнти отримують можливість заощадити, не виплачуючи зайвих коштів за будь-які послуги;
  • можливість отримання кредиту на будівництво будинку під заставу квартири в багатьох великих містах України - скористатися цією послугою можуть жителі Одеси, Дніпра, Харкова, Чернігова, Полтави, Сум, Черкас, Чернівців, Львова, Івано-Франківська, Житомира.

Питання про те, чи можна взяти іпотеку на будівництво будинку на дійсно вигідних умовах, можна закрити. Адже іпотечне кредитування будівництва від UniGroup - найкраще рішення для тих, хто мріє отримати приватний будинок, уникнувши будь-яких можливих проблем.

Кому доступний кредит на будівництво будинку під заставу нерухомості?

З компанією UniGroup іпотека на будівництво будинку стає чи не єдиним можливим рішенням для людей без офіційного працевлаштування. Адже в той час як банки та інші кредитори вимагають від позичальників наявності довідки про доходи, оформити кредит на будівництво будинку під заставу нерухомості в UniGroup може абсолютно кожен клієнт, незалежно від джерел його доходів.

Більш того, іпотека на будівництво будинку в UniGroup видається людям, які мають погану кредитну історію. Завдяки цій перевазі оформити кредит на будівництво приватного будинку сьогодні може абсолютно кожен житель Києва або інших великих міст країни.

Іпотека на будівництво будинку під заставу квартири в UniGroup - економія Вашого часу

У деяких випадках іпотека на будівництво приватного будинку може знадобитися в максимально стислі терміни. Отримати необхідну суму на руки, не чекаючи тривалого розгляду заявки кредитною комісією і зарахування коштів, можна в UniGroup.

Наша компанія намагається зробити життя своїх клієнтів ще комфортнішим, тому з нами Вам не доведеться чекати. На розгляд заявки у нас йде не більше 10 хвилин, а гроші Ви отримаєте вже через 1-2 години. Це дозволить організувати будівництво будинку в іпотеку у зручний саме для Вас час.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит на будівництво будинку в UniGroup: швидко, вигідно, доступно!

По-перше, Ви економите гроші, не виплачуючи комісію та інші платежі. По-друге, отримати вигідну позику можуть навіть люди без довідки про доходи і хорошої кредитної історії. По-третє, ми оформлюємо кредити максимально швидко.

Ми оформлюємо позики не тільки в гривні, але і в іноземній валюті. У нас Ви можете отримати позику в доларах або євро.

Ми не вимагаємо обов'язкової страховки заставного майна. Це дозволяє Вам уникнути додаткових витрат.

Цю послугу надають наші кращі експерти. При цьому Вам не доведеться платити, адже всі витрати по оцінці ми беремо на себе.


Контакти